За мир, за перемогу, за життя: у Кропивницькому ДНЗ №52 молилися за захисників і збирали гроші на бойовий дрон

Четвер, 1 червня 2023 15:05

Вихованці Кропивницького ДНЗ №52 “Казковий” долучилися до благодійної акції міського дитячого парламенту “Дрон - для Перемоги, квіти – після Перемоги”.

Сьогодні, 01 червня, у Міжнародний день захисту дітей маленькі вихованці садочка разом з вихователями зібрали кошти для ЗСУ, а ще помолилися за мир, за перемогу, за життя.

- Ми разом з дітьми і батьками охоче долучилися до акції допомоги нашим захисникам, адже саме завдяки їм ми можемо сьогодні провести таке гарне і яскраве свято, - розповідає вихователька-методистка закладу Ірина Богун. - Сьогодні — перший день літа, теплої і яскравої пори року, тож і наші дітки гарно вбрані у святковий одяг.

Цей день для вихованців закладу був насичений різними цікавими і веселими квестами, іграми і заходами. Кожен майданчик на території садочка став для малих дослідницькою лабораторією, де у формі гри вони пізнавали природні явища.

Нині дошкільний заклад щодня відвідують близько 120 дітей, працюють 10 груп. Вихователі радіють, що у садочок із кожним днем повертається все більше дітей. Усе це, кажуть, завдяки  нашим Збройним силам, які захищають нашу державу і гарантують безпеку для людей. Тож і  працівники садочка, і його вихованці та їхні батьки із вдячністю допомогли нашим захисникам.

 

Усі новини