TIME to INVEST

 

27 вересня 2019 року в м. Кропивницькому відбудеться галузева сесія «Внутрішній туризм: інвестиція в розвиток території» Муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST».

Організатором заходу є Міська рада міста Кропивницького спільно з Кіровоградською обласною державною адміністрацією та ТОВ «Украгроекспо».

Метою форуму є активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування регіонального туристичного продукту на український та міжнародний ринки, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об’єктів Кіровоградської області.

Захід орієнтований на представників туристичних компаній та комплексів України, баз відпочинку та оздоровчих центрів, готелів та центрів розваг, профільних державних відомств та установ з розвитку туристичної галузі України, муніципалітетів.

Під час форуму будуть обговорені наступні питання:

В рамках проведення заходу проходитиме виставка-презентація, де будуть представлені найкращі регіональні туристичні маршрути.

Форум відбудеться в рамках ділової програми найбільшої в Україні Міжнародної агропромислової виставки «АГРОЕКСПО – 2019», тому відвідувачі заходу матимуть чудову можливість ознайомитись з її експозиціями, фольклорними традиціями Кіровоградщини під час проведення традиційного «Покровського ярмарку».

Впевнені, що форум стане тим майданчиком, де учасники матимуть змогу обмінятися досвідом з іншими регіонами в сфері надання туристичних послуг та просування територій, провести переговори з потенційними партнерами та налагодити вигідні взаємовідносини з представниками туристичної індустрії.

Захід є відкритим, участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

 Програма форуму.

Форум триватиме з 10.00 год. по 13.30 год.

Залишились питання? Телефонуйте до департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницької за номером: +38 (0522) 36 13 35 або пишіть на e-mail: ekonomika@krmr.gov.ua.

Будемо раді бачити вас серед гостей та учасників заходу.