Нехтування будівельними нормами призводить до руйнування житла: у п’типоверхівці Кропивницького обвалилися плити перекриття

Неділя, 28 березня 2021 18:53

У Кропивницькому, в п’ятиповерхівці по вулиці Яновського, 159, через недотримання ремонтною бригадою будівельних норм і правил під час реконструкції квартири на п’ятому поверсі, обвалилися плити перекриття даху.

На місце події оперативно прибули рятувальники, а міська комісія з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій провела своє позачергове засідання під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна.

Члени комісії визначили порядок ліквідації аварійної ситуації. Експертиза має встановити ступінь пошкодження конструктивних елементів житлового будинку та ляже в основу підготовки робочого проєкту ремонту під’їзду. Тимчасово, на період підготовчих робіт перекриття між п’ятим і четвертим поверхами буде укріплене. Фінансування робіт для забезпечення їх оперативності здійснюватиметься початково із резервного фонду міського бюджету. Поліція, у свою чергу, проведе розслідування та забезпечить охорону громадського порядку на об’єкті.

Під’їзд, у якому сталася руйнація, відключений від усіх інженерних комунікацій: світла. Газу, води. Усі мешканці під’їзду, які потребують тимчасового житла, отримають можливість заселитися в готелі «Турист».

Усі новини

Юрій Вісяников: про неминуче…
Четвер, 22 квітня 2021 18:33
З турботою про Землю
Четвер, 22 квітня 2021 18:27