Стихійна торгівля по вулиці Вокзальній, біля ринку “Черемушки” та Центрального припинена силами інспекторів спецінспекції

Середа, 22 липня 2020 22:00

На виконання доручення міського голови силами працівників спеціалізованої інспекції було припинено стихійну торгівлю у трьох найпопулярніших серед “стихійщиків” місцях незаконної торгівлі продуктами: по вул. Вокзальній, біля ринку “Черемушки” та біля Центрального ринку. Про це повідомив заступник начальника міської спеціалізованої інспекції Олександр Брюховецький.

За інформацією посадовця, щоранку о 6 годині інспектори спецінспекції виходять на місця стихійної торгівлі, щоб унеможливити її розгортання. На кожній локації працюють по два працівники спецінспекції, дружинник, а в години пік долучаються працівники поліції.

- Коли люди вже розклали свій товар, тоді їх важче перенаправити у місця законної торгівлі — на ринки, - зазначив Олександр Брюховецький. - Тому наші інспектори просто не дозволяють “стихійщикам” розгортати торгівлю, і одразу пропонують підшукати собі місце на найближчому ринку.

Олександр Брюховецький зазначає, що більшість продавців на асфальті приїжджають до міста з віддалених сіл, а тому протоколювання у таких випадках не є ефективним методом боротьби зі стихійною торгівлею.

- Найдієвіший метод — постійне чергування в місцях незаконної торгівлі та регулярне проведення роз’яснювальної роботи з людьми, - зауважив Олександр Брюховецький.

Також в спецінспекції повідомили, що адміністрація ринку “Черемушки” вирішила своїми силами навести лад на тротуарній та газонній частині, яку постійно топтали “стихійщики”. Зараз газон перекопується, потім там висадять квіти. В адміністрації ринку сподіваються, що впорядкований газон стане гарним запобіжником проти незаконної торгівлі з асфальту.

Усі новини

Юрій Вісяников: про неминуче…
Четвер, 22 квітня 2021 18:33
З турботою про Землю
Четвер, 22 квітня 2021 18:27