Житлово – комунальне господарство Кропивницького в умовах війни готується до зими: кожна гривня надзвичайно важлива

П'ятниця, 1 липня 2022 15:05

Населення Кропивницького є одним з найбільших споживачів комунальних послуг. Не зважаючи на воєнний стан у країні, підприємства-надавачі житлово-комунальних послуг обласного центру продовжують надавати містянам послуги. Тому сьогодні надзвичайно важливою є вчасна сплата коштів за їх отримання, оскільки без належного і вчасного фінансування  ефективна робота підприємств комунальної галузі буде  неможливою.

Головне управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради та підприємства-надавачі комунальних послуг звертаються до мешканців та інших споживачів з великим проханням – якнайшвидше та в повному обсязі провести оплату за спожиті послуги тепло-, водопостачання та водовідведення. Підприємства, в свою чергу, зобов’язуються і надалі якісно та своєчасно надавати комунальні послуги.                                  

- Разом з тим, наголошуємо, що на даний час  у важких умовах воєнного часу триває підготовка теплового господарства міста до опалювального сезону 2022/2023 року, - відзначив начальник головного управління ЖКГ Віктор Кухаренко. - Для уникнення загрози зриву його початку комунальному підприємству «Теплоенергетик» необхідно вчасно завершити виконання комплексу ремонтних робіт на теплових мережах та теплогенеруючому обладнанні, а також розрахуватися за електроенергію, природний газ та водопостачання. Тому для вчасного початку та стабільного проходження опалювального сезону 2022/2023 року звертаємось до споживачів теплової енергії терміново погасити існуючу заборгованість за послуги з централізованого опалення.      

Окрім того, надзвичайно важливим є розрахунок населення та інших категорій споживачів за спожиті енергоносії – природний газ та електричну енергію.    

Мешканцям багатоквартирних житлових будинків необхідно також не забувати про необхідність вчасної та у повному обсязі сплати за послугу з управління багатоквартирних будинків, оскільки фахівці ЖЕО зараз проводять активну підготовку житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період.  

Головне управління житлово-комунального господарства наголошує на тому, що жодним законодавчим актом не скасовано плату за спожиті житлово-комунальні послуги в областях, де відсутні бойові дії, тому споживачам не варто сподіватися, що нарахування не проводитимуться та не утворюватиметься відповідна заборгованість. 

- Також звертаємо увагу, що у разі утворення боргів за спожиті житлово-комунальні послуги органами соціального захисту населення субсидіантам припиняється призначення житлової субсидії, - попередив Віктор Кухаренко. - Тож, щоб уникнути примусового стягнення заборгованості, вимушених відключень боржників від тепло-, водо-, газо- та електропостачання, припинення надання субсидії просимо мешканців Кропивницького вчасно розраховуватися за житлово-комунальні послуги, погашати заборгованість за попередні періоди та не допускати накопичення заборгованості у майбутньому.

Усі новини

Довідка про доходи — тепер в "Дії"
Понеділок, 15 серпня 2022 11:05