Повітря у Кропивницькому — в межах санітарно-гігієнічних нормативів

П'ятниця, 17 квітня 2020 18:15

Сьогодні, 17 квітня, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко разом з фахівцями обласного лабораторного центру здійснили заміри хімічного складу повітря у мікрорайонах Кропивницького, мешканці яких зранку скаржились на неприємний запах.

Для відбору проб атмосферного повітря з наступним відпрацюванням на вміст пилу, сажі, вуглецю оксиду обрали шість точок у різних кінцях міста. Дослідження провели по вулицях Генерала Жадова, Повітрянофлотській, Казанській, Холодноярській, Мотокросній та Кримській.

Як повідомили у лабораторному центрі, за результатами проведених досліджень відібраних проб атмосферного повітря перевищень санітарно-гігієнічних нормативів виявлено не було.

Сергій Коваленко пояснив, що кропивничани відчувають запах від горіння в Київській та Житомирській областях. За його словами, перепад температур, коли вночі близько нуля, а вдень позначка термометру сягає +15 С, призвів до утворення прошарку з нерозрідженого диму в повітрі.

- Результати дослідження атмосферного повітря показали, що димовий ефект, який спостерігали кропивничани сьогодні, ніякого негативного впливу на організм немає, - наголосив Сергій Коваленко.

Усі новини

22 січня – День Соборності України!
П'ятниця, 22 січня 2021 09:13