Осінні шкільні канікули у Кропивницькому розпочнуться 19 жовтня і триватимуть два тижні

Вівторок, 13 жовтня 2020 15:21

Осінні шкільні канікули у Кропивницькому розпочнуться традиційно в середині жовтня і триватимуть вони два тижні. Про це повідомила начальник управління освіти Лариса Костенко під час брифінгу у міській раді сьогодні, 13 жовтня.

За словами очільниці управління освіти, епідеміологічна ситуація в закладах освіти обласного центру ускладнилася і міська  комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій включила до порядку денного свого сьогоднішнього позачергового засідання питання організації освітнього процесу в закладах загальної та середньої освіти Кропивницького в умовах карантину.

Позиція управління освіти міської ради є незмінною – на першому місці має стояти здоров’я дітей. їхніх батьків і педагогів. Тож комісія ТЕБ та НС розглядатиме можливість запровадження дистанційного навчання в закладах освіти міста із 3-го класу і старших впродовж двох днів: 15 та 16 жовтня, а від 19 по 31 жовтня відправити дітей на обов’язкові осінні канікули. Для найменших учнів 1-го та 2-го класів канікули розпочнуться безпосередньо із 15 жовтня.

- Відсутність дітей у школах в період виборчого процесу зменшить ризики захворювань, оскільки 55 виборчих дільниць розташовані на територіях закладів освіти міст. Крім того, дводенний практикум із застосування дистанційного навчання буде добрим тренінгом і для педагогічних працівників і для учнів у використанні новітніх форм навчання, -  відзначила Лариса Костенко. - Від початку навчального року у 16 працівників освіти вже виявили коронавірус,  одна наша колега, на жаль,  померла. У двох учнів також підтвердили COVID-19.   Я звертаюся до батьків з проханням діяти розважливо і з розумінням поставитися до ситуації:  незручності виникають у всіх, але давайте спільними зусиллями подолаємо підступну пандемію  та розірвемо ланцюг розповсюдження інфекції.

Під час дводенного дистанційного навчання у школах перевірять чи достатньо педагоги опанували інформаційні технології.

- У разі виникнення нарікань  на якість дистанційного навчання, необхідно звертатися безпосередньо до управління освіти, - наголосила Лариса Костенко. -  Вчителям при необхідності нададуть допомогу щодо організації онлайн-курсів або проведуть з ними  додаткові навчання.

Заклади дошкільної і позашкільної освіти Кропивницького  працюватимуть у звичайному режимі.

 

Усі новини