У багатоповерхівці по вулиці Юрія Коваленка вибухнув природний газ: рятувальники оперативно ліквідували пожежу

Вівторок, 9 березня 2021 23:08

Сигнал про вибух природного газу і пожежу в квартирі на другому поверсі багатоповерхівки по вулиці Юрія Коваленка, 7 корп. 3 надійшов до служби 101 о 19.52. А вже о 19.56 рятувальники були на місці і провели операцію з локалізації і ліквідації пожежі.

На місці пригоди оперативно зібрався міський штаб з ліквідації наслідків об’єктової події під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна.

За отриманою інформацією, вибух газу спричинив пожежу у квартирі на другому поверсі. Вибуховою хвилею пошкодило двері в квартирах під і над епіцентром вибуху. Є двоє постраждалих: хлопець 1998 року народження і дівчина - 2002-го. Обоє госпіталізовані в обласну лікарню з опіками 8% – 10% тіла і вибуховими травмами. Стан їхнього здоров’я стабільний.

Перші доручення від голови штабу відразу  отримали керівники виконавчих органів міської ради.

- Управління капітального будівництва має провести обстеження конструкцій будинку спільно з його власником - ОСББ, - поставив завдання Олександр Мосін. – Управління охорони здоров’я здійснює супровід постраждалих, головне управління ЖКГ - забезпечує тимчасове закриття вікон і балконів плівкою.

Станом на 22.00 фахівці Кіровоградобленерго і Кіровоградгазу перевірили стан інженерних мереж і дозволили подати електроенергію до усіх квартир, окрім трьох постраждалих. Постачання газу відновлене повністю у п’яти під’їздах. У шостому – де трапився вибух відключеними залишаються два стояки.

Усі новини