Міська рада Кропивницького виділила додатково 13,5 мільйонів гривень на забезпечення пільгових перевезень громадським транспортом

Середа, 11 жовтня 2017 10:50

Міська рада Кропивницького на своєму засіданні 10 жовтня виділила з міського бюджету кошти на забезпечення перевезень пільгових категорій громадян у громадському транспорті обласного центру.

Відповідно до змін, внесених у міський бюджет на 2017 рік на фінансування транспортних пільг додатково передбачено 13,5 мільйонів гривень.

Як повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Олександр Вергун, ці кошти розподіляться: 9,5 мільйонів будуть використані на перевезення пільговиків електротранспортом і 4 мільйона гривень – автобусним.

09 жовтня, напередодні сесійного засідання, завершилися тендерні процедури у системі електронних закупівель ProZorro по закупівлі сорока тисяч літрів дизельного пального для двадцяти великомісних автобусів, які вже незабаром виїдуть на міські маршрути. Договір на суму 760 тисяч гривень буде укладено із переможцем тендеру - кропивницьким підприємством ТОВ “Титан-Кіровоград”, яке на 200 тисяч гривень знизило очікувану вартість закупівлі палива.

Усі новини