Анонси та міські заходи

Календарні

 

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів на лютий 2022 року

п/п

Зміст заходу

Дата та час проведення

Місце проведення заходу

Відповідальні виконавці

1.

Публічне представлення головними розпорядниками коштів міського бюджету інформації про виконання бюджетних програм 2021 року, підпорядкованими заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О. Мосіну

01 лютого

09.00

к.117

О.Мосін

Р.Лунгол

І.Мартинова

С.Білокінь

О.Філоненко

А.Пасенко

В.Федоров

О.Брюховецький

2.

Прийом громадян з особистих питань С. Балакірєвою

01 лютого

09.00

к.118

О.Пономарьова

3.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

01 лютого

09.00

к.126

Х.Квітко

4.

Робоча зустріч з суб’єктами господарювання з питання застосування реєстраторів розрахункових операцій під час здійснення святкової торгівлі

01 лютого

10.00

к.122

Н.Рахуба

5.

Засідання громадської комісії з житлових питань

01 лютого

11.00

к.117

В.Пількін

6.

Прийом громадян з особистих питань О. Колюкою

02 лютого

09.00

к.118

О.Пономарьова

7.

Нарада з керівниками виконавчих органів щодо залучення коштів Державного бюджету України у 2022 році

02 лютого

10.00

к.117

Н.Рахуба

8.

Прийом громадян з особистих питань О. Мосіним

03 лютого

09.00

к.118

О.Пономарьова

9.

Засідання сесії міської ради

03 лютого

10.00

к.305

Л.Масло

10.

Прийом громадян з особистих питань Л. Марченко

03 лютого

10.00

смт Нове,

вул. Металургів, 3

О.Пономарьова

11.

Засідання колегії управління освіти

04 лютого

14.00

к.127

Л.Костенко

12.

Організація та проведення святкової торгівлі до Дня Святого Валентина

07-14

лютого,

протягом дня

вул. Велика Перспективна

(біля Головпоштамту)

Н.Рахуба

13.

Публічне представлення головними розпорядниками коштів міського бюджету інформації про виконання бюджетних програм 2021 року, підпорядкованими заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради С. Колодяжному

08 лютого

09.00

к.117

С.Колодяжний

Ю.Вовк

В.Гурський

Л.Костенко

О.Макарук

А.Назарець

Т.Тимоховська

14.

Прийом громадян з особистих питань О. Вергуном

08 лютого

09.00

к.118

О.Пономарьова

15.

Нарада з керівниками гуртків та спортивних секцій дитячо-юнацьких клубів КЗ “Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання Кропивницької міської ради»

08 лютого

10.30

 

к.316-а

В.Гурський

16.

Засідання виконавчого комітету міської ради

08 лютого

14.00

к.117

О.Брюм

17.

Апаратна нарада управління освіти

08 лютого

14.00

к.127

Л.Костенко

18.

Прийом громадян з особистих питань М. Бєжаном

09 лютого

09.00

к.118

О.Пономарьова

19.

Штабне тренування з цивільного захисту щодо перевірки готовності міської ланки цивільного захисту до пропуску весняної повені, льодоходу та дощових паводків у 2022 році

09 лютого

09.00 –17.00

к.418,433

С. Коваленко

20.

Прийом громадян з особистих питань А. Райковичем

10 лютого

10.00

к.215

О.Пономарьова

21.

Засідання міської топонімічної комісії при виконавчому комітеті

10 лютого

15.00

к.117

А.Назарець

22.

Засідання міської робочої групи з питань дотримання законодавства про працю

10 лютого

10.00

к.126

Н.Рахуба

23.

Прийом громадян з особистих питань С. Колодяжним

11 лютого

09.00

к.118

О.Пономарьова

24.

Першість КЗ «КДЮСШ № 3» з гімнастики художньої «Міс Валентинка»

12 лютого 10.00

ЗОШ № 4

В.Гурський

25.

Першість КЗ «КДЮСШ № 4» з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат 2006/2008 р.н.

14 лютого 16.30

КЗ

«КДЮСШ № 4»

В.Гурський

26.

Прийом громадян з особистих питань С. Балакірєвою

15 лютого

09.00

к.118

О.Пономарьова

27.

Публічне представлення головними розпорядниками коштів міського бюджету інформації про виконання бюджетних програм 2021 року, підпорядкованими секретарю міської ради О. Колюці та заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради М. Бєжану

15 лютого

09.00

к.117

О.Колюка

М.Бєжан

Л.Лесюн

О.Горбенко

С.Якунін

Л.Масло

Н.Рахуба

28.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

15 лютого

09.00

к.126

Х.Квітко

29.

Тематичні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого

09.00

Заклади освіти

Л.Костенко

30.

Засідання громадської комісії з житлових питань

15 лютого

11.00

к.117

В.Пількін

31.

Онлайн нарада з директорами закладів освіти міста

15 лютого

14.00

к.127

Л.Костенко

32.

Онлайн нарада з директорами закладів освіти міста

15 лютого

15.00

КУ ”МЦПРПП”

Л.Костенко

33.

Покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого,

час не визначений

Пам'ятник

“Воїнам - інтернаціоналістам всіх поколінь Кіровоградщини”

Ю.Вовк

О.Брюм

34.

ХV обласні літературно-краєзнавчі Куценківські читання (онлайн)

15-16

лютого,

час не визначений

КЗ “Літературно-меморіальний

музей

І.К. Карпенка-Карого»

А.Назарець

35.

Прийом громадян з особистих питань О. Колюкою

16 лютого

09.00

к.118

О.Пономарьова

36.

Прийом громадян з особистих питань Л. Марченко

16 лютого

15.00

смт Нове,

вул. Металургів, 3

О.Пономарьова

37.

Прийом громадян з особистих питань О. Мосіним

17 лютого

09.00

к.118

О.Пономарьова

38.

Семінар для лікарів на тему: «Вплив пробіотичної терапії на імунну систему людини»

17 лютого

14.00

Актовий зал дитячої поліклініки

(вул. Шевченка, 36)

О.Макарук

39.

Тематичні заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

17-18 лютого

09.00

Заклади освіти

Л.Костенко

40.

Чемпіонат України з гандболу серед дівчат 2005/2006 р.н.

18-19 лютого

КЗ

«КДЮСШ № 2»

В.Гурський

41.

Покладання квітів з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого,

час не визначений

Меморіальна дошка Герою України Віктору Чміленку, пам'ятний знак Героям Небесної Сотні

О.Горбенко

О.Брюм

42.

Публічне представлення звіту про виконання бюджету Кропивницької міської територіальної громади за 2021 рік та бюджетних програм

21 лютого

10.00

к.117

Л.Бочкова

43.

Засідання атестаційної комісії управління освіти

21 лютого

14.00

к.127

Л.Костенко

44.

Семінар для суб’єктів підприємницької діяльності з питань застосування та дотримання законів України “Про захист прав споживачів”, “Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції”

21 лютого

14.00

к.126

Н.Рахуба

45.

Навчально-тренувальний збір із спеціальної фізичної підготовки до зонального чемпіонату України з боксу серед юніорів

21-30 лютого

Відповідно до зведеного тижневого плану

В.Гурський

46.

Публічне представлення головними розпорядниками коштів міського бюджету інформації про виконання бюджетних програм 2021 року, підпорядкованими заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О. Вергуну

22 лютого

09.00

к.117

О.Вергун

В.Житник

В.Кухаренко

С.Коваленко

47.

Прийом громадян з особистих питань О. Вергуном

22 лютого

09.00

к.118

О.Пономарьова

48.

Засідання виконавчого комітету міської ради

22 лютого

14.00

к.117

О.Брюм

49.

Апаратна нарада управління освіти

22 лютого

14.00

к.127

Л.Костенко

50.

Прийом громадян з особистих питань М. Бєжаном

23 лютого

09.00

к.118

О.Пономарьова

51.

 

Онлайн нарада з заступниками директорів закладів освіти міста з виховної роботи

23 лютого

10.00

к.130

Л.Костенко

52.

Онлайн нарада з заступниками директорів закладів освіти міста з навчально-виховної роботи

23 лютого

14.00

к.138

 

Л.Костенко

53.

Презентація платформи "Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)"

23 лютого,

час не визначений

Кіровоградська торгово- промислова палата (вул. Преображенська, 79-а)

Н.Рахуба

54.

Прийом громадян з особистих питань А. Райковичем

24 лютого

10.00

к.215

О.Пономарьова

55.

Засідання комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів

24 лютого

10.00

к.117

Н.Рахуба

56.

Онлайн нарада з заступниками директорів закладів освіти міста з навчально-виховної роботи

24 лютого

14.00

КУ “МЦПРПП”

Л.Костенко

57.

Прийом громадян з особистих питань С. Колодяжним

25 лютого

09.00

к.118

О.Пономарьова

58.

Онлайн нарада з директорами закладів освіти міста

25 лютого

14.00

к.138

Л.Костенко

59.

Апаратні наради міського голови

За дорученням міського голови

к.117

О.Брюм

60.

Онлайн наради з керівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Щовівторка (01, 08, 15, 22)

09.00

к.311

В.Гурський

61.

Наради з педагогами-організаторами КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання Кропивницької міської ради»

Щовівторка

(01, 08, 15, 22)

10.00

к.316-а

В.Гурський

62.

Перевірки підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій

Щосереди

(02, 09, 16, 23)

08.30

Вулиці міста

О.Брюховецький

63.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Щосереди

(02, 09, 16, 23)

14.00

к.126

Т.Тимоховська

64.

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Щочетверга

(03, 10, 17, 24)

14.00

к.126

Ю.Вовк

65.

Брифінги

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.117

С.Якунін

66.

Нарада з керівниками підвідомчих закладів культури міста

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.425

А.Назарець

67.

Наради з керівниками підприємств житлово-комунального господарства

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.117

В.Кухаренко

68.

Засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста Кропивницького

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

Ю.Вовк

 

69.

Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, учасникам-добровольцям, учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих), військовополонених та зниклих безвісти під час виконання військових обов’язків в зоні АТО, ООС, військовополоненим, які визволені з полону

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

Ю.Вовк

70.

Засідання комісії з питань надання та виплати одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, матеріальної допомоги громадянам на лікування, вирішення соціально-побутових проблем тощо

Відповідно до зведеного тижневого плану

Приміщення ЦНАПу,

к.407

Ю.Вовк

71.

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції Об’єднаних сил та членам сімей загиблих (померлих), які є мешканцями міста

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

Ю.Вовк

72.

Засідання комісії з розгляду конкурсних пропозицій, розроблених міськими громадськими об’єднаннями соціальної спрямованості

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

Ю.Вовк

73.

Засідання комісії з питань вшанування пам’яті загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил в Україні

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

 

Ю.Вовк

74.

Засідання комісії з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації на належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також членів їх сімей, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

Ю.Вовк

75.

Засідання Координаційної ради з питань Громадського бюджету

Відповідно до зведеного тижневого плану

кім. 117

Н.Рахуба

76.

Засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.218

В.Кухаренко

77.

Засідання робочої групи з питань розробки та реалізації схеми теплопостачання міста Кропивницького

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.227

В.Кухаренко

78.

Засідання постійно діючої комісії при виконавчому комітеті міської ради по обстеженню санітарно-технічного стану житлових будинків

Відповідно до зведеного тижневого плану

За адресами заявників

В.Кухаренко

79.

Засідання комісії з визначення місць розміщення контейнерних майданчиків

Відповідно до зведеного тижневого плану

Відповідно до зведеного тижневого плану

В.Кухаренко

80.

Засідання міської комісії з безпеки дорожнього руху в м. Кропивницькому

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.227

В.Кухаренко

81.

Засідання комісії з питань нагородження Кропивницької міської ради

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.117

Н.Магер

82.

Засідання конкурсної комісії міської ради на заміщення вакантних посад

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.117

Н.Магер

83.

Засідання комісії з призначення іменних стипендій міського голови для обдарованої і талановитої молоді

Відповідно до зведеного тижневого плану

к. 211

В.Гурський

84.

Засідання Молодіжної ради при Виконавчому комітеті міської ради

Відповідно до зведеного тижневого плану

Відповідно до зведеного тижневого

плану

В.Гурський

85.

Навчання для посадових осіб міської ради на тему: „Зміни в нормативно - правовому забезпеченні декларування в Україні”

Відповідно до зведеного тижневого плану

Відповідно до зведеного тижневого плану

Н.Магер

86.

Культурно – масові заходи у дитячо-юнацьких клубах КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання Кропивницької міської ради»

Відповідно до зведеного тижневого плану

Відповідно до зведеного тижневого плану

В.Гурський

87.

Культурно – масові, національно – патріотичні заходи для молоді, у тому числі з нагоди свят та пам’ятних дат

Відповідно до зведеного тижневого плану

Відповідно до зведеного тижневого плану

В.Гурський

88.

Соціокультурна діяльність бібліотек

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих

планів

А.Назарець

89.

Відвідування дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

Т.Тимоховська

90.

Рейди з профілактики правопорушень серед дітей та виявлення дітей, які потрапили у складні життєві обставини

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

 

Т.Тимоховська

91.

Відбірковий тур обласного конкурсу учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Паросток» серед учнів мистецьких шкіл міста Кропивницького

Відповідно до зведених тижневих планів

Концертна зала

КЗ «Музична школа № 2

ім. Ю.С.Мейтуса міста Кропивницького»

А.Назарець

92.

Відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю виконавців на народних інструментах «Провесінь» серед учнів мистецьких шкіл міста Кропивницького

Відповідно до зведених тижневих планів

Концертна зала

КЗ «Музична школа № 2

ім. Ю.С.Мейтуса міста Кропивницького»

А.Назарець

93.

Обстеження підприємств, установ, організацій різних форм власності з питань дотримання законодавства про працю

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

Н.Рахуба

94.

Обстеження суб`єктів господарювання різних форм власності з питань дотримання у підприємствах торгівлі, побутового обслуговування населення, ринках, закладах ресторанного господарства встановлених протиепідемічних заходів

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія

міста

Н.Рахуба


 

 


КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів на грудень 2021 року

№ п/п

Зміст заходу

Дата та час проведення

Місце проведення заходу

Відповідальні виконавці

1.

Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою

01 грудня

09.00

к.118

О.Пономарьова

2.

Прийом громадян з особистих питань О.Мосіним

02 грудня

09.00

к.118

О.Пономарьова

3.

Прийом громадян з особистих питань Л.Марченко

02 грудня

10.00

смт Нове,

вул. Металургів, 3

О.Пономарьова

4.

Засідання Координаційної ради з питань Громадського бюджету (бюджету участі) міста Кропивницького

03 грудня

10.00

к.117

Н.Рахуба

5.

Заходи з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

03 грудня

09.00

Заклади освіти

Л.Костенко

6.

Заходи з нагоди Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтера

03 грудня

09.00

Заклади освіти

Л.Костенко

7.

Вручення подарунків дітям з інвалідністю із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

03 грудня

протягом дня

За місцем проживання

Т.Тимоховська

8.

Прийом громадян з особистих питань С.Балакірєвою

07 грудня

09.00

к.118

О.Пономарьова

9.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

07 грудня

09.00

к.126

Х.Квітко

10.

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

07 грудня

10.30

Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.

М.Л.Кропивни-цького

А.Назарець

Н.Магер

О.Брюм

11.

Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном

08 грудня

09.00

к.118

О.Пономарьова

12.

