Працюють постійні депутатські комісії Кропивницької міської ради: на порядку денному — земельні питання

Четвер, 30 березня 2023 17:36

Засідання постійної депутатської комісії Кропивницької міської ради з питань екології, земельних відносин та комунальної власності відбулося під головуванням депутатки міської ради Валентини Яремчук сьогодні, 30 березня.

На розгляд комісії було винесено 45 питань порядку денного. Зокрема, члени депутатської комісії погодили ряд проєктів рішень з питань регулювання земельних відносин.

Постійна депутатська комісія також розглянула проєкт регуляторного акта — рішення виконавчого комітету Кропивницької міської ради “Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм (вивісок, табличок) на фасадах будівель, споруд у місті Кропивницькому”. Це питання викликало жваве обговорення членів комісії, у результаті якого вони надали протокольні доручення виконавцям для опрацювання, зокрема, щодо спрощення процедури прийняття документів відповідно до затвердженого Порядку розміщення вивісок, розробити в єдиному архітектурному стилі додаток візуалізації до Порядку, розглянути можливість надання консультативної інформації підприємцям щодо Порядку розміщення малих архітектурних форм.

Крім земельних питань, комісія розглянула також кілька заяв, щодо знесення зелених насаджень на території міста. За результатом розгляду протокольні доручення депутати надали також директору  КП Благоустрій” та начальнику сектору екології управління земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища. Зокрема, на наступне засідання постійної комісії вони мають підготувати інформацію щодо процедури знесення зелених насаджень,  а також про стан дерев після реконструкції у парку “Перемоги”.

Хоча постійна депутатська комісія попрацювала досить плідно, кілька десятків питань вона розглянути не встигла, тож перенесла їх на наступне засідання.

 

Усі новини