Нова чотириполосна дорога, сучасне освітлення та інженерні мережі: у Кропивницькому стартувала реконструкція вулиці Полтавської

Вівторок, 14 липня 2020 15:46

Сьогодні, 14 липня, у Кропивницькому розпочалася активна фаза реконструкції дорожнього покриття  вулиці Полтавської на відрізку від вулиці Васнєцова до провулку Об’їздного. Про це розповів начальник управління капітального будівництва міської ради Сергій Білокінь.

- Отримано дозвіл спеціалізованої інспекції міста Кропивницького на виконання земляних робіт по вулиці Полтавська. Підрядна організація ТОВ «Кронос-лідер» розпочала виконання комплексу робіт з реконструкції дорожнього покриття вулиці Полтавської, - відзначив Сергій Білокінь. -  Реконструкцією передбачене розширення дорожнього полотна на 4 метри в бік житлових будинків, заміна по вулиці електричних опор та інженерних мереж. Відповідно до проєкту також буде повністю модернізована  система зовнішнього освітлення, нанесена нова дорожня розмітка і облаштоване бар’єрне огородження.

Сергій Білокінь звернув увагу кропивничан на вимушену відсутність водопостачання  в районі проведення робіт: спеціалісти у цей час прокладатимуть водопровідний колектор. Максимум за добу вода має повернутись до кранів мешканців навколишніх будинків

Начальник управління капітального будівництва додав, що, відповідно до укладеного договору і затвердженого календарного графіку, реконструкція має завершитися у вересні-жовтні поточного року.

- Гарантія на якість робіт за договором має термін 3 роки, але я вірю, що фактично час безремонтної експлуатації буде довшим, - переконаний Сергій Білокінь. - Ми контролюємо хід робіт на кожному етапі і вимагаємо належної їх якості. Тим більше, що підрядник вже довів свою професійність на об’єкті «Арка»

Необхідність реконструкції вулиці Полтавської назріла давно – кількість автотранспорту зростає, а відрізок магістралі від вулиці Васнєцова до провулку Об’їздного дещо звужений і не дозволяє забезпечити належну пропускну спроможність при зростанні інтенсивності руху. Після реконструкції проїжджа частина матиме  чотири полоси. Щодо незручностей для водіїв та жителів мікрорайону, Сергій Білокінь запевняє – вони будуть мінімальними.

- На етапі проектування ми зробили все, щоб максимально зменшити терміни проведення робіт, - підкреслив очільник управління капітального будівництва. - Вулиця не буде повністю перекриватися для проїзду, іноді буде звужуватися проїжджа частина, але навіть за таких обставин вона забезпечуватиме рух транспорту в обох напрямках. Єдине можливе виключення – нетривале перекриття для прокладання комунікацій, газопроводу, будівництва транспортної розв’язки у вигляді кільця на перетині Полтавської і провулку Об’їздного.

Усі новини