Мрія мешканців Жадова про власний сквер зі спортивним майданчиком перейшла у площину практичної реалізації проекту

Субота, 23 березня 2019 15:17

Зелена зона відпочинку із багатофункціональним спортивним майданчиком з’явиться по вулиці Жадова у Кропивницькому на місці колишньої недобудови і пустиря. Бажання благоустроїти територію у дворах багатоповерхівок висловили місцеві мешканці на зустрічах із секретарем міської ради Андрієм Табаловим.

У п’ятницю, 22 березня, бажання і мрії людей перейшли у площину практичної реалізації. Андрій Табалов з командою однодумців – депутатів фракції «Наш край» і керівників виконавчих органів міської ради презентували жителям мікрорайону ескізний проект майбутнього скверу.

- Усі добре пам`ятають, у якому жахливому стані перебував цей пустир. Спільними зусиллями ми переламали ситуацію, ліквідували небезпечну недобудову і створили майданчик, який тепер можна використати для створення цікавого, функціонального громадського простору у мікрорайоні, - відзначив під час презентації Андрій Табалов. -  На наших зустрічах ви висловилися за створення на цьому місці зеленої зони – скверу. Управління містобудуванні і архітектури достатньо оперативно розробило ескізний проект зони активного відпочинку і ви можете з ним ознайомитися.  Це схема майбутнього скверу з багатофункціональним спортивним майданчиком, де можна пограти у футбол, баскетбол, волейбол і сценою – амфітеатром. Проект може ще змінюватися, враховувати особливості рельєфу, комунікацій і, що важливо, ваші побажання. Безпосередньо сьогодні можна висловити власне бачення цього простору і запропонувати свої ідеї головному архітектору міста.

На пропозиції від мешканців Жадова не потрібно було довго чекати – видно, що люди щиро вболівають за свій мікрорайон, добре знають його больові точки і  прагнуть вирішити місцеві проблеми. Пропонували створити окрему зону для найменших  діток з можливістю мамам гуляти з візочками, розробити ефективну систему відводу дощових потоків, щоб після злив сквер не заливало водою, виділити окреме місце для вигулу собак, оформити мурали на фасадах будинків, встановити біотуалети тощо.

- Це тільки перша наша зустріч щодо реалізації важливого проекту, вони триватимуть і надалі, тож у вас буде можливість ще більше наповнити змістом вашу зелену зону, - підкреслив секретар міської ради. – Кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації вже закладені у міському бюджеті. Втілення у життя проекту може тривати 3-4 роки із фінансуванням з різних джерел. Але, щоб швидше реалізувати власну мрію – можете скористатися надзвичайно популярною серед кропивничан програмою «Громадський бюджет», об’єднатися і перемогти у конкурсі.

Усі новини

УВАГА! КОНКУРС!
П'ятниця, 3 липня 2020 15:12