Засідання громадської комісії з житлових питань

08 грудня

11.00

к.117

В.Пількін

13.

Прийом громадян з особистих питань А.Райковичем

09 грудня

10.00

к.215

О.Пономарьова

14.

Галузева сесія Муніципального інвестиційного форуму «Time to invest»

09 грудня

10.00

НВК “Кіровоградський колегіум”

Н.Рахуба

15.

Робоча нарада із суб’єктами господарювання, які виявили бажання здійснювати сезонну торгівлю ялинками на території м.Кропивницького

09 грудня

10.00

к.122

Н.Рахуба

16.

Громадські слухання щодо проєкту бюджету Кропивницької міської територіальної громади на 2022 рік

09 грудня

14.00

к.426

Л.Бочкова

17.

Прийом громадян з особистих питань С.Колодяжним

10 грудня

09.00

к.118

О.Пономарьова

18.

Збори Громадської ради при Виконавчому комітеті Кропивницької міської ради

10 грудня

11.00

к.426

О.Горбенко

 

19.

Привітання мешканки міста О.Балагури, якій виповнилося 102 роки

12 грудня

час не визначено

За місцем проживання

Ю.Вовк

20.

Прийом громадян з особистих питань О.Вергуном

14 грудня

09.00

к.118

О.Пономарьова

21.

Покладання квітів до пам'ятника “Жертвам Чорнобиля” з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня

час не визначено

 

Пам'ятник

“Жертвам Чорнобиля”

Ю.Вовк

22.

Заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня

09.00

Заклади освіти

Л.Костенко

23.

Онлайн нарада з директорами закладів дошкільної освіти міста

14 грудня

09.00

к..127

Л.Костенко

24.

Засідання виконавчого комітету міської ради

14 грудня

14.00

к.117

О.Брюм

25.

 

 

Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою

15 грудня

09.00

к.118

О.Пономарьова

26.

Робоча нарада із суб’єктами господарювання, які будуть здійснювати

передноворічну святкову торгівлю на території м.Кропивницького

15 грудня

10.00

к.122

Н.Рахуба

 

27.

Прийом громадян з особистих питань Л.Марченко

15 грудня

15.00

смт Нове,

вул. Металургів, 3

О.Пономарьова

28.

Освітній стартап “Інноваційний прорив. Перші кроки впровадження мультимедійного контенту КМ MEDIA Ed Profi”

15 грудня

15.00

Ліцей “Науковий”

Л.Костенко

29.

Прийом громадян з особистих питань О.Мосіним

16 грудня

09.00

к.118

О.Пономарьова

30.

Комісія з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів

16 грудня

10.00

к.117

Н.Рахуба

31.

Святковий ярмарок до Дня Святого Миколая Чудотворця

17 грудня

08.00

Площа перед будівлею міської ради

Н.Рахуба

 

 

32.

Привітання дітей загиблих (померлих), військовополонених та зниклих безвісти учасників АТО, ООС з нагоди Дня Святого Миколая Чудотворця та Новорічних свят з врученням новорічних подарунків

17 грудня

час не визначено

к.126

Ю.Вовк

33.

Колегія управління освіти

17 грудня

14.00

к. 127

Л.Костенко

34.

Нарада з директорами закладів дошкільної освіти міста

17 грудня

15.00

к.138

Л.Костенко

35.

Відкриття міської центральної новорічної ялинки

19 грудня

час не визначено

Площа Героїв Майдану

А.Назарець

36.

Новорічні ранки в підвідомчих закладах культури

19-28

грудня

Заклади культури

А.Назарець

37.

Новорічні святкові заходи у закладах освіти

20–28

грудня

08.00

Заклади освіти

Л.Костенко

38.

Прийом громадян з особистих питань С.Балакірєвою

21 грудня

09.00

к.118

О.Пономарьова

39.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

21 грудня

09.00

к.126

Х.Квітко

40.

Онлайн нарада з директорами закладів освіти міста

21 грудня

14.00

КУ «МЦПРПП»

Л.Костенко

41.

Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном

22 грудня

09.00

к.118

О.Пономарьова

42.

Онлайн нарада із заступниками директорів з виховної роботи закладів освіти міста

22 грудня

10.00

к.130

Л.Костенко

43.

Онлайн нарада із заступниками директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти міста

22 грудня

14.00

к.114

Л.Костенко

44.

Прийом громадян з особистих питань А.Райковичем

23 грудня

10.00

к.215

О.Пономарьова

45.

Флеш-семінар на тему: «Сертифікація педагогічних працівників: секрети успіху, реалії та перспективи»

23 грудня

14.30

НВО № 6

Л. Костенко

46.

Прийом громадян з особистих питань С.Колодяжним

24 грудня

09.00

к.118

О.Пономарьова

47.

Привітання мешканки міста А.Денисенко зі 102-ю річницею

24 грудня

час не визначено

За місцем проживання

Ю.Вовк

48.

Прийом громадян з особистих питань О.Вергуном

28 грудня

09.00

к.118

О.Пономарьова

49.

Засідання виконавчого комітету міської ради

28 грудня

14.00

к.117

О.Брюм

50.

Передноворічний святковий ярмарок

28-30

грудня

Площа Героїв Майдану

Н.Рахуба

51.

Онлайн засідання міської комісії сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації

29 грудня

10.00

к.317

О.Горбенко

52.

 

 

Передноворічна святкова торгівля

З 19 грудня

Площа Героїв Майдану

Н.Рахуба

53.

Спортивні заходи з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Відповідно до зведеного тижневого плану

Відповідно до зведеного тижневого плану

В.Гурський

54.

Спортивні заходи з нагоди Дня Збройних сил України

Відповідно до зведеного тижневого плану

Відповідно до зведеного тижневого плану

В.Гурський

55.

Спортивні заходи з нагоди Дня Святого Миколая Чудотворця та Новорічних свят

Відповідно до зведеного тижневого плану

Відповідно до зведеного тижневого плану

В.Гурський

56.

Урочистий вечір до 30-річчя від дня заснування КЗ «Кропивницький музей музичної культури ім. К. Шимановського»

Відповідно до зведеного тижневого плану

Відповідно до зведеного тижневого плану

А.Назарець

57.

Апаратні наради міського голови

Щопонеділка

(06, 13, 20)

10.00

к.117

О.Брюм

58.

Брифінги

Щовівторка

(07, 14, 21, 28)

09.00

к.117

С.Якунін

59.

Наради з керівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Щовівторка (07, 14, 21, 28)

8.30

к.311

В.Гурський

60.

Онлайн наради з педагогами - організаторами КЗ «Об’єднання дитячо – юнацьких клубів за місцем проживання Кропивницької міської ради»

Щовівторка

(07, 14, 21, 28)

10.00

к.316-а

В.Гурський

 

 

61.

Наради з керівниками підвідомчих закладів культури міста

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.425

А.Назарець

62.

Наради з керівниками підприємств житлово-комунального господарства

Відповідно до зведеного тижневого плану

 

к.117

В.Кухаренко

63.

Перевірки підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій

 

Щосереди

(01, 08, 15, 22, 29)

08.30

Вулиці міста

О.Брюховецький

64.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

Щосереди

(01, 08, 15, 22, 29)

14.00

к.126

Т.Тимоховська

65.

Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, учасникам-добровольцям, учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих), військовополонених та зниклих безвісти під час виконання військових обов’язків в зоні АТО, ООС, військовополоненим, які визволені з полону

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

Ю.Вовк

 

66.

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції Об’єднаних сил та членам сімей загиблих (померлих), які є мешканцями міста

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

Ю.Вовк

 

67.

Засідання комісії з питань надання та виплати одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, матеріальної допомоги громадянам на лікування, вирішення соціально-побутових проблем тощо

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.407,

ЦНАП

 

Ю.Вовк

 

68.

Засідання комісії з розгляду конкурсних пропозицій, розроблених міськими громадськими об’єднаннями соціальної спрямованості

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

 

Ю.Вовк

69.

Засідання комісії з питань вшанування пам’яті загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил в Україні

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

 

Ю.Вовк

70.

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

 

Ю.Вовк

71.

Засідання комісії з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації на належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також членів їх сімей, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

 

Ю.Вовк

72.

Засідання комісії з питань нагородження

Відповідно до зведеного тижневого

плану

к.117

Н.Магер

 

73.

Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад

Відповідно до зведеного тижневого

плану

к.117

Н.Магер

 

74.

Засідання міської топонімічної комісії

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

А.Назарець

75.

Засідання комісії по обстеженню санітарно-технічного стану житлових будинків

Відповідно до зведеного тижневого плану

За адресами заявників

В.Кухаренко

76.

Засідання міської комісії з безпеки дорожнього руху

Відповідно до зведеного тижневого плану

к. 227

В.Кухаренко

77.

Засідання комісії по обстеженню санітарно-технічного стану житлових будинків

 

Відповідно до зведеного тижневого плану

За адресами заявників

В.Кухаренко

78.

Засідання комісії з питань формування пропозицій щодо потреби та спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Відповідно до зведеного тижневого плану

к. 126

Т.Тимоховська

79.

Культурно-масові заходи у дитячо-юнацьких клубах КЗ “Об'єднання дитячо-юнацькіх клубів за місцем проживання Кропивницької міської ради”

Відповідно до зведеного тижневого плану

Відповідно до зведеного тижневого плану

В.Гурський

 

80.

Культурно - масові, національно - патріотичні заходи для молоді, у тому числі з нагоди свят та пам’ятних дат

Відповідно до зведеного тижневого плану

Відповідно до зведеного тижневого плану

В.Гурський

 

81.

Рейди з профілактики правопорушень серед дітей та виявлення дітей, які потрапили у складні життєві обставини

Відповідно до зведеного тижневого плану

Територія міста

Т.Тимоховська

82.

Відвідування дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та сімей опікунів, піклувальників

Відповідно до зведеного тижневого плану

Територія міста

Т.Тимоховська

83.

Соціокультурна діяльність бібліотек

Відповідно до зведеного тижневого плану

Відповідно до зведеного тижневого плану

А.Назарець

 


КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів на листопад 2021 року

п/п

Зміст заходу

Дата та час проведення

Місце проведення заходу

Відповідальні виконавці

1.

Нарада щодо обговорення процедури отримання паспорта прив'язки для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Кропивницької міської територіальної громади

01 жовтня

14.00

к.126

Н.Рахуба

2.

Прийом громадян з особистих питань С.Балакірєвою

02 листопада

09.00

к.118

О.Пономарьова

3.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

02 листопада

09.00

к.126

Х.Квітко

4.

Засідання громадської комісії з житлових питань

02 листопада

11.00

к.117

В.Пількін

5.

Засідання стратегічної сесії щодо розробки SWOT-аналізу розвитку громадянського суспільства у м. Кропивницькому (у рамках Стратегії розвитку Кропивницької міської територіальної громади на період до 2030 року)

02 листопада

13.00

к. 117

О.Горбенко

6.

Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою

03 листопада

09.00

к.118

О.Пономарьова

7.

Засідання організаційного комітету з підготовки та реалізації проєкту “Міжнародний дзвін миру” у

м. Кропивницькому

03 листопада

10.00

к.117

О.Горбенко

Н.Рахуба

8.

Засідання робочої групи з підготовки проєкту бюджету Кропивницької міської територіальної громади на 2022 рік

03 листопада

14.00

к.117

Л.Бочкова

9.

Прийом громадян з особистих питань О.Мосіним

04 листопада

09.00

к.118

О.Пономарьова

10.

Прийом громадян з особистих питань Л.Марченко

04 листопада

10.00

вул. Металургів, 3

О.Пономарьова

11.

Міський спортивний фестиваль з тенісу настільного серед школярів

04 листопада

10.00

Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі

вул.В.Панченка, 26

Л.Костенко

12.

Урочистості до Дня працівника соціальної сфери

05 листопада

11.00

Кропивницький академічний український музично-драматичний театр ім. М.Л.Кропивницького

Ю.Вовк

13.

Міський спортивний фестиваль з баскетболу 3х3 серед школярів

05 листопада

10.00

КДЮСШ № 4

Л.Костенко

14.

Відкритий чемпіонат м. Кропивницького з велосипедного спорту, пам’яті заслуженого тренера України О.І. Заворітнього

06-07 листопада 14.00

Гай Десантників

В.Гурський

15.

Міський спортивний фестиваль з гандболу серед школярів

08-12 листопада

10.00

КДЮСШ № 2

Л.Костенко

16.

Прийом громадян з особистих питань О.Вергуном

09 листопада

09.00

к.118

О.Пономарьова

17.

Заходи, приурочені до Дня української писемності та мови

09 листопада

11.00

Заклади освіти

Л.Костенко

18.

Засідання виконавчого комітету міської ради

09 листопада

14.00

к.117

О.Брюм

19.

Заходи з нагоди Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва

09 листопада

За окремим

планом заходів

А.Назарець

20.

Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном

10 листопада

09.00

к.118

О.Пономарьова

21.

Засідання робочої групи з підготовки проєкту бюджету Кропивницької міської територіальної громади на 2022 рік

10 листопада

10.00

к.117

Л.Бочкова

22.

Навчання для посадових осіб органів місцевого самоврядування міської ради на тему: «Інфостиль та новий український правопис»

10 листопада

15.00

к.117

Н.Магер

23.

Прийом громадян з особистих питань А.Райковичем

11 листопада

10.00

к.215

О.Пономарьова

24.

Конкурс «Посадовець року» серед посадових осіб органів місцевого самоврядування

11 листопада

09.30

к.117

Н.Магер

25.

Тематичні заходи з нагоди Міжнародного дня толерантності

12 листопада

08.00

Заклади освіти

Л.Костенко

26.

Прийом громадян з особистих питань С.Колодяжним

12 листопада

09.00

к.118

О.Пономарьова

27.

Засідання колегії управління охорони здоров'я

12 листопада 13.00

 

Актовий зал дитячої міської поліклініки

О.Макарук

28.

Навчання для посадових осіб органів місцевого самоврядування міської ради на тему: «Інфостиль та новий український правопис»

15 листопада

15.00

к.117

Н.Магер

29.

Міський спортивний фестиваль з волейболу серед дівчат

15-19 листопада

10.00

НВО № 6, № 8, № 16, ЗОШ № 4

Л.Костенко

30.

VІІ міський бізнес-турнір «Стратегія фірми. Кропивницький – 2021» (онлайн)

15 листопада - 17 грудня

10.00

Заклади освіти

Л.Костенко

31.

Прийом громадян з особистих питань С.Балакірєвою

16 листопада

09.00

к.118

О.Пономарьова

32.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

16 листопада

09.00

к.126

Х.Квітко

33.

Міський спортивний фестиваль «Cool Games»

16 листопада

10.00

Ліцей «Науковий»

Л.Костенко

34.

Засідання громадської комісії з житлових питань

16 листопада

11.00

к.117

В.Пількін

35.

Конкурс «Посадовець року» серед посадових осіб органів місцевого самоврядування

16 листопада

13.00

к.117

Н.Магер

36.

Нарада з директорами закладів освіти міста

16 листопада

14.00

Онлайн

Л.Костенко

37.

Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою

17 листопада

09.00

к.118

О.Пономарьова

38.

Засідання робочої групи з підготовки проєкту бюджету Кропивницької міської територіальної громади на 2022 рік

17 листопада

14.00

к.117

Л.Бочкова

39.

