Публічне громадське обговорення перегляду тарифів на проїзд у Кропивницькому відбудеться 26 лютого 2021 року

П'ятниця, 19 лютого 2021 12:46

Інформаційне повідомлення  про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення щодо перегляду вартості разового проїзду одного пасажира у міському електричному та автомобільному транспорті  міста Кропивницького

 

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, з метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності виконавчих органів Кропивницької міської ради, налагодження системного діалогу з громадськістю, управління розвитку транспорту та зв'язку міської ради повідомляє про проведення заходів з публічного громадського обговорення проєктів регуляторних актів – рішень Виконавчого комітету Кропивницької міської ради «Про встановлення тарифу за одну поїздку пасажира у міському електричному транспорті м. Кропивницького» та «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького».

Проєкти регуляторних актів розміщено на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: http://www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика».

Дія прийнятих рішень поширюватиметься на пасажирів, які користуються послугами громадського транспорту м. Кропивницького.

Можливими наслідками проведення в життя рішень для різних соціальних груп населення міста є збільшення витрат на транспортні послуги, що надаються перевізниками, які обслуговують тролейбусні та автобусні маршрути.

Заходи з публічного громадського обговорення вищеозначених проєктів рішень відбудуться 26 лютого 2021 року о 9.00 в кімн. 426 Кропивницької міської ради за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, буд. 41.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, до участі в заходах допускаються по одному представнику від громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, органів самоорганізації населення, недержавних засобів масової інформації, інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства.

Пропозиції та зауваження до проєктів рішень, які виносяться на громадське обговорення можуть бути подані в письмовій формі в строк до 25 лютого 2021 року до управління розвитку транспорту та зв'язку міської ради за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41 (кімн. № 405), e – mail : transport@krmr.gov.ua.

Консультації з питань, що винесені на публічне громадське обговорення, здійснюються за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, за номером телефону 35 83 13, 35 83 14.

Відповідальна особа – начальник управління розвитку транспорту та зв'язку міської ради Житник Віктор Петрович.

Оприлюднення результатів обговорення буде здійснено після 01 березня 2021 року шляхом розміщення відповідної інформації на офіційній сторінці Кропивницької міської ради в мережі Інтернет за адресою: http://www.kr-rada.gov.ua в рубриці «Регуляторна політика».

Усі новини