Оксана Макарук: ЛШМД у Кропивницькому виходить на новий Європейський рівень надання медичних послуг

Четвер, 4 червня 2020 15:23

У Кропивницькій лікарні швидкої медичної допомоги активно продовжують виконуватися ремонтні роботи. Проведення реконструкції у цьому надзвичайно важливому для громади закладі охорони здоров’я ініціював міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Депутати міської ради таку ініціативу підтримали.

 Про деталі розповіла начальниця управління охорони здоров’я Оксана Макарук. Вона, разом із заступницею міського голови Наталією Дзюбою, проінспектувала хід та якість  ремонтних робіт на території міської лікарні швидкої медичної допомоги. Нині тут, за кошти міського бюджету, виконують капітальний ремонт покрівель та приміщень, що перебувають у постійному користуванні лікарів та пацієнтів.

Цьогоріч на проведення ремонту закладу у міському бюджеті було виділено 3,2 млн грн. Майже половину виділеної суми - 1,47 млн грн, витратять на капітальний ремонт рентгенологічного кабінету та травматологічного пункту. Останній є опорним травмопунктом в Кропивницькому, куди першочергово звертаються жителі обласного центру у разі необхідності. Тут також встановлять закуплене раніше сучасне рентген-обладнання для оперативної та ефективної діагностики захворювань, якого бракувало раніше. Решту фінансування виділили на капітальний ремонт покрівель адміністративного корпусу, відділення гнійної хірургії, відділення гострої судинної патології та поліклініки, що знаходиться в структурі закладу.

Сьогодні ремонтні роботи в закладі перебувають в активній фазі. Ремонтники працюють одночасно і на покрівлі, і у внутрішніх приміщеннях.

- За новими стандартами розподілу функцій, лікарня швидкої медичної допомоги визначена, разом із обласною лікарнею, опорним лікувальним центром госпітального округу Кіровоградщини. Важливо, аби заклад такого рівня надавав якісні медичні послуги, ефективну діагностику та забезпечив комфортні умови для перебування пацієнтів. Капітальні роботи, що зараз тривають у лікарні, наблизять заклад до нових, європейських  стандартів надання медичної допомоги. Це особливо актуально в умовах трансформації медичної системи в усій країні, адже заклад зможе підписувати договори з НСЗУ про надання медичних послуг тільки якщо відповідатиме усім вимогам, - відзначила Оксана Макарук.

Усі новини