Вчасні розрахунки за отримані послуги – гарантія стабільної роботи підприємств комунальної сфери Кропивницького

Вівторок, 29 вересня 2020 18:52

Мешканці Кропивницького є  одними з найбільших споживачів комунальних послуг в обласному центрі і саме від вчасно сплачених коштів за отримані послуги залежить стабільна, ефективна і якісна робота  підприємств комунальної сфери, що, у свою чергу, є запорукою комфортних умов життя кропивничан.

Головне управління житлово-комунального господарства міської ради Кропивницького та підприємства-надавачі комунальних послуг звертаються до мешканців та інших споживачів з великим проханням – якнайшвидше та в повному обсязі провести оплату за спожиті послуги тепло-, водопостачання та водовідведення. Підприємства, у свою чергу, зобов’язуються і надалі якісно та своєчасно надавати комунальні послуги.

- Разом з тим, звертаємо увагу, що добігає кінця підготовка теплового господарства міста до опалювального сезону 2020/2021 року і для уникнення загрози зриву його початку КП «Теплоенергетик» необхідно вчасно завершити виконання комплексу ремонтних робіт на теплових мережах та теплогенеруючому обладнанні, а також розрахуватися за електроенергію, природний газ та водопостачання, - наголосила начальник головного управління ЖКГ Тетяна Савченко. - Тому для вчасного початку та стабільного проходження опалювального сезону 2020/2021 року звертаємось до споживачів теплової енергії терміново погасити існуючу заборгованість за послуги з централізованого опалення.

Окрім того, надзвичайно важливим є розрахунок населення та інших категорій споживачів за спожиті енергоносії – природний газ та електричну енергію.

Також наголошуємо, що у разі утворення боргів за спожиті житлово-комунальні послуги органами соціального захисту населення субсидіантам припиняється призначення житлової субсидії.

Тож, щоб уникнути примусового стягнення заборгованості, вимушених відключень боржників від тепло-, водо-, газо- та електропостачання, припинення надання субсидії просимо мешканців Кропивницького вчасно розраховуватися за житлово-комунальні послуги, погасити заборгованість за попередні періоди та не допускати накопичення боргів у майбутньому.

Усі новини