Кропивницький стає затишнішим: територій із відремонтованими внутрішньодворовими дорогами більшає

Середа, 23 вересня 2020 12:34

Сьогодні, 23 вересня, заступник міського голови Олександр Вергун проінспектував хід та якість капітального ремонту внутрішньодворової дороги по вулиці Героїв України 30, корпус 1. Роботи тривають тут повним ходом: дорожники вже зняли старе асфальтове покриття і бордюри, що відслужили свій вік.

- Мешканці цього будинку звернулися з проханням відремонтувати двір, бо він вже багато років перебуває в жахливому стан, - розповів Олександр Вергун. - Ми оголосили тендер, уклали договір з підрядником – переможцем тендеру і от будівельники вже взялися до роботи. Вартість ремонту затягне на 707 тисяч гривень.

 За проєктом  майстри дорожнього будівництва встелять асфальтове покриття, встановлять нові бордюри, облаштують місця для відпочинку з новими лавками, пішохідні доріжки та сміттєвий майданчик. Але головне - виконають вимощення навколо будинку. Те, що є вже зруйнувалось, розповів Олександр Вергун, тому під час дощів вода постійно потрапляє до підвалу будинку.

Ремонти виконуватимуться максимально швидко та ефективно, аби встигнути до холодів, поділився керівник підрядної організації Тігран Хачатрян.

- Ви бачите, роботи тут киплять. Ми робимо все швидко, бо зима вже на порозі. Плануємо вкластися в два - три тижні. Головне, щоб дозволила погода, - відзначив директор підприємства. - Обіцяємо що все буде виконано якісно і вчасно. Трішечки почекати, і мешканці отримають зовсім новий, сучасний і комфортний двір!

Усі новини