У перший день роботи дитячих садочків зафіксована низька відвідуваність, проте ДНЗ відкриватимуться за графіком

Середа, 3 червня 2020 16:41

Від четверга, 04 червня, у Кропивницькому запрацюють ще 10 дитячих садочків. Про це повідомила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко.

За словами очільниці освітянської галузі міста, із 03 червня в обласному центрі вже працюють десять дошкільних навчальних закладів, але активність відвідування садочків дітьми у перший післякарантинний день виявилася дуже низькою.

- Ми провели опитування серед батьків і розраховували, що сьогодні в садочки прийде понад 500 хлопчиків і дівчаток, - відзначила Лариса Костенко. - Але батьки привели лише  153 малюків. Тому хочу звернутися до тих батьків, які в першу чергу записалися на відвідування дитсадка, - приводьте своїх діток. Або ж повідомте вихователя, що дитини в закладі не буде. Деякі садочки орієнтувалися на 70 діток, кухарі встигли наготувати сніданків, а прийшло лише п’ятеро.

Завтра в місті відкривається ще десять ДНЗ. А вже  із 09 червня  запрацюють всі дитсадки міста.

- Я дуже прошу всіх батьків уважно стежити за здоров’ям своїх дітей, і приводити в садочки лише здорових дітей, - акцентувала увагу Лариса Костенко. - До речі, вихователі додатково в ігровій формі пояснюватимуть діткам, як вберегтися від вірусу і залишатися здоровими .

Заклади дошкільної освіти сьогодні повністю забезпечені необхідними антисептичними засобами, засобами гігієни, наголосила Лариса Костенко. На це пішло близько 800 тисяч гривень з міського бюджету.

Усі новини