У Кропивницькому оголошується конкурс на звання лауреата міської премії фотохудожників імені Василя Ковпака

Середа, 3 червня 2020 15:13

Міська рада Кропивницького оголошує старт конкурсу на здобуття міської премії фотохудожників імені Василя Ковпака.

Від сьогодні, 03 червня, і по 01 липня 2020 року триватиме прийом світлин від претендентів на звання лауреата конкурсу.

Премія присуджується за високу професійність в різних жанрах фотомистецтва, створення фотоматеріалів, спрямованих на збагачення і збереження історичної спадщини, висвітлення економічного, соціального, культурного життя міста, які здобули широке громадське визнання та були опубліковані в періодичних виданнях, на інтернет-ресурсах, або представлені на фотовиставках.

На здобуття Премії висуваються фотографії в різних жанрах фотомистецтва, оприлюднені впродовж попередніх чотирьох років в засобах масової інформації та на інтернет – ресурсах, або представлені на фотовиставках та мають позитивні рецензії, відгуки у засобах масової інформації.

Для участі в конкурсі на здобуття премії подається:

  • клопотання щодо висування претендента на отримання Премії;
  • творча характеристика претендента на премію з обґрунтуванням його особистого творчого внеску та інших досягнень;
  • примірник фотоматеріалів в електронному та друкованому вигляді;
  • копія документа, що посвідчує особу претендента.

У разі невідповідності поданих документів вимогам, визначеним в положенні, а також, якщо їх подано після закінчення встановленого терміну, документи розгляду не підлягають та повертаються на запит претендента на здобуття Премії.

Конкурсні матеріали приймаються відділом по роботі із засобами масової інформації Кіровоградської міської ради за адресою: 25006 м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, відділ по роботі із засобами масової інформації Міської ради міста Кропивницького.

Контактні дані: тел. (0522) 35-83-86, zmi@krmr.gov.ua

Клокова Леонія Сергіївна

Положення про премію імені Василя Ковпака можна переглянути за посиланням: http://www.kr-rada.gov.ua/uploads/documents/17562-1197-21-11-2017.pdf

Усі новини