У Кропивницькій міській раді оголосили конкурс «Посадовець року 2021»

Середа, 20 жовтня 2021 14:20

У міській раді Кропивницького стартує вже традиційний конкурс «Посадовець року». Творчі змагання представників Кропивницької міської ради проводитимуться вже вчетверте і мають на меті передусім підвищення професіоналізму посадовців, розвиток їхньої творчої активності, ініціативи, сприяння розвитку місцевого самоврядування, прозорості й вдосконалення процесу організації, ефективності діяльності та узагальнення кращого досвіду роботи колег.

Для участі у престижному конкурсі посадові Кропивницької міської ради мають до 08 листопада заповнити анкету на офіційному вебсайті Кропивницької міської ради із зазначенням професійного кредо і додати своє відеопортфоліо: розповідь про досягнення у професійній діяльності тощо. Відеопортфоліо у подальшому допоможе претендентам на перемогу у конкурсі пройти його перший етап.

Загалом конкурс «Посадовець року 2021» проходитиме у чотири тури, у двох номінаціях: «Керівник року 2021» та «Спеціаліст року 2021».

На першому етапі, який відбудеться 11 листопада, учасники презентуватимуть свою професійну діяльність.

II тур, запланований на 16 листопада, дозволить перевірити рівень знань претендентами актів законодавства та нормативних документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування. Крім того, учасники виконають практичну роботу зі складання ділового документа.

III тур відбудеться 22 листопада, на ньому учасники публічно виступлять на обрану із запропонованих їм тем.

І, нарешті, IV тур – онлайн голосування за учасників конкурсу в кожній номінації на офіційному вебсайті Кропивницької міської ради. Віддати свої голоси і підтримати найкращих посадовців можна буде у період із 23 по 30 листопада 2021 року.

Переможці конкурсу у номінаціях «Керівник року 2021» і «Спеціаліст року 2021» будуть відзначені дипломами та грошовою винагородою. Лідер   онлайн голосування, який збере найбільшу підтримку кропивничан у народному голосуванні, також отримає диплом та грошову винагороду.

Результати конкурсу будуть оголошені до Дня місцевого самоврядування.

Усі новини

12 серпня – Міжнародний день молоді!
П'ятниця, 12 серпня 2022 11:35