Посвята в гімназисти учнів КЗ «Навчально-виховне об’єднання - «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Гармонія» – гімназія імені Тараса Шевченка – центр позашкільного виховання «Контакт»

17 листопада

14.00

Гімназія ім.Т.Шевченка

Л.Костенко

40.

Прийом громадян з особистих питань Л.Марченко

17 листопада

15.00

вул Металургів,3

О.Пономарьова

41.

Прийом громадян з особистих питань О.Мосіним

18 листопада

09.00

к.118

О.Пономарьова

42.

Заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

19 листопада

08.00

Заклади освіти

Л.Костенко

43.

Шаховий турнір

19 листопада 15.00

Шаховий клуб «Гамбіт»

В.Гурський

44.

Першість КДЮСШ з баскетболу серед юнаків та дівчат, 2010 р.н. , молодші

20 листопада

15.00

КДЮСШ № 4

В.Гурський

45.

Першість КЗ «КДЮСШ № 1 КМР» з настільного тенісу серед юнаків та дівчат

26 листопада 15.00

БК

Масляниківки (вул. Микитенка, 15)

В.Гурський

46.

Заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

21 листопада,

час не визначений

Відповідно до зведеного тижневого плану

О.Горбенко

47.

Конкурс «Посадовець року» серед посадових осіб органів місцевого самоврядування

22 листопада

13.00

к.117

Н.Магер

48.

Засідання консультативної ради КУ «МЦПРПП» управління освіти

22 листопада

14.00

КУ «МЦПРПП»

Л.Костенко

49.

Міський спортивний фестиваль з волейболу серед юнаків

22-30 листопада

10.00

НВО № 6, № 8, № 16, ЗОШ № 4

Л.Костенко

50.

Прийом громадян з особистих питань О.Вергуном

23 листопада

09.00

к.118

О.Пономарьова

51.

Засідання виконавчого комітету міської ради

23 листопада

14.00

к.117

О.Брюм

52.

Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном

24 листопада

09.00

к.118

О.Пономарьова

53.

Нарада із заступниками директорів закладів освіти міста з виховної роботи

24 листопада

10.00

Онлайн

Л.Костенко

54.

Навчання для посадових осіб органів місцевого самоврядування міської ради на тему: «Інфостиль та новий український правопис»

24 листопада

15.00

к.117

Н.Магер

55.

Прийом громадян з особистих питань А.Райковичем

25 листопада

10.00

к.117

О.Пономарьова

56.

Онлайн нарада із заступниками директорів закладів освіти міста з навчально-виховної роботи

25 листопада

10.00

КУ «МЦПРПП»

Л.Костенко

57.

Привітання мешканки міста Зіновьєвої Є.М., якій виповнився 101 рік

25 листопада, час не визначений

За місцем проживання

Ю.Вовк

58.

Семінар для працівників кабінетів статистики підпорядкованих закладів охорони здоров'я на тему: «Стан підготовки закладів охорони здоров'я комунальної власності міста до здачі річного звіту за 2021 рік»

25 листопада

14.00

Актовий зал дитячої міської поліклініки

О.Макарук

60.

Тематичні заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні

26 листопада

08.00

Заклади освіти

Л.Костенко

61.

Прийом громадян з особистих питань С.Колодяжним

26 листопада

09.00

к.118

О.Пономарьова

62.

Нарада на тему: «Стан надання стоматологічної медичної допомоги населенню після проведеної медичної реформи»

26 листопада

14.00

Актовий зал дитячої міської поліклініки

О.Макарук

63.

Заходи з нагоди 100-річчя від дня заснування Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

26 листопада,

час не визначений

Відповідно до зведеного тижневого плану

В.Гурський

64.

Заходи з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів в Україні

27 листопада,

час не визначений

Відповідно до зведеного тижневого плану

О.Горбенко

 

65.

Вебінар на тему: «Культура віртуального спілкування» в рамках проєкту «Цифрові навички сучасного педагога»

29 листопада

14.30

КУ «МЦПРПП»

Л.Костенко

66.

Заходи з нагоди Дня студента

Відповідно до зведеного тижневого плану

Відповідно до зведеного тижневого плану

В.Гурський

67.

Апаратні наради міського голови

Щопонеділка

(01, 08, 15, 22, 29)

10.00

к.117

О.Брюм

68.

Брифінги

Щовівторка

(02, 09, 16, 23,

30)

09.00

к.117

С.Якунін

70.

Нарада з керівниками закладів культури міста

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.425

А.Назарець

71.

Перевірки підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій

Щосереди

(03, 10, 17, 24)

08.30

Вулиці міста

О.Брюховецький

72.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Щосереди

(03, 10, 17, 24)

14.00

к.126

Т.Тимоховська

73.

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Щочетверга

(04, 11, 18, 25)

14.00

к.126

Ю.Вовк

74.

Засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.117

Н.Рахуба

75.

Засідання робочої групи «Конкурентоспроможна економіка» з розробки проєкту Стратегії розвитку Кропивницької міської територіальної громади на період до 2030 року

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.117

Н.Рахуба

76.

Засідання комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів

Відповідно до зведеного тижневого

плану

к.117

Н.Рахуба

77.

Засідання робочої групи з питань дотримання законодавства про працю

Відповідно до зведеного тижневого

плану

Відповідно до зведеного тижневого

плану

Н.Рахуба

78.

Засідання робочої комісії з питань координації дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству

Відповідно до зведеного тижневого

плану

Відповідно до зведеного тижневого плану

В.Гурський

 

79.

Засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста Кропивницького

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

Ю.Вовк

 

80.

Засідання комісії з розгляду конкурсних пропозицій, розроблених міськими громадськими об'єднаннями соціальної спрямованості

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

Ю.Вовк

81.

Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, учасникам-добровольцям, учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих), військовополонених та зниклих безвісти під час виконання військових обов'язків в зоні АТО, ООС, військовополоненим, які визволені з полону

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

Ю.Вовк

 

82.

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, операції Об'єднаних сил та членам сімей загиблих (померлих), які є мешканцями міста

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

Ю.Вовк

83.

Засідання комісії з питань надання та виплати одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, матеріальної допомоги громадянам на лікування, вирішення соціально-побутових проблем тощо

Відповідно до зведеного тижневого плану

к. 407,

ЦНАП

Ю.Вовк

84.

Засідання комісії з питань вшанування пам'яті загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції Об'єднаних сил в Україні

Відповідно до зведеного тижневого план

к.126

Ю.Вовк

85.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання комісії з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації на належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також членів їх сімей, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету

Відповідно до зведеного тижневого план

к.126

Ю.Вовк

86.

Засідання конкурсної комісії міської ради на заміщення вакантних посад

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.117

Н.Магер

87.

 

 

 

 

Засідання комісії з питань нагородження

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.117

Н.Магер

88.

Засідання міської топонімічної комісії при виконавчому комітеті міської ради

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

А.Назарець

89.

Засідання комісії по обстеженню санітарно-технічного стану житлових будинків

Відповідно до зведеного тижневого плану

За адресами заявників

В.Кухаренко

90.

Засідання комісії з питань формування пропозицій щодо потреби та спрямування у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

Т.Тимоховська

91.

Засідання комісії з питань формування пропозицій щодо потреби та спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

Т.Тимоховська

92.

Засідання міської комісії з безпеки дорожнього руху

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.227

В.Кухаренко

93

Засідання комісії з визначення місць розміщення контейнерних майданчиків на прибудинкових територіях

Відповідно до зведеного тижневого плану

За адресами заявників

В.Кухаренко

94.

Рейди з профілактики правопорушень серед дітей та виявлення дітей, які потрапили у складні життєві обставини

Відповідно до зведеного тижневого плану

Територія міста

 

Т.Тимоховська

95.

Відвідування дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та сімей опікунів, піклувальників

Відповідно до зведеного тижневого плану

Територія міста

Т.Тимоховська

96.

"Круглий стіл" із суб’єктами господарювання, які виявили бажання здійснювати сезонну торгівлю ялинками на території м.Кропивницького

Відповідно до зведеного тижневого плану

Відповідно до зведеного тижневого

плану

Н.Рахуба

97.

«Круглий стіл» на тему: «Простір бібліотеки. Креативний підхід»

Відповідно до зведеного тижневого плану

Міська централізована бібліотечна система міста Кропивницького

А.Назарець

98.

Культурно - масові заходи у дитячо-юнацьких клубах КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання Кропивницької міської ради»

Відповідно до зведеного тижневого плану

Відповідно до зведеного тижневого плану

В.Гурський

 

99.

Культурно - масові, національно - патріотичні заходи для молоді, у тому числі з нагоди свят та пам’ятних дат

Відповідно до зведеного тижневого плану

Відповідно до зведеного тижневого плану

В.Гурський

100.

Соціокультурна діяльність бібліотек

Відповідно до зведеного тижневого

плану

Відповідно до зведеного тижневого

плану

А.Назарець

 

 

 

 


КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів на жовтень 2021 року

№ п/п

Зміст заходу

Дата та час проведення

Місце проведення заходу

Відповідальні виконавці

1

Вручення грошової допомоги особам похилого віку з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку

01 жовтня

За місцем проживання

Ю.Вовк

2

Тематичні заходи з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана

01 жовтня

09.00-14.00

Заклади освіти

Л.Костенко

3

Відкритий чемпіонат КДЮСШ № 3 з гімнастики художньої «Чарівниці»

02-03 жовтня 10.00

Спортзал «Енерго-Спорт»

В.Гурський

4

Заходи у рамках ХIХ Мистецького фестивалю «Осінь з музикою Кароля Шимановського»

03 - 13 жовтня

За окремим планом заходів

А.Назарець

5

Тематичні заходи з нагоди «Європейського тижня місцевої демократії»

04 жовтня 09.00 –14.00

Заклади освіти

Л.Костенко

6

Прийом громадян з особистих питань С.Балакірєвою

05 жовтня

09.00

к.118

О.Пономарьова

7

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

05 жовтня

09.00

к.126

Х.Квітко

8

Засідання громадської комісії з житлових питань

05 жовтня

11.00

к.117

В.Пількін

9

Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою

06 жовтня

09.00

к.118

О.Пономарьова

10

Прийом громадян з особистих питань О.Мосіним

07 жовтня

09.00

к.118

О.Пономарьова

11

Прийом громадян з особистих питань Л.Марченко

07 жовтня

10.00

вул Металургів,3

О.Пономарьова

12

Прийом громадян з особистих питань С.Колодяжним

08 жовтня

09.00

к.118

О.Пономарьова

13

Відкрита першість КДЮСШ № 2 з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодших

08 жовтня 16.00

стадіон

«Зірка»

імені Станіслава Березкіна

В.Гурський

14

Прийом громадян з особистих питань О.Вергуном

12 жовтня

09.00

к.118

О.Пономарьова

15

Засідання виконавчого комітету міської ради

12 жовтня 14.00

к.117

О.Брюм

16

Заняття для лікарів на тему: «Фібріляція передсердь. Діагностика, лікування»

12 жовтня

14.00

Актовий зал КНП "Клінічна дитяча міська поліклініка»

О.Макарук

17

Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном

13 жовтня

09.00

к.118

О.Пономарьова

18

Заходи, присвячені Дню захисника та захисниць України:

Спортивні заходи

 

 

Тематичні заходи

 

11-13 жовтня

протягом дня

13 жовтня

09.00

 

Спортивні заклади

 

 

Заклади освіти

 

В.Гурський

 

 

Л.Костенко

19

Посвята в кадети вихованців комунального закладу «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»

13 жовтня

13.00

Ліцей «Сокіл»

Л.Костенко

20

Покладання квітів до могил загиблих (померлих) учасників АТО, ООС з нагоди Дня захисника та захисниць України

14 жовтня,

час не визначений

 

Меморіальний комплекс “Фортечні вали”, кладовища міста

Ю.Вовк

21

Засідання атестаційної комісії управління освіти з атестації педагогічних працівників закладів освіти міста

18 жовтня

14.00

к.127

Л.Костенко

22

Прийом громадян з особистих питань С.Балакірєвою

19 жовтня

09.00

к.118

О.Пономарьова

23

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

19 жовтня

09.00

к.126

Х.Квітко

24

Засідання громадської комісії з житлових питань

19 жовтня

11.00

к.117

В.Пількін

25

Онлайн нарада з директорами закладів загальної середньої освіти міста

19 жовтня

14.30

к.127

Л.Костенко

26

Виїзна нарада на тему: «Стан надання медичних послуг особам з інвалідністю»

19 жовтня

14.00

Приміщення КНП «Поліклінічне об’єднання»

О.Макарук

27

Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою

20 жовтня

09.00

к.118

О.Пономарьова

28

Прийом громадян з особистих питань Л.Марченко

20 жовтня

15.00

вул Металургів,3

О.Пономарьова

29

Онлайн вебінар “Інтернет - банкінг. Мобільні додатки” в рамках проєкту «Цифрові інструменти сучасного педагога»

20 жовтня

15.00

КУ МЦПРПП

Л.Костенко

30

Заходи з нагоди 40-річчя  від заснування КЗ «Ліцей «Науковий»

20 жовтня

16.00

ДК

ЗАТ «Радій»

Л.Костенко

31

Прийом громадян з особистих питань О.Мосіним

21 жовтня

09.00

к.118

О.Пономарьова

32

Онлайн нарада з заступниками директорів закладів освіти міста з виховної роботи

21 жовтня

10.00

КУ МЦПРПП

Л.Костенко

33

Нарада на тему: «Стан надання медичної допомоги новонародженим в умовах міського пологового будинку»

21 жовтня

14.00

Актовий зал КНП "Клінічна дитяча міська поліклініка»

О.Макарук

34

Прийом громадян з особистих питань С.Колодяжним

22 жовтня

09.00

к.118

О.Пономарьова

35

Нарада з заступниками директорів закладів освіти міста з навчально-виховної роботи

22 жовтня

14.00

НВО № 6

Л.Костенко

36

Прийом громадян з особистих питань О.Вергуном

26 жовтня

09.00

к.118

О.Пономарьова

37

Засідання комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів

26 жовтня

10.00

к.126

Н.Рахуба

38

Відкритий чемпіонат КДЮСШ № 1 з гирьового спорту

26 жовтня 11.00

ДЗП ПТО ЦБПЛ

В.Гурський

39

Засідання виконавчого комітету міської ради

26 жовтня 14.00

к.117

О.Брюм

40

Онлайн нарада з директорами закладів освіти міста

26 жовтня

14.00

КУ МЦПРПП

Л.Костенко

41

Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном

27 жовтня

09.00

к.118

О.Пономарьова

42

Засідання міської комісії сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації

27 жовтня

10.00

к.117

О.Горбенко

43

Нарада з заступниками директорів закладів освіти міста з виховної роботи

27 жовтня

10.00

НВО № 6

Л.Костенко

44

Прийом громадян з особистих питань А.Райковичем

28 жовтня

10.00

к.117

О.Пономарьова

45

Покладання квітів з нагоди 77-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня,

час не визначений

Меморіальний комплекс “Фортечні вали”

Ю.Вовк

46

Тематичні заходи з нагоди визволення України від нацистських загарбників

28 жовтня

09.00 – 14.00

Заклади освіти

Л.Костенко

47

Колегія на тему: "Підсумки роботи закладів охорони здоров`я міста за ІІІ квартал 2021 року. Стан роботи зі зверненнями громадян."

