У Кропивницькому триває реконструкція Меморіального комплексу “Жертвам Чорнобиля”

П'ятниця, 14 квітня 2017 15:04

До роковин Чернобильської катастрофи у Кропивницькому буде завершено реконструкцію пам’ятнка “Жертвам Чорнобиля”. Відповідне доручення комунальникам дав міський голова Андрій Райкович.

Сьогодні на місці Меморіалу роботи йдуть повним ходом. Як повідомили в головному управлінні житлово-комунального господарства, до 26 квітня тут облаштують майже 1750 м2 тротуарної плитки, встановлять шість додаткових електроопор, на яких розмістять сучасні світлодіодні світильники. Система освітлення буде доповнена потужним прожектором, який підсвічуватиме Меморіальний комплекс та надійним захистом від перевантаження мережі.

Оновиться і зхелена зона у місці розташування пам’ятника. Спеціалісти КП “Благоустрій” висадять 18 лип і каштанів, 4 ялини і близько 160 кущів сніжноягідника. А ще засіють понад 800 м2 газонів і розіб’ють клумби із квітами.

Встановлять і вісім лавочок, де б люди мали можливість сісти і перепочити. Загалом, кошторис реконструкції пам’ятника складає близько 1,4 мільйона гривень разом із проектувальними роботами.

Усі новини