Міська влада Кропивницького закликає містян вчасно розраховуватися за спожиті комунальні послуги

Четвер, 2 липня 2020 13:42

Населення є одним з найбільших споживачів комунальних послуг. Саме від вчасно оплачених коштів за отримані послуги залежить ефективна і якісна робота підприємств-надавачів таких послуг, що в свою чергу є запорукою комфорту та сприятливих умов життя мешканців нашого міста.

Головне управління житлово-комунального господарства Міської ради міста Кропивницького та підприємства-надавачі комунальних послуг звертаються до мешканців та інших споживачів з великим проханням – якнайшвидше та в повному обсязі провести оплату за спожиті послуги тепло-, водопостачання та водовідведення. Підприємства у свою чергу зобов’язуються і надалі якісно та своєчасно надавати комунальні послуги. Разом з тим, наголошуємо, що на даний час триває підготовка теплового господарства міста до опалювального сезону 2020/2021 року і для уникнення загрози зриву його початку КП «Теплоенергетик» необхідно вчасно виконати цілий комплекс ремонтних робіт на теплових мережах та теплогенеруючому обладнанні, а також розрахуватися за електроенергію, природний газ та водопостачання.

Тому для вчасного початку та стабільного проходження опалювального сезону 2020/2021 року звертаємось до споживачів теплової енергії терміново погасити існуючу заборгованість за послуги з централізованого опалення.

Окрім того, надзвичайно важливим є розрахунок населення та інших категорій споживачів за спожиті енергоносії – природний газ та електричну енергію.

Аби уникнути примусового стягнення заборгованості, вимушених відключень боржників від тепло-, водо-, газо- та електропостачання, ГУЖГК,  підприємства-надавачі комунальних послуг звертаються до мешканців міста, інших споживачів вчасно розраховуватися за житлово-комунальні послуги, погашати заборгованість за попередні періоди та не допускати накопичення заборгованості у майбутньому.

Усі новини