Рятував життя інших, своє врятувати не зміг: у Кропивницькому попрощалися з лейтенантом-медиком Сергієм Гриценком

Субота, 17 червня 2023 11:37

Сьогодні, 17 червня, у Кропивницькому провели в останню путь лейтенанта медичної служби Сергія Гриценка.
Мужнє серце лікаря медичного пункту батальйону морської піхоти перестало битися 13 червня. 36-річний офіцер загинув у районі Великої Новосілки Волноваського району Донецької області.

- З дитинства мріяв про медичну кар’єру, здійснив мрію у дорослому житті. Практикуючий дитячий лікар-травматолог, який покинув своїх маленьких пацієнтів і пішов до війська. Закінчив Запорізький державний медичний університет та інтернатуру Дніпропетровської медичної академії, довгий час працював на велику фармкомпанію Berlin-Chemie. Потім – лікарем у Кропивницькому, в травматологічному відділенні обласної клінічної дитячої лікарні, рятував маленьких українців. На питання: «Чому пішли воювати?», відповів: «А що я дітям скажу, коли вони запитають, де ти, тату, був, коли війна була?». Вдома на нього чекають сім’я, друзі, колеги, - так у квітні написали на сторінці 37-ї окремої бригади морської піхоти про Сергія Гриценка.

- На фото щаслива сім’я…Там Сергій з дружиною і близнюками в синьо-жовтих комбінезончиках на соняшниковому полі і під голубим небом… Сергій Гриценко загинув на фронті. ЦІНА, ціна Незалежності і свободи нашої нації. Контрнаступ, який дається з болем та сльозами! Хай буде проклята москва, хай будуть прокляті росіяни на тисячі років! Героєм Сергія запам‘ятають його діти… У липні їм буде тільки два рочки… Співчуття родині… Герої не вмирають!, - ділиться болем однокласниця загиблого Вікторія Письменна.

Попрощалися з Сергієм Гриценком на Алеї почесних воїнських поховань Далекоcхідного кладовища. Панахиду відслужив капелан Кропивницької єпархії Православної церкви України отець Володимир.
 

Усі новини

Марку Лукичу Кропивницькому — 184!
Середа, 22 травня 2024 12:35