Олена Амбарна: засобами індивідуального захисту ми першочергово забезпечили медиків «на передовій» боротьби з коронавірусом

Четвер, 9 квітня 2020 13:33

У середу, 08 квітня, в соціальних мережах з’явився лист медичної сестри з КНП «Поліклінічне об’єднання» Поліклінічного відділення №5, у якому порушено проблему забезпечення медиків закладу засобами індивідуального захисту в умовах поширення вірусної інфекції COVID- 19.

Сьогодні, 09 квітня, генеральний директор закладу Олена Амбарна прокоментувала ситуацію. За її словами, офіційного звернення від медичних працівників вона не отримувала, його прочитала лише в соціальних мережах.

- Хочу зазначити, що медична сестра, яка написала цей лист, не працює на «передовій» боротьби з коронавірусною інфекцією, вона не має контакту з хворими, які мають  підвищену температуру чи кашель. Автор листа працює в кардіології, - зауважила Олена Амбарна. – А ми в першу чергу захистили саме тих, хто має підвищений ризик зараження!

Тож першочергово 18 костюмів, 16 з яких закупили з кошти міського бюджету, передали медичним сестрам, які працюють на блок – постах. Також їм придбано окуляри, рукавички, маски, все необхідне, аби  вони були захищеними від зараження небезпечною інфекцією. Також у поліклініці видали засоби захисту усім лаборантам та рентгенологам, повідомила медик.

- Так, нам важко, ми й справді поки що не отримували коштів від Національної служби здоров’я України. Але ми працюємо, і робимо все необхідне, щоб вберегти медичних працівників від коронавірусу. І, наголошую, найперше тих, хто дійсно має ризик підхопити цю хворобу - нашу першу лінію оборони: медиків, які приймають хворих з температурою, кашлем, та іншими симптомами вірусних захворювань, підкреслила Олена Амбарна. Тож поширений у соцмережах лист  висловлює суб’єктивну думку однієї працівниці закладу, і не відображає реальної ситуації в ньому.

Усі новини