28 жовтня

14.00

Актовий зал КНП "Клінічна дитяча міська поліклініка»

О.Макарук

48

Апаратні наради міського голови

Відповідно до доручень міського голови

к.117

О.Брюм

49

Брифінги міського голови, заступників міського голови, керівників виконавчих органів міської ради

Щовівторка

(05, 12, 19, 26)

09.00

к.117

С.Якунін

50

Наради з керівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Щовівторка

(05, 12, 19, 26)

09.00

к.311

В.Гурський

51

Наради з педагогами-організаторами КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання»

Щовівторка

(05, 12, 19, 26)

10.00

к.316-а

В.Гурський

 

52

Наради з керівниками закладів культури

Відповідно до зведених тижневих планів

к.425

А.Назарець

53

Перевірки підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій

Щосереди

(06, 13, 20, 27)

08.30

Вулиці міста

О.Брюховецький

54

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

Щосереди

(06, 13, 20, 27)

14.00

к.126

Т.Тимоховська

55

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Щочетверга

(07, 21, 28)

14.00

к.126

Ю.Вовк

56

Проведення перевірки роботи КНП «Територіальне стоматологічне об’єднання» Кропивницької міської ради» щодо усунення недоліків та контролю за стабілізацією фінансового стану

Відповідно до зведених тижневих планів

КНП «Територіальне стоматологічне об’єднання»

О.Макарук

57

Наради з керівниками підприємств житлово-комунального господарства

Відповідно до зведених тижневих планів

к.117

В.Кухаренко

58

Заходи з нагоди відзначення Дня художника

 

Відповідно до зведених тижневих планів

КЗ “Художньо-меморіальний музей О.О.Осмьоркіна”

А.Назарець

59

Заходи з нагоди 45-річчя від заснування музичної школи № 4 міста Кропивницького

Відповідно до зведених тижневих планів

Музична

школа № 4

А.Назарець

60

Перевірка підприємств житлово-комунального господарства з питання підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року

Відповідно до зведених тижневих планів

Підприємства житлово-комунального господарства

В.Кухаренко

61

Засідання робочої комісії з питань координації дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

В.Гурський

62

Засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста

Відповідно до зведених тижневих планів

к.126

Ю.Вовк

63

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції Об’єднаних сил та членам сімей загиблих (померлих), які є мешканцями міста

Відповідно до зведених тижневих планів

к.126

Ю.Вовк

64

Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, учасникам-добровольцям, учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих), військовополонених та зниклих безвісти під час виконання військових обов’язків в зоні АТО, ООС, військовополоненим, які визволені з полону

Відповідно до зведених тижневих планів

к.126

Ю.Вовк

65

Засідання комісії з розгляду конкурсних пропозицій, розроблених міськими громадськими об’єднаннями соціальної спрямованості

Відповідно до зведених тижневих планів

к.126

Ю.Вовк

66

Засідання комісії з питань вшанування пам’яті загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил в Україні

Відповідно до зведених тижневих планів

к.126

 

Ю.Вовк

67

Засідання комісії з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації на належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також членів їх сімей, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету

Відповідно до зведених тижневих планів

к.126

Ю.Вовк

68

Засідання комісії з питань надання та виплати одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, матеріальної допомоги громадянам на лікування, вирішення соціально-побутових проблем тощо

Відповідно до зведених тижневих планів

ЦНАП

“Прозорий офіс,”

к.407

Ю.Вовк

69

Конкурс «Посадовець року» серед посадових осіб органів місцевого самоврядування

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

Н.Магер

70

Засідання конкурсної комісії міської ради на заміщення вакантних посад

Відповідно до зведених тижневих планів

к.117

Н.Магер

71

Засідання комісії з питань нагородження

Відповідно до зведених тижневих планів

к.117

Н.Магер

72

Засідання міської топонімічної комісії при виконавчому комітеті міської ради

Відповідно до зведених тижневих планів

к.126

А.Назарець

73

Засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва

Відповідно до зведених тижневих планів

к.117

Н.Рахуба

74

Засідання робочої групи «Конкурентоспроможна економіка» з розробки проєкту Стратегії розвитку Кропивницької міської територіальної громади на період до 2030 року

Відповідно до зведених тижневих планів

к.117

Н.Рахуба

75

Засідання комісії по обстеженню санітарно-технічного стану житлових будинків

Відповідно до зведених тижневих планів

За адресами заявників

В.Кухаренко

76

Засідання комісії з визначення місць розміщення контейнерних майданчиків на прибудинкових територіях

Відповідно до зведених тижневих планів

За адресами заявників

В.Кухаренко

77

Засідання міської комісії з безпеки дорожнього руху

Відповідно до зведених тижневих планів

к.227

В.Кухаренко

78

Засідання архітектурно-містобудівної ради

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

І.Мартинова

79

Засідання комісії з координації заходів щодо впорядкування розміщення зовнішньої реклами на території міста Кропивницького

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

І.Мартинова

80

Засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури міста Кропивницького

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

І.Мартинова

81

Засідання комісії з демонтажу тимчасових споруд та малих архітектурних форм

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

І.Мартинова

82

Засідання комісії з питань формування пропозицій щодо потреби та спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Відповідно до зведених тижневих планів

к.126

Т.Тимоховська

83

Засідання комісії з питань формування пропозицій щодо потреби у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Відповідно до зведених тижневих планів

к.126

Т.Тимоховська

84

Навчання для посадовців міської ради на тему: «Основні питання діловодства в міській раді»

Відповідно до зведених тижневих планів

к. 117

Н.Магер

85

Навчання для керівників виконавчих органів міської ради на тему: «Електронна трудова книжка замість паперової. Головні плюси і мінуси нововведення»

Відповідно до зведених тижневих планів

к.117

Н.Магер

86

Рейди з профілактики правопорушень серед дітей та виявлення дітей, які потрапили у складні життєві обставини

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

Т.Тимоховська

87

Відвідування дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та сімей опікунів, піклувальників

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

Т.Тимоховська

88

Обстеження суб`єктів господарювання різних форм власності з питання дотримання на підприємствах торгівлі, побутового обслуговування населення, ринках, закладах ресторанного господарства встановлених протиепідемічних заходів

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

Н.Рахуба

89

Вивчення стану дотримання суб`єктами господарювання різних форм Правил торгівлі, Правил торгівлі на ринках, Правил побутового обслуговування населення

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

Н.Рахуба

90

Обстеження суб`єктів господарювання різних форм власності щодо дотримання правил торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями у визначений час доби в межах міста

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

Н.Рахуба

 


КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів на вересень 2021 року

п/п

Зміст заходу

Дата та час проведення

Місце проведення заходу

Відповідальні виконавці

1.

Заходи з нагоди Дня знань та Перший урок під девізом: «Моя Україна незалежна та вільна!»

01 вересня

09.00

Заклади освіти

Л.Костенко

2.

Вручення наборів першочергового шкільного приладдя дітям, які проживають у сім'ях, що опинилися у складних життєвих обставинах, з нагоди Дня знань

01 вересня

протягом дня

 

Територія міста

Т.Тимоховська

3.

Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою

01 вересня

09.00

к.118

О.Пономарьова

4.

Прийом громадян з особистих питань О.Мосіним

02 вересня

09.00

к.118

О.Пономарьова

5.

Прийом громадян з особистих питань Л.Марченко

02 вересня

10.00

вул. Металургів, 3

О.Пономарьова

6.

Тематичні заходи, присвячені вшануванню пам’яті загиблих захисників України з нагоди 7-ї річниці Іловайської трагедії

02-03 вересня 09.00

Заклади освіти

Л.Костенко

7.

Просвітницькі заходи щодо забезпечення гендерної політики в м.Кропивницькому

02-03 вересня протягом дня

КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання»

В.Гурський

8.

Тематичні заходи,  присвячені  Дню закінчення Другої світової війни

03 вересня

09.00

Заклади освіти

Л.Костенко

9.

Урочистості з нагоди Дня підприємця

03 вересня

10.00

Площа Театральна

Н. Рахуба

10.

Прийом громадян з особистих питань С.Балакірєвою

07 вересня

09.00

к.118

О.Пономарьова

11.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

07 вересня

09.00

к.126

Х.Квітко

12.

Засідання громадської комісії з житлових питань

07 вересня

11.00

к.117

В.Пількін

13.

Нарада з керівниками гуртків та спортивних секцій дитячо-юнацьких клубів КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання»

07 вересня

08.30

к. 316-а

В.Гурський

14.

Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном

08 вересня

09.00

к.118

О.Пономарьова

15.

Прийом громадян з особистих питань А.Райковичем

09 вересня

10.00

к.117

О.Пономарьова

16.

Прийом громадян з особистих питань С.Колодяжним

10 вересня

09.00

к.118

О.Пономарьова

17.

Тематичні заходи, присвячені Міжнародному дню пам’яті жертв фашизму 

10 вересня

09.00

Заклади освіти

Л.Костенко

18.

Заходи з нагоди 267-ї річниці заснування міста Кропивницького

13-18 вересня

За окремим планом заходів

О.Брюм Н.Магер

О.Горбенко

В.Гурський

Л.Костенко

А.Назарець

О.Макарук

Н.Рахуба

В.Кухаренко

19.

Прийом громадян з особистих питань О.Вергуном

14 вересня

09.00

к.118

О.Пономарьова

20.

Засідання виконавчого комітету міської ради

14 вересня

14.00

к.117

О.Брюм

21.

Нарада на тему: «Стан готовності закладів охорони здоров'я комунальної власності міста до опалювального сезону 2021/2022 року»

14 вересня

14.00

к.324

О.Макарук

22.

Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою

15 вересня

09.00

к.118

О.Пономарьова

23.

Засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсного відбору  на зайняття вакантної посади керівника КНП «Територіальне стоматологічне об’єднання»

15 вересня

14.00

к.117

О.Макарук

24.

Прийом громадян з особистих питань Л.Марченко

15 вересня

15.00

вул. Металургів, 3

О.Пономарьова

25.

Просвітницькі заходи щодо протидії насильству в сім’ї

15-16 вересня протягом дня

КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання»

В.Гурський

26.

Прийом громадян з особистих питань О.Мосіним

16 вересня

09.00

к.118

О.Пономарьова

27.

Засідання міської конкурсної комісії по нагородженню педагогічних працівників міською педагогічною премією імені В.Сухомлинського

16 вересня

14.00

к.126

Л.Костенко

28.

Нарада з директорами закладів дошкільної освіти

17 вересня

14.00

к.138

Л.Костенко

29.

Заходи з нагоди Дня машинобудівника

18 вересня

час уточнюється

Місце визначається

Н.Рахуба

30.

Відкритий чемпіонат міста зі стрільби кульової

20-24 вересня 16.00

КДЮСШ № 3, стрілецький тир

В.Гурський

31.

Прийом громадян з особистих питань С.Балакірєвою

21 вересня

09.00

к.118

О.Пономарьова

32.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

21 вересня

09.00

к.126

Х.Квітко

33.

Засідання громадської комісії з житлових питань

21 вересня

11.00

к.117

В.Пількін

34.

Нарада з директорами закладів освіти міста

21 вересня

14.00

к.127

Л.Костенко

35.

Круглі столи та зустрічі з учасниками Другої світової війни, присвячені  Дню партизанської слави

22 вересня

09.00

Заклади освіти

Л.Костенко

36.

Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном

22 вересня

09.00

к.118

О.Пономарьова

37.

Засідання робочої групи з питань підготовки і проведення у місті Кропивницькому Міжнародної агропромислової виставки «AGROEXPO»

22 вересня

час уточнюється

к.117

Н.Рахуба

38.

Покладання квітів з нагоди Дня партизанської слави

22 вересня

час уточнюється

Меморіальний комплекс

«Фортечні вали»

Ю.Вовк

39.

Вебінар «Цифровий додаток «Дія» - державні послуги онлайн» в рамках проєкту «Цифрові навички сучасного педагога»

22 вересня

15.00

КУ МЦПРПП

Л.Костенко

40.

Прийом громадян з особистих питань А.Райковичем

23 вересня

10.00

к.117

О.Пономарьова

41.

Нарада з заступниками директорів закладів освіти міста з навчально-виховної роботи

23 вересня

14.00

к.130

Л.Костенко

42.

Нарада з заступниками директорів закладів освіти міста з навчально-виховної роботи

23 вересня

15.00

КУ МЦПРПП

Л.Костенко

43.

Просвітницькі заходи щодо протидії торгівлі людьми

23-24 вересня протягом дня

КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання»

В.Гурський

44.

Прийом громадян з особистих питань С.Колодяжним

24 вересня

09.00

к.118

О.Пономарьова

45.

Засідання колегії управління освіти

24 вересня

14.00

к.127

Л.Костенко

46.

Привітання колективу з нагоди 70-річчя від дня заснування Льотної академії Національного авіаційного університету

24 вересня

час уточнюється

Обласна філармонія

В.Гурський

47.

Відкрита першість з дзюдо

25 вересня

10.00

КДЮСШ

№ 3

В.Гурський

48.

Відкритий чемпіонат міста з пляжного волейболу

25-26 вересня 09.00

Парк Перемоги

В.Гурський

49.

Відкритий чемпіонат області з тхеквон-до ВТФ

26 вересня

09.00

КДЮСШ № 2

В.Гурський

50.

Просвітницькі заходи щодо протидії розповсюдженню наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління та СНІДу

27-29 вересня протягом дня

КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання»

В.Гурський

51.

Прийом громадян з особистих питань О.Вергуном

28 вересня

09.00

к.118

О.Пономарьова

52.

Тематичні заходи, присвячені Дню пам’яті жертв  Бабиного Яру

28 вересня

09.00

Заклади освіти

Л.Костенко

53.

Засідання виконавчого комітету міської ради

28 вересня

14.00

к.117

О.Брюм

54.

Заходи з нагоди 80-х роковин трагедії Бабиного Яру

29 вересня час уточнюється

Сквер біля Хоральної синагоги

О.Горбенко

55.

Участь у Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки та технологій «AGROEXPO»

29 вересня-02 жовтня 08.00

вул. Перша Виставкова,8

Н.Рахуба

56.

Представлення туристичного потенціалу міста з нагоди Дня туризму під час проведення Міжнародної агропромислової виставки «AGROEXPO»

29 вересня-

02 жовтня

вул. Перша Виставкова, 8

А.Назарець

57.

Заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

30 вересня

МЦБС

А.Назарець

58.

Заходи з нагоди Дня усиновлення

30 вересня

протягом дня

Територія міста

Т.Тимоховська

59.

Вручения грошової допомоги з нагоди Міжнародного дня глухих особам з вадами  слуху

30 вересня

Перерахування на карткові рахунки

Ю.Вовк

60.

Апаратні наради міського голови

Відповідно до доручень міського голови

к.117

О.Брюм

61.

Брифінги міського голови, заступників міського голови, керівників виконавчих органів міської ради

Щовівторка (07,14,21,28)

09.00

к.117

С.Якунін

62.

Наради з керівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Щовівторка

(07,14,21,28)

09.00

к.311

В.Гурський

63.

Наради з педагогами-організаторами КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання»

Щовівторка

(07,14,21,28)

10.00

к.316-а

В.Гурський

64.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Щосереди

(01, 08, 15, 22, 29)

14.00

к.126

Т.Тимоховська

65.

Перевірки підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій

Щосереди

(01, 08, 15,

22, 29)

08.30

Вулиці міста

О.Брюховецький

66.

