Громадська рада міста Кропивницького

Постійні комісії Громадської ради при Виконавчому комітеті Міської ради міста Кропивницького

Комісія з питань діяльності ради, депутатської етики, Регламенту міської ради, відзначення нагородами, забезпечення законності, релігії, засобів масової інформації, регуляторної політики, підприємництва, інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності

Барабуля Микола Іванович
Коротков Віталій Васильович
Ліпко Микола Петрович
Лузан Леонід Миколайович
Махиня Микола Іванович
Мамедов Вилаят Закарай огли
Осадчий Сергій Юрійович
Погасій Ігор Петрович
Поляков Костянтин Сергійович
Шубіна Людмила Володимирівна
 

Комісія з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку

Сінченко Олена Миколаївна
Головко Олександр Михайлович
Данільченко Юрій Миколайович
Козин Аміна Юріївна
Котенко Тетяна Миколаївна
Середа Владислав Олександрович
 

Комісія з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

 
Харламова Людмила Вікторівна
Бойко Олена Сергіївна
Ващук Руслана Олександрівна
Гончаров Віктор Захарович
Лісняк Наталія Юріївна
Мамедов Вилаят Закарай огли
Погасій Ігор Петрович
Сінченко Максим Володимирович
Скляниченко Микола Миколайович
Шарий Віктор Григорович
Яковенко Дмитро Валерійович
 

Комісія з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів

 
Тарасов Олександр Миколайович
Бойко Роман Петрович
Васильєв Дмитро Миколайович
Завітневич Олександр Олександрович
Ликов Денис Михайлович
Махиня Микола Іванович
Орєшков Геннадій Миколайович
Павлов Олександр Олексійович
 

Комісія з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності

Багно Леонід Олексійович
Авдєєв Анатолій Миколайович
Величко Олександр Григорович
Головко Олександр Михайлович
Завражний Дмитро Володимирович
Казарян Микола Давидович
Кернасюк Сергій Валентинович
Котенко Тетяна Миколаївна
Ликов Денис Михайлович
Орєшков Геннадій Миколайович
Погоня Людмила Анатоліївна
Раєва Валентина Миколаївна
Чернійчук Василь Володимирович
Яковенко Дмитро Валерійович
 

Комісія з питань освіти, науки, культури, туризму, фізичної культури і спорту та молодіжної політики

Козуб Ігор Борисович
Авдєєв Анатолій Миколайович
Алєксеєвець Вікторія Саввична
Базеко Інна Мусіївна
Гречуха  Микола Володимирович
Головко Олександр Михайлович
Вельгун Наталія Миколаївна
Завражний Дмитро Володимирович
Казарян Микола Давидович
Лапіцька Вікторія Миколаївна
Салімова Наталія Володимирівна
Тихонович Надія Миколаївна
Фундовий Володимир Васильович
Хрипливий Вадим Сергійович
Шукрута Людмила Володимирівна
 

Комісія з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення

Колєва Ганна Михайлівна
Касьянова Вікторія Вікторівна
Колпак Інеса Леонідівна
Салімова Наталія Володимирівна
Танцюра Оксана Вікторівна
Шукрута Людмила Володимирівна
Щербина Олександр Олександрович