Стали до лав Небесного воїнства: у Кропивницькому провели в останню путь земляків - Героїв

Четвер, 30 березня 2023 20:29

Сьогодні, 30 березня, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища кропивничани віддали останню земну шану землякам – Героям старшому сержанту Сергію Царенку і молодшому сержанту Олександру Пасичнику.

Агресія росії в Україну триває і сьогодні багато наших співгромадян стали на захист своєї країни. Пішли захищати свою землю, своїх рідних, ризикуючи власним здоров’ям і життям. Вони відважні! Відважні тому, що роблять усе, що мають робити, попри страх. Їх укріплює любов, а вона дає можливість долати цей страх і спонукає до дій.

П’ятидесятишестирічний  воїн - гранатометник Сергій Царенко загинув 22 березня на Донеччині, зупиняючи російських ворогів під Бахмутом.

Командир танка 54-річний Олександр Пасичник помер від отриманих ран у військовому шпиталі Дніпра 24 березня.

Сергій і Олександр  були надзвичайно мотивованими: вони захищали свої родини, своє місто і всю Україну. Тепер ми маємо зробити все, щоб їхня смерть була гідно пошанована. Тепер кожен з нас має думати, що робити у країні, де тисячі і тисячі молодих хлопців і дівчат віддають своє здоров’я і життя, щоб дати нам шанс жити, творити, навчати і виховувати.

Провести відважних воїнів в останню путь прийшли сьогодні їхні рідні, знайомі, бойові друзі. Панахиду за загиблими відслужив священник Православної Церкви України отець Петро.

Використані фото: https://suspilne.media/regions/kirovohrad-region/

Усі новини