Наради з керівниками підприємств житлово-комунального господарства

За необхідності

к.117

В.Кухаренко

67.

Засідання міської комісії з безпеки дорожнього руху 

За необхідності

к. 227

В.Кухаренко

68.

Засідання комісії по обстеженню санітарно-технічного стану житлових будинків

За необхідності

За адресами заявників

В.Кухаренко

69.

Засідання комісії з визначення місць розміщення контейнерних майданчиків  на прибудинкових територіях

За необхідності

За адресами заявників

В.Кухаренко

70.

Засідання комісії з питань формування пропозицій щодо потреби та спрямування у  2020 році  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи,  придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

За необхідності

к.126

Т.Тимоховська

71.

Нарада з керівниками підвідомчих закладів культури міста

За необхідністі

к.425

А.Назарець

72.

Засідання міської топонімічної комісії при виконавчому комітеті

За необхідністі

к.126

А.Назарець

73.

Нарада з головами студентських рад та заступниками директорів з виховної роботи закладів вищої освіти міста

За необхідністі

к.316-а

В.Гурський

74.

Захід з нагоди 60-річчя від заснування бібліотеки-філії № 10 Міської централізованої бібліотечної системи міста Кропивницького

Відповідно до зведених тижневих   планів

Бібліотека-філія

№ 10 МЦБС

А.Назарець

75.

Заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту України

Відповідно до зведених тижневих планів

КДЮСШ,

парк «Козачий острів», парк Перемоги, шаховий клуб «Гамбіт», стадіон «Зірка» імені Станіслава Березкіна

В.Гурський

76.

Засідання Молодіжної ради при виконавчому комітеті міської ради

Відповідно до тижневих планів

Відповідно до тижневих планів

В.Гурський

77.

Засідання комісії з призначення іменних стипендій міського голови

Відповідно до тижневих планів

Відповідно до тижневих планів

В.Гурський

78.

Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, учасникам-добровольцям, учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих), військово-полонених та зниклих безвісти під час виконання військових обов’язків в зоні АТО/ООС, військовополоненим, які визволені з полону

Відповідно до зведених тижневих планів

к.211

Ю.Вовк 

79.

Засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста

Відповідно до зведених тижневих планів

к.126

Ю.Вовк

80.

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції Об’єднаних сил та членам сімей загиблих (померлих), які є мешканцями міста

Відповідно до зведених тижневих планів

к.211

Ю.Вовк 

81.

Засідання комісії з питань вшанування пам’яті загиблих (померлих)    учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил в Україні

За потребою

к.211

Ю.Вовк

82.

Засідання комісії з питань надання та виплати одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, матеріальної допомоги громадянам на лікування, вирішення соціально-побутових проблем тощо

Відповідно до зведених тижневих планів

ЦНАП «Прозорий офіс», к.407

Ю.Вовк

83.

Засідання        комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Відповідно до зведених тижневих планів

к.126

Ю.Вовк

84.

Засідання комісії з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації на належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також членів ïx сімей, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету

Відповідно до зведених тижневих планів

к.126

Ю.Вовк

85.

Засідання комісії з питань  нагородження

Відповідно до зведених тижневих планів

к.117

Н.Магер

86.

Засідання конкурсної комісії міської ради на заміщення вакантних посад

Відповідно до зведених тижневих планів

к.117

Н.Магер

87.

Відвідування дитячих будинків сімейного типу,  прийомних сімей та сімей опікунів, піклувальників

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

 

Т.Тимоховська 

88.

Рейди з профілактики правопорушень серед дітей та виявлення дітей, які потрапили у складні життєві обставини

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

Т.Тимоховська 

89.

Заходи з нагоди Дня працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

Н.Рахуба

90.

Соціокультурна діяльність бібліотек

Вересень

Бібліотечні філії МЦБС

А.Назарець 

91.

Проведення перевірки стану надання медичної допомоги пільговим категоріям населення

Вересень

КНП міста

О.Макарук

92.

Перевірка підприємств житлово-комунального господарства з питання підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року

 Вересень

Підприємства житлово-комунального господарства

В.Кухаренко

93.

Обстеження суб`єктів господарювання різних форм власності з питання дотримання підприємствами торгівлі, побутового обслуговування населення, ринками, закладами ресторанного господарства встановлених протиепідемічних заходів, Правил торгівлі, Правил торгівлі на ринках та Правил побутового обслуговування населення, встановленого режиму роботи

Вересень

Територія міста

Н.Рахуба

 


КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів на серпень 2021 року

п/п

Зміст заходу

Дата та час проведення

Місце проведення заходу

Відповідальні виконавці

1.

Прийом громадян з особистих питань С.Балакірєвою

03 серпня

09.00

к.118

О.Пономарьова

2.

Засідання громадської комісії з житлових питань

03 серпня

11.00

к.117

В.Пількін

3.

Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою

04 серпня

09.00

к.118

О.Пономарьова

4.

Прийом громадян з особистих питань О.Мосіним

05 серпня

09.00

к.118

О.Пономарьова

5.

Прийом громадян з особистих питань Л.Марченко

05 серпня

10.00

вул.Металургів,3

О.Пономарьова

6.

Урочистості з нагоди Дня будівельника

05 серпня

17.30

Подвір'я музичної школи № 1

ім. Г.Г.Нейгауза

С.Білокінь

А.Назарець

Н.Магер

О.Брюм

7.

Чемпіонат України з більярдного спорту (снукер) серед юнаків та дівчат U16, U18, U21

05-08 серпня

10.00

Академія снукеру

В.Гурський

8.

Засідання виконавчого комітету міської ради

10 серпня

14.00

к.117

О.Брюм

9.

Засідання конкурсної комісії з розгляду пропозицій учасників конкурсу програм (проєктів, заходів) інститутів громадянського суспільства “Дієві ініціативи”

10 серпня

час не визначений

к.126

О.Горбенко

10.

Земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок

10 серпня

10.00

к.126

Р.Лунгол

11.

Апаратна нарада управління освіти

10 серпня

14.00

к. 136

Л.Костенко

12.

Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном

11 серпня

09.00

к.118

О.Пономарьова

13.

Прийом громадян з особистих питань А.Райковичем

12 серпня

10.00

к.117

О.Пономарьова

14.

Конкурсний відбір на зайняття посади керівника КНП «Центр первинної медико - санітарної допомоги № 1»

12 серпня

14.00

к.117

О.Макарук

15.

Прийом громадян з особистих питань С.Колодяжним

13 серпня

09.00

к.118

О.Пономарьова

16.

Засідання робочої групи "Конкурентоспроможна економіка" з розробки проєкту Стратегії-2030

14 серпня

час не визначений

Місце проведення узгоджується

Н.Рахуба

17.

Конкурсний відбір на зайняття посади керівника КНП «Міська лікарня № 2 ім. Святої Анни»

16 серпня

13.00

к.117

О.Макарук

18.

Засідання консультативної ради

16 серпня

14.00

КУ МЦПРПП

Л.Костенко

19.

Урочисті заходи, присвячені Дню Державного Прапора України та Дню незалежності України

16-27 серпня

протягом дня

Заклади дошкільної освіти,

бібліотеки - філії МЦБС

Л.Костенко

А.Назарець

20.

Прийом громадян з особистих питань С.Балакірєвою

17 серпня

09.00

к.118

О.Пономарьова

21.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

17 серпня

09.00

к.126

Х.Квітко

22.

Засідання громадської комісії з житлових питань

17 серпня

11.00

к.117

В.Пількін

23.

Нарада директорів закладів освіти міста

17 серпня

14.00

к.136

Л.Костенко

24.

Тематичні заходи, приурочені 30 річчю незалежності України «Освітянська декада»

17-27 серпня

10.00 – 13.00

Заклади освіти

Л.Костенко

25.

Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою

18 серпня

09.00

к.118

О.Пономарьова

26.

Конкурсний відбір на зайняття посади керівника КНП «Територіальне стоматологічне об'єднання”

18 серпня

10.00

к.117

О.Макарук

27.

Прийом громадян з особистих питань Л.Марченко

 

18 серпня

15.00

вул.Металургів, 3

О.Пономарьова

28.

Прийом громадян з особистих питань О.Мосіним

 

19 серпня

09.00

к.118

О.Пономарьова

29.

Медовий ярмарок

19 серпня

08.00

Площа перед будівлею міської ради

Н.Рахуба

 

30.

Заходи з нагоди Дня Державного Прапора України

23 серпня

час не визначений

Меморіальний комплекс “Фортечні вали”

О.Горбенко

А.Назарець

О.Брюм

31.

Заходи з нагоди святкування 30-ї річниці незалежності України

24 серпня

протягом дня

За окремим планом

О.Горбенко

О.Брюм

В.Гурський

А.Назарець

Н.Рахуба

Ю.Вовк

Л.Костенко

32.

Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном

25 серпня

09.00

к.118

О.Пономарьова

33.

Нарада-семінар для комірників та сестер медичних закладів освіти міста

25 серпня

10.00

к. 140

Л.Костенко

34.

Нарада з заступниками директорів закладів освіти міста

25 серпня

13.00

к. 140

Л.Костенко

35.

Апаратна нарада управління освіти

25 серпня

14.00

к.136

Л.Костенко

36.

Прийом громадян з особистих питань А.Райковичем

26 серпня

10.00

к.117

О.Пономарьова

37.

Засідання виконавчого комітету міської ради

26 серпня

14.00

к.117

О.Брюм

38.

Вручення шкільного приладдя до Дня знань дітям загиблих (померлих) та зниклих безвісти учасників АТО/ООС

27 серпня

час не визначений

Площа перед будівлею міської ради

Ю.Вовк

39.

Прийом громадян з особистих питань С.Колодяжним

27 серпня

09.00

к.118

О.Пономарьова

40.

Акція “Шаную воїнів, біжу за героїв України”

28 серпня

час не визначений

від Соборної площі до площі перед будівлею міської ради

О.Горбенко

А.Назарець

О.Макарук

Ю.Вовк

41.

Заходи з нагоди Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

29 серпня

час не визначений

Алея Слави,

Рівнянське кладовище,

кладовища міста

Ю.Вовк

42.

Серпневий освітянський форум

31 серпня

10.00

к.136

Л.Костенко

43.

Апаратні наради міського голови

Відповідно до доручень міського голови

к.117

О.Брюм

44.

Нарада з керівниками підпорядкованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Щовівторка

(03, 10, 17, 31)

0 9.00

к.311

В.Гурський

 

45.

Брифінги міського голови, заступників міського голови, керівників виконавчих органів міської ради

Щовівторка

(03, 10, 17, 31)

09.00

к.117

С.Якунін

 

46.

Перевірки підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій

Щосереди

( 04, 11,18, 25)

08.30

Вулиці міста

О.Брюховецький

47.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Щосереди

(04, 11,18, 25)

14.00

к. 126

Т.Тимоховська

48.

Заходи в рамках проведення культурно-мистецького проєкту «Мистецькі вихідні»

Щосуботи

парк Перемоги

А.Назарець

49.

Наради з керівниками підприємств житлово-комунального господарства

За необхідності

к. 117

В.Кухаренко

50.

Засідання комісії з питань підбору та направлення дітей на оздоровлення до дитячих закладів оздоровлення і відпочинку за рахунок коштів міського бюджету

За необхідності

Відповідно до зведеного тижневого плану

В.Гурський

51.

Засідання робочої комісії з аналізу економічного обґрунтування розрахунку тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, розрахунків тарифів на комунальні послуги

За необхідності

Відповідно до зведених тижневих планів

Н.Рахуба

52.

Засідання комісії з питань нагородження

Серпень

к.117

Н.Магер

53.

Засідання конкурсної комісії міської ради на заміщення вакантних посад

Серпень

к.117

Н.Магер

54.

Нарада з керівниками закладів культури міста

За необхідності

к.425

А.Назарець

55.

Засідання міської топонімічної комісії при Виконавчому комітеті Кропивницької міської ради

За необхідності

к. 126

А.Назарець

56.

Соціокультурна діяльність бібліотек

Серпень

Відповідно до зведених тижневих

планів

А.Назарець

57.

Засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста

За необхідності

к.126

Ю.Вовк

 

  1. 58.

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членам сімей загиблих (померлих), які є мешканцями міста

За необхідності

к.407,

ЦНАП

“Прозорий офіс”

Ю.Вовк

59.

Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, учасникам-добровольцям, учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих), військовополонених та зниклих безвісти під час виконання військових обов'язків в зоні АТО, ООС, військовополоненим, які визволені з полону

За необхідності

к.407,

ЦНАП

“Прозорий офіс”

Ю.Вовк

60.

Засідання комісії з питань надання та виплати одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, матеріальної допомоги громадянам на лікування, вирішення соціально-побутових проблем тощо

Відповідно до зведених тижневих планів

к.407,

ЦНАП

“Прозорий офіс”

 

Ю.Вовк

61.

Засідання комісії по обстеженню санітарно-технічного стану житлових будинків

За необхідності

За адресами заявників

В.Кухаренко

62.

Засідання комісії з визначення місць розміщення контейнерних майданчиків на прибудинкових територіях

За необхідності

За адресами заявників

В.Кухаренко

63.

Засідання міської комісії з безпеки дорожнього руху

За необхідності

к.227

В.Кухаренко

64.

Перевірка підприємств житлово-комунального господарства з питання підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року

Серпень

Підприємства житлово-комунального господарства

В.Кухаренко

65.

Засідання комісії з питань щодо визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію державного бюджету місцевим бюджетам для придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

За необхідності

к. 126

Т.Тимоховська

66.

Рейди з профілактики правопорушень серед дітей та виявлення дітей, які потрапили у складні життєві обставини

Серпень

Територія міста

 

Т.Тимоховська

67.

Відвідування дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та сімей опікунів, піклувальників

Серпень

Територія міста

Т.Тимоховська

68.

Обстеження суб`єктів господарювання різних форм власності з питання дотримання у підприємствах торгівлі, побутового обслуговування населення, ринках, закладах ресторанного господарства встановлених протиепідемічних заходів, Правил торгівлі, Правил торгівлі на ринках та Правил побутового обслуговування населення, встановленого режиму роботи

Серпень

Територія міста

Н.Рахуба

69.

Обстеження суб`єктів господарювання різних форм власності з питання дотримання правил торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями у визначений час доби в межах м. Кропивницького

Серпень

Територія міста

Н.Рахуба

70.

Обстеження суб`єктів господарювання різних форм власності з питань офіційного працевлаштування найманих працівників

Серпень

Територія міста

Н.Рахуба

 


КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів на липень 2021 року

п/п

Зміст заходу

Дата та час проведення

Місце проведення заходу

Відповідальні виконавці

1.

Засідання конкурсної комісії щодо відкритого захисту проєктів учасників конкурсу програм (проєктів, заходів) інститутів громадянського суспільства “Дієві ініціативи” на 2022 рік

02 липня

14.00

к.126

О.Горбенко

2.

Прийом громадян з особистих питань С.Балакірєвою

06 липня

09.00

к.118

О.Пономарьова

3.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

06 липня

09.00

к.126

Х.Квітко

4.

Засідання громадської комісії з житлових питань

06 липня

11.00

к.117

 

В.Пількін

5.

Засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста Кропивницького

06 липня

13.15

к.126

 

Ю.Вовк

6.

Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою

07 липня

09.00

к.118

О.Пономарьова

7.

Прийом громадян з особистих питань А.Райковичем

08 липня

10.00

к.118

О.Пономарьова

8.

Проведення конкурсного відбору на зайняття посад керівників закладів охорони здоров'я комунальної власності міста

08 липня

10.00

к.117

О.Макарук

9.

Семінар для лікарів первинної ланки на тему: «Респіраторна підтримка хворих на амбулаторному етапі»

08 липня

14.00

Актовий зал дитячої міської поліклініки

О.Макарук

10.

Клубний турнір зі снукеру на форі «Ігровий день»

11 липня

10.00

Академія снукеру

В.Гурський

11.

Прийом громадян з особистих питань О.Вергуном

13 липня

09.00

к.118

О.Пономарьова

12.

Засідання виконавчого комітету міської ради

13 липня

14.00

к.117

О.Брюм

13.

Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном

14 липня

09.00

к.118

О.Пономарьова

14.

Прийом громадян з особистих питань О.Мосіним

15 липня

09.00

к.118

О.Пономарьова

15.

Клубний турнір зі снукеру «Першість Академії – липень»

18 липня

10.00

Академія снукеру

В.Гурський

16.

Онлайн-презентація віртуальної персональної виставки члена Національної Спілки художників України Оксани Журавель (Надєждіної) «Живописні абстракції Оксани Журавель» з нагоди

50-річчя з дня народження

18 липня

протягом дня

Художньо-меморіальний музей О.О.Осмьоркіна

(вебсайт, розділ “Вибрані виставки”)

А.Назарець

17.

Прийом громадян з особистих питань С.Балакірєвою

20 липня

09.00

к.118

О.Пономарьова

18.

Засідання громадської комісії з житлових питань

20 липня

11.00

к.117

В.Пількін

19.

Проведення конкурсного відбору на зайняття посад керівників закладів охорони здоров'я комунальної власності міста

20 липня

13.00

к.117

О.Макарук

20.

Засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста Кропивницького

20 липня

13.15

к.126

Ю.Вовк

21.

Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою

21 липня

09.00

к.118

О.Пономарьова

22.

Прийом громадян з особистих питань Л.Марченко

21 липня

15.00

вул. Металургів,3

О.Пономарьова

23.

Прийом громадян з особистих питань А.Райковичем

22 липня

10.00

к.118

О.Пономарьова

24.

Урочистості з нагоди Дня працівників торгівлі

22 липня

11.00

к.126

Н.Рахуба

25.

Прийом громадян з особистих питань С.Колодяжним

23 липня

09.00

к.118

О.Пономарьова

26.

Клубний турнір зі снукеру на форі «Ігровий день»

25 липня

10.00

Академія снукеру

В.Гурський

27.

Прийом громадян з особистих питань О.Вергуном

27 липня

09.00

к.118

О.Пономарьова

28.

Засідання виконавчого комітету міської ради

27 липня

14.00

к.117

О.Брюм

29.

Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном

28 липня

09.00

к.118

О.Пономарьова

30.

Колегія на теми: «Підсумки роботи закладів охорони здоров'я міста за І півріччя 2021 року”;

“Про епідеміологічну ситуацію в місті та стан імунопрофілактики за І півріччя та завдання на ІІ півріччя 2021 року»

30 липня

13.00

Актовий зал дитячої міської поліклініки

О.Макарук

31.

Апаратні наради міського голови

Відповідно до доручень міського голови

к.117

О.Брюм

32.

Наради з керівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Щовівторка (06, 13, 20, 27)

8.30

к.311

В.Гурський

 

33.

Брифінги міського голови, заступників міського голови, керівників виконавчих органів

Щовівторка

(06, 13, 20, 27)

09.00

к.117

С.Якунін

34.

Перевірки підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій

Щосереди

(07, 14, 21, 28)

08.30

Вулиці міста

О.Брюховецький

35.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Щосереди

(07, 14, 21, 28)

14.00

к.126

Т.Тимоховська

36.

Нарада з керівниками підвідомчих закладів культури міста

Відповідно до зведеного тижневого

плану

к.425

А.Назарець

37.

Засідання комісії з питань нагородження

Відповідно до зведених тижневих планів

к.213

Н.Магер

38.

Засідання конкурсної комісії міської ради на заміщення вакантних посад

Відповідно до зведених тижневих планів

к.213

Н.Магер

39.

Засідання комісії з питань надання та виплати одноразової грошової допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, матеріальної допомоги громадянам на лікування, вирішення соціально-побутових проблем тощо

Відповідно до зведених тижневих планів

ЦНАП,

к.407

Ю.Вовк

 

40.

Засідання комісії з питань щодо визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію державного бюджету місцевим бюджетам для придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Відповідно до зведених тижневих планів

к.126

Т.Тимоховська

41.

Засідання комісії по обстеженню санітарно-технічного стану житлових будинків

Відповідно до зведених тижневих планів

к.227

В.Кухаренко

42.

Засідання комісії з визначення місць розміщення контейнерних майданчиків на прибудинкових територіях

Відповідно до зведених тижневих планів

к.227

В.Кухаренко

43.

Засідання міської комісії з безпеки дорожнього руху

Відповідно до зведених тижневих планів

к.227

В.Кухаренко

44.

Перевірка підприємств житлово-комунального господарства з питання підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року

Відповідно до зведених тижневих планів

Підприємства житлово-комунального господарства

В.Кухаренко

45.

Обстеження суб`єктів господарювання різних форм власності

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

Н.Рахуба

46.

Засідання комісії з питань підбору та направлення дітей на оздоровлення до дитячих закладів оздоровлення і відпочинку за рахунок коштів міського бюджету

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.211

В.Гурський

47.

Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, учасникам-добровольцям, учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих), військовополонених та зниклих безвісти під час виконання військових обов’язків в зоні АТО, ООС, військовополоненим, які визволені з полону

Відповідно до зведених тижневих планів

ЦНАП,

к.407

Ю.Вовк

48.

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих, які є мешканцями міста

Відповідно до зведених тижневих планів

ЦНАП,

к.407

Ю.Вовк

49.

Засідання міської топонімічної комісії при виконавчому комітеті

По мірі надходжень звернень

к.126

А.Назарець

50.

Засідання спостережної комісії

Відповідно до зведених тижневих планів

к.126

Б.Мороз

51.

Відвідування дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та сімей опікунів, піклувальників

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

Т.Тимоховська


 

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН
основних організаційно-масових заходів на червень 2021 року
 
п/п
Зміст заходу
Дата та час проведення
Місце
проведення
заходу
Відповідальні
виконавці
1.
Прийом громадян з особистих питань С.Балакірєвою
01 червня 09.00
к.131
О.Пономарьова
2.
Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради
01 червня 09.00
к.126
X.Квітко
3.
Засідання громадської комісії з житлових питань
01 червня 11.00
к.117
В.Пількін
4.
Робоча зустріч з суб'єктами господарювання, які здійснюють сезонну торгівлю на території міста
01 червня 11.00
к.126
Н.Рахуба
5.
Урочистості з нагоди нагородження переможців художнього конкурсу «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря
01 червня 12.00
КЗ «Художньо- меморіальний музей
О.О. Осмьоркіна»
А.Назарець
6.
Засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста
01 червня 13.00
к.126
Ю.Вовк
7.
Заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей: вручення відзнак переможцям міського конкурсу «Дитина року»;
вручення подарункових сертифікатів дітям загиблих учасників ООС/АТО; концертна програма дитячих колективів, фотозона, майстер- класи, виставки;
01 червня 16.30
Площа перед будівлею міської ради
В.Бурський
Ю.Вовк
Т.Тимоховська
спортивні заходи; 16.30 парк Перемоги

В.Бурський

Л. Костенко

А.Назарець

тематичні заходи протягом дня заклади
дошкільної
освіти,
бібліотеки-філії
МЦБС
8.
Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою
02 червня 09.00
к.131
О.Пономарьова
9.
Засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва
02 червня 10.00
к.117
Н.Рахуба
10.
Прийом громадян з особистих питань О.Мосіним
03 червня 09.00
к.131
О.Пономарьова
11.
Прийом громадян з особистих питань Л.Марченко
03 червня 10.00
вул. Металургів, 3
О.Пономарьова
12.
Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам анти- терористичної операції та членам сімей загиблих, які є мешканцями міста
03 червня 14.00
ЦНАП, к.224
Ю.Вовк
13.
Заходи з нагоди відзначення Дня журналіста
03 червня 15.00
КЗ «Літературно- меморіальний музей
І.К. Карпенка- Карого»
С.Якунін
О.Брюм
А.Назарець
Н.Магер
14.
Засідання виконавчого комітету міської ради
08 червня 14.00
к.117
О.Брюм
15.
Прийом громадян з особистих питань 0.Вергуном
08 червня 09.00
к.131
О.Пономарьова
16.
Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном
09 червня 09.00
к.131
О.Пономарьова
17.
Онлайн-прийом громадян з особистих питань А.Райковичем
10 червня 10.00
к.131,215
О.Пономарьова
18.
Прийом громадян з особистих питань С.Колодяжним
11 червня 09.00
к.131
О.Пономарьова
19.
Святковий концерт з нагоди відзначення 20-річчя від заснування зразкового хореографічного колективу «Надія»
12 червня 17.00
Кіровоградська
обласна
філармонія
Л.Костенко
20.
Прийом громадян з особистих питань С.Балакірєвою
15 червня 09.00
к.131
О.Пономарьова
21.
Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради
15 червня 09.00
к.126
X. Квітко
22.
Засідання громадської комісії з житлових питань
15 червня 11.00
к.117
В.Пількін
23.
Засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста
15 червня 13.00
к.126
Ю.Вовк
24.
Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою
16 червня 09.00
к.131
О.Пономарьова
25.
Прийом громадян з особистих питань Л.Марченко
16 червня 15.00
вул. Металургів, 3
О.Пономарьова
26.
Прийом громадян з особистих питань О.Мосіним
17 червня 09.00
к.131
О.Пономарьова
27.
Засідання конкурсної комісії з розгляду пропозицій учасників конкурсу програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства “Дієві ініціативи” на 2022 рік
17 червня 14.00
к.126
О. Горбенко
28.
Урочистості з нагоди Дня медичного працівника
17 червня 11.00
Подвір’я музичної школи № 1 ім.Г.Г.Нейгауза
О. Макару к Н.Магер А.Назарець О.Брюм
29.
Привітання з 80-річчям від дня народження Дубівки Георгія Георгійовича, майстра спорту СРСР з шахів, тренера- викладача КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1»
18 червня
КЗ «КДЮСШ № 1»
В.Гурський
З0.
Робоча зустріч з суб'єктами господарювання у сфері надання послуг
18 червня 14.00
к.126
Н.Рахуба
31.
Прийом громадян з особистих питань 0.Вергуном
22 червня 09.00
к.131
О.Пономарьова
32.
Заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
22 червня 10.00
Меморіальний комплекс «Фортечні вали»
Ю.Вовк
А.Назарець
О.Брюм
33.
Засідання виконавчого комітету міської ради
22 червня 14.00
к.117
О.Брюм
34.
Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном
23 червня 09.00
к.131
О.Пономарьова
35.
Онлайн-прийом громадян з особистих питань А.Райковичем
24 червня 10.00
к.131,215
О.Пономарьова
36.
Прийом громадян з особистих питань С.Колодяжним
25 червня 09.00
к.131
О.Пономарьова
37.
Заходи з нагоди 25-ї річниці прийняття Конституції України
28 червня
Відповідно до зведених
тижневих планів
О.Горбенко
О.Брюм
Н.Магер
Назарець
Гурський
38.
Урочисте вручення випускникам закладів загальної середньої освіти золотих та срібних медалей
30 червня 09.00
Парк Перемоги
Л.Костенко
39.
Виставка, присвячена життєвому і творчому шляху літературознавця, педагога, поетеси Світлани Григорівни Барабаш з нагоди 80-річчя від дня її народження (1941-2007)
30 червня протягом дня
КЗ «Літературно- меморіальний музей
І.К. Карпенка- Карого»
А.Назарець
50.
Вручення відзнак переможцям міського конкурсу «Молода людина року»
Відповідно до тижневих планів
Місце не визначено
В.Бурський
51.
Засідання міської топонімічної комісії при виконавчому комітеті
Відповідно до зведених тижневих планів
к.126
А.Назарець
52.
Засідання комісії з питань нагородження
Відповідно до зведених тижневих планів
к.213
Н.Магер
53.
Засідання конкурсної комісії міської ради на заміщення вакантних посад
Відповідно до зведених тижневих планів
к.117
Н.Магер
54.
Проведення навчання для посадовців міської ради на теми: “Робота з цифровим фото та відео. Онлайн інструменти візуалізації досягнень органів місцевого самоврядування”; “Організація ведення обліку військовозобов’язаних”
Відповідно до зведених тижневих планів
к.117
Н.Магер
55.
Рейди з профілактики правопорушень серед дітей та виявлення дітей, які потрапили у складні життєві обставини
Відповідно до зведених тижневих планів
Територія
Кропивницької
територіальної
громади
Т.Тимоховська
56.
Соціокультурна діяльність бібліотек
Червень
Бібліотечні філії МЦБС
А.Назарець
57.
Виставка до 85-річчя поета і журналіста, члена НСПУ Віктора Ганоцького
Червень
КЗ «Літературно- меморіальний музей
І.К. Карпенка- Карого»
А.Назарець
58.
Проведення перевірки стану надання медичної допомоги пільговим категоріям населення
Червень
КНП міста
О.Макарук
59.
Рейдові відстеження по впорядкуванню виносної та виїзної торгівлі в рамках проекту “Муніципальний патруль”
Червень
Територія міста
Н.Рахуба
60.
Обстеження суб’єктів господарювання різних форм власності
Червень
Територія міста
Н.Рахуба
 

 


КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів на травень 2021 року

п/п

Зміст заходу

Дата та час проведення

Місце проведення заходу

Відповідальні виконавці

1

2

3

4

5

1.

Творчий конкурс «Місто мого дитинства. Пам'ять через все життя» з нагоди дня народження поета-земляка Арсенія Тарковського

05 травня

09.00

Заклади освіти

Л.Костенко

2.

Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою

05 травня

09.00

к.131

О.Пономарьова

3.

Прийом громадян з особистих питань О.Мосіним

06 травня

09.00

к.131

О.Пономарьова

4.

Прийом громадян з особистих питань Л.Марченко

06 травня

10.00

вул. Металургів, 3

О.Пономарьова

5.

Першість КДЮСШ № 2 з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008-2009, 2010 р.н. та молодші

07 травня 15.00

с-н «Зірка»

В.Гурський

6.

Чемпіонат КДЮСШ № 3 «Весняні зірочки» з гімнастики художньої

07-08 травня

15.00

спортклуб «Енергоспорт»

В.Гурський

7.

Чемпіонат України з футболу (ДЮФЛ) серед юнаків 2004-2006 р.н. сезону 2020/2021 року (ІІ коло)

08 травня

12.00

стадіон

«Зірка»

В.Гурський

8.

Прийом громадян з особистих питань О.Вергуном

11 травня

09.00

к.131

О.Пономарьова

9.

Засідання виконавчого комітету міської ради

11 травня

14.00

к.117

О.Брюм

10.

Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном

12 травня

09.00

к.131

О.Пономарьова

11.

