У Кропивницькому відкрили рекрутинговий центр: сюди приходять вмотивовані люди, готові реалізувати себе для захисту Батьківщини

Понеділок, 17 червня 2024 17:21

Рекрутинговий центр відкрили у Кропивницькому ЦНАПі сьогодні, 17 червня. Він став 25-им центром в Україні, де проводиться  рекрутингова кампанія для забезпечення оборони держави.

Кропивницький став учасником актуального проєкту Міноборони з організації таких центрів на базі ЦНАПів. На відкриття рекрутингового центру завітали начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович, заступник міського голови Олександр Мосін, секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка, керуюча справами виконавчого комітету Світлана Балакірєва. Представив новий рекрутинговий центр представник Міноборони Олексій Бежевець.

- Третій рік – повномасштабна війна з ворогом, який має величезну армію, не рахує втрат, бо люди для них – розхідники. Нашим бійцям доводиться воювати у надскладних умовах, коли обмаль зброї, захисту, ППО, авіації. Коли кількість необхідно долати якістю, - наголосив звертаючись до присутніх представників військових підрозділів Андрій Райкович. - Тому мобілізаційні процеси, професійна, якісна інформаційна робота щодо мотивування служити в Збройних Силах – надзвичайно необхідні і важливі. Захищати свою родину, свою громаду, свою землю від ворога – це обов’язок, це свідомий вибір. Бо ми захищаємо життя, справедливість і людські цінності.

Робота таких центрів у партнерстві з відповідними службами Міноборони, з військовими частинами має сприяти налагодженню системності відбору захисників і захисниць, можливо у подальшому – професійних військових.

Це вже 25-ий центр в Україні, зазначив представник Міноборони Олексій Бежевець.

- Мета створення таких центрів — дати можливість людям свідомо обрати ту спеціальність і піти на службу на ту посаду, на якій вони будуть максимально корисні. У рекрутингових центрах не роздають повістки, тут можна дізнатися інформацію, в яких військових частинах є потреба в тих чи інших спеціальностях. За час роботи центрів в Україні, до них уже звернулося сім тисяч осіб, понад дві сотні — підписали контракти, - зазначив Олексій Бежевець.

Сподівання, що спільний проєкт Міноборони і міської влади наблизить нашу перемогу, висловив і заступник міського голови Олександр Мосін.

- Рекрутинговий центр стане потужною складовою системи рекрутингу української армії, яка створюється за спільної ініціативи Міноборони та місцевої влади для того, щоб українці та українки, які хочуть захищати свою країну, мали можливість обрати собі посаду, обрати підрозділ і застосувати свої навички найкращим чином і реалізувати себе в Силах оборони, - відзначив Олександр Мосін.

Про вакансії, які нині є у військових підрозділах, розповіли представники військо-морських сил, сил територіальної оборони.

Рекрутинговий центр армії - це установа, що здійснює підбір кандидатів для вступу на службу в Збройні Сили держави та відповідає за забезпечення армії кваліфікованими та мотивованими військовослужбовцями.

Завдання рекрутингового центру армії – передусім якісна інформаційна робота, відбір кандидатів на військову службу, проведення професійного тестування аплікантів, а також мотивація молоді для залучення до військової служби.

Уже в перший день роботи до Кропивницького рекрутингового центру завітали перші відвідувачі, щоб дізнатися необхідну інформацію.

Працює рекрутинговий центр у Кропивницькому за адресою: вулиця Архітектора Паученка, 41/26 у приміщенні ЦНАПу, щодня з 08:00 до 17:00, п’ятниця з 08:00 до 16:00.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21