Магазини промтоварної групи у Кропивницькому розпочнуть працювати від 12 травня

П'ятниця, 8 травня 2020 18:48

Сьогодні, 08 травня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович, разом зі своїми заступниками Олександром Мосіним, Андрієм Паливодою та  начальником управління торгівлі та побутового обслуговування населення Сергієм Горбовським зустрілися із підприємцями обласного центру та керівниками ринків, що здійснюють продаж непродовольчих товарів.

Головним питанням, що турбує сьогодні представників торгівлі – чи дозволяють їм працювати умови пом’якшеного карантинного режиму.

Відповідь на нього дало засідання міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, у якому взяли участь  представники національної поліції та Держпродспоживслужби міста.

Розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Кропивницькому, магазини промтоварної групи отримали дозвіл розпочати роботу з 11 травня, але за умови найжорсткішого дотримання санітарних та протиепідемічних заходів. Відповідальність за це покладена на керівників ринків.

- До вирішення цього питання в умовах карантину треба поставитися дуже серйозно і відповідально, - наголосив Андрій Райкович. – Тільки, якщо керівники ринків виконають всі передбачені вимоги, погоджені з Держпродспоживслужбою, вони будуть нормально працювати. Поліція якнайжорсткіше триматиме на контролі ситуацію. Найменше порушення викличе моментальне закриття закладів.

Усі новини