Онлайн-прийом громадян з особистих питань А.Райковичем

13 травня

10.00

к.131

О.Пономарьова

12.

Прийом громадян з особистих питань С.Колодяжним

14 травня

09.00

к.131

О.Пономарьова

13.

Привітання зі 100-річчям від дня народження жительки міста Стельмах Є.І.

15 травня

За місцем проживання

Ю.Вовк

14.

Клубний турнір зі снукеру «Першість Академії-травень»

16 травня

10.00

Академія снукеру

В.Гурський

 

15.

Заходи з нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій

16 травня

Біля пам’ятного знака жертвам політичних репресій

(вул. Велика Перспективна, біля лікарні Святого Луки)

О.Горбенко

16.

Прийом громадян з особистих питань С.Балакірєвою

18 травня

09.00

к.131

О.Пономарьова

17.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

18 травня

09.00

к.126

Х.Квітко

18.

Засідання громадської комісії з житлових питань

18 травня

11.00

к.117

В.Пількін

19.

Нарада з директорами закладів загальної середньої освіти міста

18 травня

14.00

к.127

Л.Костенко

20.

Виставка найцікавіших автографів музейного зібрання до Міжнародного дня музеїв

18 травня

протягом дня

КЗ «Літературно-меморіальний музей І.К. Карпенка-Карого міста Кропивницького»

А. Назарець

21.

Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою

19 травня

09.00

к.131

О.Пономарьова

22.

Прийом громадян з особистих питань Л.Марченко

19 травня

15.00

вул. Металургів, 3

О.Пономарьова

23.

Прийом громадян з особистих питань О.Мосіним

20 травня

09.00

к.131

О.Пономарьова

24.

Заходи з нагоди Дня вишиванки

20 травня

10.00

Заклади освіти

Л.Костенко

25.

Воркшоп щодо написання та реалізації проєктів Інститутів громадянськго суспільства

20 травня

14.00

к.126

О.Горбенко

 

26.

Привітання зі 101-ю річницею від дня народження жительки міста Росляк Н.К.

20 травня

За місцем проживання

Ю.Вовк

27.

Онлайн-нарада з директорами дошкільних закладів освіти міста

21 травня

14.00

к.128

Л.Костенко

28.

Клубний турнір зі снукеру на форі «Ігровий день»

23 травня

10.00

Академія снукеру

В.Гурський

29.

Прийом громадян з особистих питань О.Вергуном

25 травня

09.00

к.131

О.Пономарьова

30.

Засідання виконавчого комітету міської ради

25 травня

14.00

к.117

О.Брюм

31.

ІІ (фінальний тур) відкритого Всеукраїнського конкурсу «Його величність Натюрморт»

25 травня

час не визначений

Художня школа імені

О.О. Осмьоркіна

А. Назарець

32.

Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном

26 травня

09.00

к.131

О.Пономарьова

33.

Нарада із заступниками директорів закладів освіти міста з виховної роботи

26 травня

10.00

НВО № 6

Л.Костенко

34.

Онлайн-прийом громадян з особистих питань А.Райковичем

27 травня

10.00

к.131

О.Пономарьова

35.

Виставка до 85-річчя поета і журналіста, члена Національної Спілки письменників України Віктора Ганоцького

27 травня

протягом дня

КЗ «Літературно-меморіальний музей І.К. Карпенка-Карого міста Кропивницького»

А.Назарець

36.

Відкритий командний чемпіонат України в олімпійських видах програм (шосе). Відкритий чемпіонат України в гонці критеріум І тур

27-30 травня

10.00

Аджамське шосе

В.Гурський

37.

Прийом громадян з особистих питань С.Колодяжним

28 травня

09.00

к.131

О.Пономарьова

38.

Зустріч з очільником видавництва КОД В.Ф. Лисенком з нагоди 30-річчя видавництва КОД та до Дня працівників видавництва в рамках проекту «Відкриті сторінки душі»

29 травня

протягом дня

КЗ «Літературно-меморіальний музей І.К. Карпенка-Карого міста Кропивницького»

А.Назарець

39.

Клубний турнір зі снукеру на форі «Ігровий день»

30 травня 10.00

Академія снукеру

В.Гурський

40.

Онлайн-свято останнього дзвоника

31 травня

09.00

Заклади освіти

Л.Костенко

41.

Апаратні наради міського голови

За дорученням міського голови

к.117

О.Брюм

42.

Брифінги

Щовівторка

11, 18, 25

травня

09.00

к.117 або внутрішній двір будинку міської ради

С.Якунін

43.

Наради з педагогами - організаторами КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання»

Щовівторка

11, 18, 25 травня

10.00

к. 316-а

В.Гурський

44.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Щосереди

05, 12, 19, 26 травня

14.00

к. 126

Т.Тимоховська

 

45.

Перевірки підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій

Щосереди

05, 12, 19, 26

травня

08.30

Вулиці міста

О.Брюховецький

46.

Заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Відповідно до зведених тижневих планів

Алея Слави (Рівнянське кладовище).

меморіал Слави

(Фортечні вали)

О.Горбенко

Ю.Вовк

Л.Костенко

В.Гурський

47.

Міський конкурс «Дитина року»

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

В.Гурський

48.

Спортивні заходи з нагоди Дня захисту дітей

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

В.Гурський

49.

Заходи до Дня Європи

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

Н.Рахуба

Л.Костенко

В.Гурський

50.

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам анти-терористичної операції та членам сімей загиблих, які є мешканцями міста

Відповідно до зведених тижневих планів

к.126

Ю.Вовк

51.

Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, учасникам-добровольцям, учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих), військово-полонених та зниклих безвісти під часвиконання військових обов'язків в зоні АТО/ООС, військовополоненим, які визволені з полону

Відповідно до зведених тижневих планів

к.126

Ю.Вовк

52.

Засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста

Відповідно до зведених тижневих планів

к.126

Ю.Вовк

53.

Засідання комісії з питань нагородження

Відповідно до зведених тижневих планів

к.213

Н.Магер

54.

Засідання конкурсної комісії міської ради на заміщення вакантних посад

Відповідно до зведених тижневих планів

к.117

Н.Магер

55.

Навчання для посадовців міської ради на тему: «Соціальна відпустка на дітей: підстави, порядок надання та тривалість»

Відповідно до зведених тижневих планів

к. 117

Н.Магер

 

56.

Конференція «Актуальні питання діяльності та розвитку мистецьких шкіл»

Відповідно до зведених тижневих планів

Музична школа

№ 1

ім. Г.Г. Нейгауза,

КЗ «Музична школа № 2 ім. Ю.С. Мейтуса

А.Назарець

57.

Соціокультурна діяльність бібліотек

Травень

Бібліотечні філії МЦБС

А.Назарець

58.

Проведення перевірки стану надання медичної допомоги пільговим категоріям населення

Травень

КНП міста

О.Макарук

59.

Рейди з профілактики правопорушень серед дітей та виявлення дітей, які потрапили у складні життєві обставини

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

Т.Тимоховська

60.

Рейдові відстеження по впорядкуванню виносної та виїзної торгівлі в рамках проєкту “Муніципальний патруль”

Травень

Територія міста

Н.Рахуба

61.

Обстеження суб’єктів господарювання різних форм власності

Травень

Територія міста

Н.Рахуба

 


КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів на квітень 2021 року

п/п

Зміст заходу

Дата та час проведення

Місце проведення заходу

Відповідальні виконавці

1.

Прийом громадян з особистих питань О.Мосіним

01 квітня

09.00

к.131

О.Пономарьова

2.

Прийом громадян з особистих питань Л.Марченко

01 квітня

10.00

вул. Металургів, 3

О.Пономарьова

3.

Освітній Хаб “Я - педагог! Впевнений старт!”. Баркемп “Лайфхаки від профі”

01-02 квітня

14.00

КУ “МЦПРПП”

Л.Костенко

4.

Зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків

01-04 квітня,

час не визначений

Спортивна зала

“The ring”

В.Гурський

5.

Міські змагання з волейболу серед дівчат

01-07 квітня

13.00

НВО № 8,

НВО № 16

Л.Костенко

6.

Зустріч з керівниками релігійних громад щодо підготовки до відзначення Великодніх свят

02 квітня

10.00

к.117

О.Горбенко

7.

Чемпіонат України з баскетболу серед юнаків (ВЮБЛ) 2007 р.н.

02-04 квітня, час не визначений

Факультет фізичного виховання ЦДПУ

ім.В.Винниченка

В.Гурський

8.

Освітній проєкт «Весняний математичний інтенсив»

05-09 квітня

14.00

КУ “МЦПРПП”

Л.Костенко

9.

Прийом громадян з особистих питань С.Балакірєвою

06 квітня

09.00

к.131

О.Пономарьова

10.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

06 квітня

09.00

к.126

Х.Квітко

11.

Засідання громадської комісії з житлових питань

06 квітня

11.00

к.117

В.Пількін

12.

Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою

07 квітня

09.00

к.131

О.Пономарьова

13.

Навчально-дискусійний семінар для суб`єктів господарювання у сфері торгівлі складно-побутової техніки

07 квітня,

час не визначений

Відповідно до зведеного тижневого плану

Н.Рахуба

14.

Віртуальна презентація пересувної тематичної виставки з нагоди 40-річчя відкриття народного меморіального музею Г.Г.Нейгауза

08 квітня

протягом дня

Меморіальний музей Г.Г.Нейгауза,

музична школа № 1 ім. Г.Г. Нейгауза

Н.Чорна

15.

Міські змагання з волейболу серед юнаків

08-16 квітня

13.00

ЗШ № 4,

НВО № 8,

НВО № 16

Л.Костенко

16.

Прийом громадян з особистих питань С.Колодяжним

09 квітня

09.00

к.131

О.Пономарьова

17.

Турнір з тенісу настільного, присвячений пам’яті майстра спорту СРСР В.Завражного

09-10 квітня

10.00

КДЮСШ № 3

В.Гурський

18.

Засідання атестаційної комісії педагогічних працівників закладів освіти міста

09 квітня

14.00

к.210

Л.Костенко

19.

Міський фестиваль юних пожежників – рятувальників

10 квітня

14.00

Заклади освіти

Л.Костенко

20.

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

12 квітня

09.00

Заклади освіти

Л.Костенко

21.

Прийом громадян з особистих питань О.Вергуном

13 квітня

09.00

к.131

О.Пономарьова

22.

Засідання виконавчого комітету міської ради

13 квітня

14.00

к.117

О.Брюм

23.

Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном

14 квітня

09.00

к.131

О.Пономарьова

24.

Засідання комісії сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації

14 квітня

10.00

к.117

О.Горбенко

25.

Навчання посадових осіб виконавчих органів міської ради за програмою майстер класів з розвитку особистої ефективності «Емоційний інтелект, управління часом та протидія професійному вигоранню»

14 квітня

15.00

к.117

Н.Магер

26.

Прийом громадян з особистих питань О.Мосіним

15 квітня

09.00

к.131

О.Пономарьова

27.

Міжнародний інтерактивний конкурс «Лелека» з історії

15 квітня

14.00

Заклади освіти

Л.Костенко

28.

Онлайн-виставка «Мала батьківщина великих музикантів»

15 квітня

11.00

Бібліотека

ім. Д.Чижевського

А.Назарець

29.

Навчання посадових осіб виконавчих органів міської ради за програмою майстер класів з розвитку особистої ефективності «Емоційний інтелект, управління часом та протидія професійному вигоранню»

16 квітня

14.00

к.117

Н.Магер

30.

Міські змагання з футболу «Шкіряний м'яч»

19-23 квітня

09.00

ЗШ № 4,

НВО № 16

Л.Костенко

31.

Прийом громадян з особистих питань С.Балакірєвою

20 квітня

09.00

к.131

О.Пономарьова

32.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

20 квітня

09.00

к.126

Х.Квітко

33.

Засідання громадської комісії з житлових питань

20 квітня

11.00

к.117

В.Пількін

34.

Онлайн-нарада з директорами закладів дошкільної освіти міста

20 квітня

13.00

КУ “МЦПРПП”

Л.Костенко

35.

Онлайн-нарада з директорами закладів загальної середньої освіти міста

20 квітня

14.00

к.209

Л.Костенко

36.

Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою

21 квітня

09.00

к.131

О.Пономарьова

37.

Перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»)

21 квітня

14.00

Обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді

Л.Костенко

38.

Прийом громадян з особистих питань Л.Марченко

21 квітня

15.00

вул. Металургів, 3

О.Пономарьова

39.

Навчання посадових осіб виконавчих органів міської ради за програмою майстер класів з розвитку особистої ефективності «Емоційний інтелект, управління часом та протидія професійному вигоранню»

21 квітня

15.00

к.117

Н.Магер

40.

Прийом громадян з особистих питань А.Райковичем

22 квітня

10.00

к.131

О.Пономарьова

41.

Міжнародний інтерактивний конкурс «Весняний Колосок» з природознавства

22 квітня

13.00

Заклади освіти

Л.Костенко

42.

Прийом громадян з особистих питань С.Колодяжним

23 квітня

09.00

к.131

О.Пономарьова

43.

Навчання посадових осіб виконавчих органів міської ради за програмою майстер класів з розвитку особистої ефективності «Емоційний інтелект, управління часом та протидія професійному вигоранню»

23 квітня

14.00

к.117

Н.Магер

44.

Семінар для лікарів первинної ланки на тему: «Рання діагностика туберкульозу у дітей»

23 квітня

14.00

Актовий зал дитячої міської поліклініки

О.Макарук

45.

Міські змагання з футболу «Шкіряний м'яч»

26-30 квітня

09.00

ЗШ № 4,

НВО № 16

Л.Костенко

46.

Прийом громадян з особистих питань О.Вергуном

27 квітня

09.00

к.131

О.Пономарьова

47.

Засідання виконавчого комітету міської ради

27 квітня

14.00

к.117

О.Брюм

48.

Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном

28 квітня

09.00

к.131

О.Пономарьова

49.

Онлайн-нарада із заступниками директорів закладів освіти міста з виховної роботи

28 квітня

10.00

к.209

Л.Костенко

50.

Воркшоп щодо написання та реалізації проєктів інститутів громадянського суспільства

28 квітня

14.00

к.117

О.Горбенко

51.

Онлайн-нарада із заступниками директорів закладів освіти міста з господарської роботи

28 квітня

14.00

к.209

Л.Костенко

52.

Навчання посадових осіб виконавчих органів міської ради за програмою майстер класів з розвитку особистої ефективності «Емоційний інтелект, управління часом та протидія професійному вигоранню»

28 квітня

15.00

к.117

Н.Магер

53.

Засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів

29 квітня

10.00

к.126

Н.Рахуба

54.

Колегія управління охорони здоров'я на тему: «Підсумки роботи закладів охорони здоров`я міста за І квартал 2021 року. Стан виконавчої дисципліни»

29 квітня

13.00

Актовий зал дитячої міської поліклініки

О.Макарук

55.

Виступи хореографічних ансамблів при закладах освіти міста з нагоди Міжнародного дня танцю

29 квітня

14.00

Заклади освіти

Л.Костенко

56.

Онлайн-нарада із заступниками директорів закладів освіти міста з виховної роботи

29 квітня

14.00

КУ “МЦПРПП”

Л.Костенко

57.

Відеоконцерт з нагоди 45-річчя від заснування музичної школи № 3 міста Кропивницького

29 квітня,

протягом дня

Музична

школа № 3

А.Назарець

58.

