Кропивницький пауерліфтер стане учасником чемпіонатів світу та Європи у складі збірної команди України

Середа, 8 травня 2024 17:32

Упродовж восьми днів, із 26 квітня по 03 травня, у  Коломиї Івано-Франківської області тривав чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорок. У змаганнях взяли участь близько 600 спортсменів з усіх областей України.

Вихованці Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи № 2 змагались у складі команди Кіровоградської області, яка   зайняла друге командне місце серед юнаків та третє місце – серед дівчат.

Чемпіоном України в абсолютній першості серед всіх юнаків за формулою ІРF став  Олександр Яценко. За результатами змагань він був відібраний до збірної команди України для участі у чемпіонатах світу та Європи.

Також верхню сходинку п’єдесталу за сумою триборства посіла кропивничанка Олександра Борщ,  Діана Лаврусь та Марія Козир вибороли бронзові нагороди чемпіонату за сумою триборства.

Загалом команда Кіровоградської області серед юніорок посіла друге місце та третє командне місце серед юнаків.

Підготувала спортсменів тренер-викладач Юлія Бондаренко.