Навчальний рік 2020 – 2021 стартував у Кропивницькому

Вівторок, 1 вересня 2020 14:13

Новий навчальний рік у Кропивницькому стартував. Сьогодні, 01 вересня,  сорок шкіл міста відкрили  двері для 26 150 учнів.

“Крокуємо разом, досліджуємо, визначаємо, об’єднуємося” – перша тема першого уроку у 948 класах закладів освіти обласного центру. Вперше у своєму житті  поріг школи  переступили 2660 першачків. Про це повідомила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко.

- Сьогодні у школах Кропивницького заняття розпочалися у різний час, о 7.45, 9.30, о 10 годині. При плануванні графіку занять комплексно враховувалися  мікрорайон в якому знаходиться школа та кількість дітей у ній. До того ж, педагоги звертали увагу на можливість учнів вчасно дісталися до навчальних закладів, - відзначила очільниця управління освіти.

За словами Лариси Костенко навчальний процес регулюватиметься ще й в залежності від температури повітря у класах.

- Оскільки у ці дні дуже спекотно, а деякі класи знаходяться ще й на сонячній стороні, у школярів будуть дещо скорочені уроки, але з подальшим відпрацюванням за сприятливіших погодних умов для навчання, - зауважила керівник галузі освіти.

Сьогодні Лариса Костенко відвідала та проінспектувала декілька навчальних закладів міста. За її словами, у кожній школі дотримуються всіх протиепідемічних заходів. В туалетних кімнатах наявні антисептики, мило. У приміщенні шкіл спеціальними стрічками розмежовані напрямки руху, за якими переміщуються діти  початкової та старшої школи.

У залежності від кількості учнів, навчальний процес в різних школах сьогодні розпочався по-різному.

- У деяких школах були святкові лінійки, у деяких - першачків урочисто зустрічав директор школи, вчитель, вже потім школярі переходили до класних кімнат на свій перший урок, - звернула увагу Лариса Костенко.

Крім того, у сорока закладах дошкільної освіти і семи дошкільних відділеннях при школах сьогодні відкрито 362 групи. Загалом, у дошкільні навчальні заклади прийшли 4253 дитини.

Усі новини