У закладах освіти Кропивницького впродовж трьох місяців здійснюватиметься моніторинг рівня радону

Середа, 7 квітня 2021 10:26

У Кропивницькому, на базі НВО № 16 відбулася презентація експериментального проєкту впровадження вимірювального комплексу радонового забруднення у приміщеннях закладів освіти міста.

- Таке інноваційне рішення дозволить здійснювати точне вимірювання рівня радону, формувати базу даних цих вимірювань та відображувати їх на онлайновій мапі, - відзначила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко. -  У близько тридцяти закладах освіти упродовж трьох місяців  вимірюватиметься рівень радону-222 за допомогою спеціально розроблених пристроїв.  Інформацію, що автоматично накопичать апарати, про рівні радонового забруднення   використають для прийняття управлінських рішень міською радою під час розробки обласної комплексної програми з антирадонових заходів.

Управління освіти підписало договір з ТОВ "Інформаційно-комунікаційні технології" з Кривого Рогу на передачу у тимчасове користування пристроїв спостереження за концентрацією радону для проведення тестових безперервних замірів на об'єктах закладів освіти обласного центру.

Усі новини