Рятувальники попереджають: купатися у водоймах Кропивницького заборонено!

П'ятниця, 19 червня 2020 14:47

Сьогодні, 19 червня, фахівці управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Кропивницького спільно з представником управління ДСНС в Кіровоградській області здійснили рейд несанкціонованими пляжами обласного центру.

Головна мета рейдової групи — інформувати відпочивальників про стан річкової води, яка не відповідає санітарним нормам, а також нагадати про важливість дотримання правил безпечної поведінки під час купання.

- У Кропивницькому немає жодного суб’єкта господарської діяльності комунальної чи приватної форми власності у сфері надання послуг з організації масового відпочинку на воді, - зауважив заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олексій Гненний.  - Історичні місця відпочинку громадян на воді в обласному центрі, які на даний час активно використовуються населенням для масового купання, за географічною характеристикою місцевості не відповідають вимогам наказу Міністерства Внутрішніх Справ України «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України». Крім того, стан річкових вод за санітарно-епідеміологічними показниками не відповідає встановленим нормам, які дозволяють безпечне перебування людей у воді.

За словами Олексія Гненного, з настанням сезону активного відпочинку на водоймах, законом передбачено їх денне патрулювання та проведення відповідних рейдів, під час яких відпочивальників інформують про правила поводження на воді. Так, рейдова група відвідала три улюблені місця відпочинку кропивничан: “Новомиколаївський пляж”, річку Сугоклея у парку Перемоги та «Ковалівський пляж». Біля кожного місця купання фахівці встановили таблички про заборону купання та роздали інформаційні бюлетені про правила безпеки на воді.

Усі новини