Міська рада Кропивницького виділить 1,2 мільйона гривень для закупівлі апаратів інтенсивної вентиляції легень

Четвер, 19 березня 2020 14:35

Міська рада Кропивницького виділить з міського бюджету кошти на закупівлю трьох сучасних апаратів інтенсивної вентиляції легень, які вже сьогодні мають бути доставлені в інфекційне відділення Центральної міської лікарні – базового закладу з прийому хворих на коронавірусну інфекцію.

Відповідний проєкт рішення міської ради про перерозподіл видатків у межах загального обсягу бюджетних призначень по управлінню охорони здоров’я на 2020 рік підтримала   депутатська комісія з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку на своєму засіданні сьогодні, 19 березня. Виділені кошти будуть спрямовані на придбання вкрай необхідного для медицини міста обладнання.

- Сьогодні в порядку денному у нас одне питання, яке виноситься на розгляд бюджетної комісії – проєкт рішення міської ради щодо розподілу видатків по галузі охорони здоров’я. Рішення передбачає виділення 1,200 мільйона гривень на придбання трьох апаратів інтенсивної вентиляції легень, - зазначив на початку засідання голова комісії Олег Краснокутський. - Дякую депутатам, що зібрались мінімальним кворумом для прийняття цього важливого для міста рішення.

За інформацією заступниці начальника управління охорони здоров’я міської ради Лариси Кудрик, медичні апарати корейського виробництва, середнього класу, універсальні - можуть застосовуватись у лікуванні як дорослих, так і дітей. Обладнання закуповується для інфекційного відділення центральної міської лікарні - профільного лікувального закладу, що прийматиме хворих на коронавірус.

- Підтримую це надважливе для міста рішення і дякую за підтримку депутатам. Сьогодні ми всі повинні об’єднатись, щоб ефективно протистояти загрозі епідемії у нашому місті, - прокоментував рішення депутатської комісії секретар міської ради Андрій Табалов.

Усі новини