Привітання керівництвом міста членів сімей загиблих (померлих) та зниклих безвісти учасників АТО, ООС з Великоднем

29 квітня,

час не визначений

Відповідно до зведеного тижневого плану

Ю.Вовк

59.

Віртуальна персональна виставка книжкової графіки Г.Шулакової “Дитинства казкова країна”

з 02 квітня

Художньо-меморіальний музей О.О.Осмьоркіна

Н.Чорна

60.

Віртуальна виставка з нагоди 105-річчя від дня народження письменника-земляка, журналіста П.О.Гельбака

з 16 квітня

Музей І.К.Карпенка-Карого

А.Назарець

61.

Віртуальна виставка з нагоди 85-річчя від дня народження поета, краєзнавця Г.О. Войченка

з 22 квітня

Музей І.К.Карпенка-Карого

А.Назарець

62.

Апаратні наради міського голови

За дорученням міського голови

к.117

О.Разуменко

63.

Наради з керівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Щовівторка (06, 13, 20, 27)

8.30

к.311

В.Гурський

64.

Брифінги

Щовівторка

(06, 13, 20, 27)

09.00

к.117

С.Якунін

65.

Наради з педагогами-організаторами КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання Міської ради міста Кропивницького»

Щовівторка

(06, 13, 20, 27)

10.00

к.316-а

В.Гурський

66.

Перевірки підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій

Щосереди

(07, 14, 21, 28)

08.30

Вулиці міста

О.Брюховецький

67.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

Щосереди

(07, 14, 21, 28)

14.00

к.126

Т.Тимоховська

68.

Тематичні заходи у зв’язку з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

Ю.Вовк,

Л.Костенко,

А.Назарець

69.

Спортивні заходи з нагоди Всесвітнього дня здоров'я

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

В.Гурський

70.

Культурно-масові та просвітницькі заходи для вихованців ДЮКів

Відповідно до зведених тижневих планів

ДЮКи

В.Гурський

71.

Культурно-масові та національно-патріотичні заходи для молоді

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

В.Гурський

 

72.

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих, які є мешканцями міста

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

Ю.Вовк

73.

Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, учасникам-добровольцям, учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих), військовополонених та зниклих безвісти під час виконання військових обов'язків в зоні АТО, ООС, військовополоненим, які визволені з полону

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

Ю.Вовк

74.

Засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста

Відповідно до зведених тижневих планів

к.126

Ю.Вовк

75.

Засідання комісії з питань нагородження

Відповідно до зведеного тижневого

плану

к.213

Н.Магер

76.

Засідання конкурсної комісії міської ради на заміщення вакантних посад

Відповідно до зведеного тижневого

плану

к.117

Н.Магер

77.

Соціокультурна діяльність бібліотек

Протягом квітня

МЦБС

бібліотечні філії

А.Назарець

78.

Перевіроки роботи оглядових кабінетів в КНП первинної ланки, кабінету патології шийки матки в жіночій консультації та стану надання медичної допомоги пільговим категоріям населення

Протягом квітня

КНП міста

О.Макарук

79.

Відвідування дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

Т.Тимоховська

80.

Рейди з профілактики правопорушень серед дітей та виявлення дітей, які потрапили у складні життєві обставини

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

Т.Тимоховська

81.

Рейдові відстеження по впорядкуванню виносної та виїзної торгівлі в рамках проєкту “Муніципальний патруль”

Протягом квітня

Територія міста

Н.Рахуба

82.

Обстеження суб’єктів господарювання різних форм власності

Протягом квітня

Територія

міста

Н.Рахуба

 


КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів на березень 2021 року

№ п/п

Зміст заходу

Дата та час проведення

Місце проведення заходу

Відповідальні виконавці

1.

Прийом громадян з особистих питань С.Балакірєвою

02 березня

09.00

к.131

О.Пономарьова

2.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

02 березня

09.00

к.126

Х.Квітко

3.

Засідання громадської комісії з житлових питань

02 березня

10.00

к.117

В.Пількін

4.

Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою

03 березня

09.00

к.131

О.Пономарьова

5.

Відкритий турнір з баскетболу серед юнаків та дівчат

03-04 березня,

час не визначений

КДЮСШ № 4

В.Гурський

6.

Прийом громадян з особистих питань О.Мосіним

04 березня

09.00

к.131

О.Пономарьова

7.

Прийом громадян з особистих питань Л.Марченко

04 березня

10.00

вул. Металургів,3

О.Пономарьова

8.

Першість КДЮСШ № 2 з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008-2009, 2010-2011, 2012 р.н. та молодші

04 березня 15.00

КДЮСШ № 2

В.Гурський

9.

Турнір з гандболу серед дівчат 2006-2007 р.н., присвячений пам’яті тренера С.Ольшевського

05-07 березня 10.00

КДЮСШ № 2

В.Гурський

10.

Тематичні заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня

05 березня

10.00

Заклади освіти

Л.Костенко

11.

Привітання членів сімей загиблих (померлих) та зниклих безвісти учасників АТО, ООС з нагоди Міжнародного жіночого дня

05 березня,

час не визначений

 

Відповідно до зведених тижневих планів

Ю.Вовк

12.

Турнір з тенісу настільного серед юнаків та дівчат

05 березня,

час не визначений

БК «Масляни-ківки»

В.Гурський

13.

Чемпіонат КДЮСШ № 3 з волейболу пляжного

05-07 березня, час не визначений

НВО № 16

В.Гурський

14.

Відкритий чемпіонат КДЮСШ № 3 з тенісу настільного

05-07 березня, час не визначений

КДЮСШ № 3

В.Гурський

15.

Чемпіонат області з дзюдо серед кадетів 2004-2006 р.н.

06 березня 10.00

КДЮСШ № 3

В.Гурський

16.

Клубний турнір з більярдного спорту на форі «Ігровий день»

07 березня 10.00

Академія снукеру

В.Гурський

17.

Чемпіонат Фортечного району з шахів

08-26 березня, час не визначений

Шаховий клуб «Гамбіт»

В.Гурський

18.

Прийом громадян з особистих питань О.Вергуном

09 березня

09.00

к.131

О.Пономарьова

19.

Книжкова виставка на тему: «Світова велич Шевченка»

09 березня

10.00

КУ «МЦПРПП»

Л.Костенко

20.

Засідання виконавчого комітету міської ради

09 березня

14.00

к.117

О.Брюм

21.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад «Земля - наш спільний дім» за тематикою «Атака вірусів. Врятуй планету»

09 березня

14.00

КУ «МЦПРПП»

Онлайн

Л.Костенко

22.

Покладання квітів з нагоди Дня народження видатного українського поета, художника, мислителя Т.Г. Шевченка

09 березня,

час не визначений

Пам’ятник

Т.Г. Шевченку

А.Назарець

23.

Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном

10 березня

09.00

к.131

О.Пономарьова

24.

Консультпункт для вчителів математики та фізики «STEM – освіта як інноваційний підхід до розвитку природничо-математичної освіти»

10 березня

15.00

КУ «МЦПРПП»

Л.Костенко

25.

Прийом громадян з особистих питань А.Райковичем

11 березня

10.00

к.131

О.Пономарьова

26.

Зустріч з керівниками національно-культурних товариств міста

11 березня

10.00

к.126

О.Горбенко

 

27.

Онлайн-проєкт «Якісна профільна освіта кожній дитині»

11 березня

17.00

к.210

Л.Костенко

28.

Прийом громадян з особистих питань С.Колодяжним

12 березня

09.00

к.131

О.Пономарьова

29.

Семінар для працівників закладах охорони здоров'я комунальної власності міста, відповідальних за охорону праці

12 березня

14.00

Актовий зал міського пологового будинку

О.Макарук

30.

Вебінар «Quizizz - цікавий сервіс для створення вікторин та флеш-карток»

12 березня

15.00

КУ «МЦПРПП»

Л.Костенко

31.

Чемпіонат області з баскетболу серед юнаків та дівчат 2006 р.н. і молодші сезону 2020/2021 (І тур)

13 березня

8.30

КДЮСШ № 4

В.Гурський

32.

Клубний турнір з більярдного спорту на форі «Ігровий день»

14 березня 10.00

Академія снукеру

В.Гурський

33.

Відкритий чемпіонат ОСДЮСШОР-2 з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодші

14 березня,

час не визначений

ОСДЮСШОР-2

В.Гурський

34.

Майстер-клас «Віртуальний простір як інструмент для розвитку внутрішнього потенціалу підлітка»

15 – 26 березня

14.00

КУ «МЦПРПП»

Онлайн

Л.Костенко

35.

Засідання консультативної ради при управлінні освіти

15 березня

14.30

КУ «МЦПРПП»

Л.Костенко

36.

Прийом громадян з особистих питань С.Балакірєвою

16 березня

09.00

к.131

О.Пономарьова

37.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

16 березня

09.00

к.126

Х.Квітко

38.

Засідання громадської комісії з житлових питань

16 березня

10.00

к.117

В.Пількін

39.

Засідання комісії по реорганізації Новенської селищної ради міста Кропивницького шляхом приєднання до міської ради міста Кропивницького

16 березня

10.00

к.126

Н.Рахуба

40.

Конкурс євроклубів «Ярмарок проєктів»

16 березня

10.00

ОЦДЮТ

Л.Костенко

41.

Онлайн-нарада з директорами закладів освіти міста

16 березня

14.00

к.210

Л.Костенко

42.

Прийом громадян з особистих питань О.Колюкою

17 березня

09.00

к.131

О.Пономарьова

43.

Нарада-семінар для сестер медичних навчальних закладів міста

17 березня

14.00

НВО № 6

Л.Костенко

44.

Прийом громадян з особистих питань Л.Марченко

17 березня

15.00

вул. Металургів,3

О.Пономарьова

45.

Прийом громадян з особистих питань О.Мосіним

18 березня

09.00

к.131

О.Пономарьова

46.

Онлайн-проєкт для батьків учнів 9-х класів «ProfНавігатор»

18 березня

17.00

к.210

Л.Костенко

47.

Урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

18 березня,

час не визначений

к.126

Т.Савченко,

Н.Рахуба,

Н.Магер

 

48.

“Круглий стіл” з обговорення підходів щодо розгортання у місті сезонної торгівлі

19 березня

11.00

к.412

Н.Рахуба

49.

Міжнародний інтерактивний конкурс з історії «Лелека»

19 березня

14.00

Заклади освіти,

КУ «МЦПРПП»

Л.Костенко

50.

Міський (ІІ) етап фестивалю дружин юних рятівників

19 березня

14.00

Заклади освіти

Л.Костенко

51.

Турнір з тенісу настільного, пам’яті майстра спорту СРСР В.Завражного

19-21 березня,

час не визначений

КДЮСШ № 3

В.Гурський

52.

Привітання мешканки міста Пихтіної М.М. зі 100-річчям від дня народження

20 березня,

час не визначений

За місцем проживання

Ю.Вовк

53.

Освітній хаб для вчителів «Я-педагог! Впевнений старт!»

22 – 26 березня

14.00

КУ «МЦПРПП»

Л.Костенко

54.

Прийом громадян з особистих питань О.Вергуном

23 березня

09.00

к.131

О.Пономарьова

55.

Засідання виконавчого комітету міської ради

23 березня

14.00

к.117

О.Брюм

56.

Координація проєкту «Весняний математичний інтенсив»

23 – 26 березня

14.00

КУ «МЦПРПП»

Л.Костенко

57.

Прийом громадян з особистих питань М.Бєжаном

24 березня

09.00

к.131

О.Пономарьова

58.

Відкритий чемпіонат міста зі стрільби кульової

24-26 березня,

час не визначений

КДЮСШ № 3

В.Гурський

59.

Прийом громадян з особистих питань А.Райковичем

25 березня

10.00

к.131

О.Пономарьова

60.

Онлайн-нарада із заступниками директорів закладів освіти міста з навчально-виховної роботи

25 березня

14.00

КУ «МЦПРПП»

Л.Костенко

61.

Привітання мешканки міста Цишевської О.І. зі 100-річчям від дня народження

25 березня,

час не визначений

За місцем проживання

Ю.Вовк

62.

Прийом громадян з особистих питань С.Колодяжним

26 березня

09.00

к.131

О.Пономарьова

63.

“Круглий стіл” з обговорення функціонування на території міста у весняно-літній період 2021 року відкритих літніх майданчиків біля закладів ресторанного господарства

26 березня

11.00

к.126

Н.Рахуба

64.

Оперативна нарада управління охорони здоров'я на тему: «Про стан протипожежної безпеки в закладах охорони здоров'я комунальної власності міста”

26 березня

14.00

Актовий зал дитячої міської поліклініки

О.Макарук

65.

Онлайн-нарада з директорами закладів дошкільної освіти

26 березня

14.00

к.209

Л.Костенко

66.

VІ-й міський фестиваль-конкурс «Тарасова пісня»

26 березня,

час не визначений

КЗ «Музична школа № 2

ім. Ю.С. Мейтуса» Онлайн

А.Назарець

67.

Чемпіонат області з баскетболу серед юнаків та дівчат 2006 р.н. і молодші сезону 2020/2021 (ІІ тур)

27 березня 08.30

КДЮСШ № 4

В.Гурський

68.

Акція Година Землі

27 березня,

час не визначений

Площа перед будинком міської ради

Н.Рахуба

69.

Чемпіонат міста з класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп

27 березня,

час не визначений

ОСДЮСШОР «Надія»

В.Гурський

70.

Відкритий кубок області з тхєквондо ІТФ, пам’яті загиблого в АТО Олексія Волохова

28 березня 09.00

СК «Зірочка»

В.Гурський

71.

Клубний турнір з більярдного спорту «Першість Академії – березень»

28 березня 10.00

Академія снукеру

В.Гурський

72.

Освітній хаб для вчителів «Я-педагог! Впевнений старт!»

29 – 31 березня

14.00

КУ «МЦПРПП»

Л.Костенко

73.

Засідання комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів

30 березня

10.00

к.126

Н.Рахуба

74.

Нарада із заступниками директорів закладів освіти міста з виховної роботи

31 березня

10.00

НВО № 6

Л.Костенко

75.

Вебінар «IDroo-віртуальна дошка дистанційного навчання для індивідуальної та групової роботи»

31 березня

15.00

КУ «МЦПРПП

Л.Костенко

76.

Апаратні наради міського голови

За дорученням міського голови

к.117

О.Разуменко

77.

Наради з керівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Щовівторка (02, 09, 16, 23, 30)

8.30

к.311

В.Гурський

 

78.

Брифінги

Щовівторка

(02, 09, 16, 23, 30)

09.00

Внутрішній двір будинку міської ради

С.Якунін

79.

Наради з педагогами-організаторами КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання Міської ради міста Кропивницького»

Щовівторка

(02, 16, 23, 30)

10.00

к.316-а

В.Гурський

 

80.

Перевірки підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій

Щосереди

(03, 10, 17, 24, 31)

08.30

Вулиці міста

О.Брюховецький

81.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Щосереди

(03, 10, 17, 24, 31)

14.00

к.126

Т.Тимоховська

82.

Культурно-масові та просвітницькі заходи для вихованців ДЮКів

Відповідно до зведених тижневих планів

ДЮКи

В.Гурський

83.

Культурно-масові та національно-патріотичні заходи для молоді

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

В.Гурський

 

84.

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих, які є мешканцями міста

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

Ю.Вовк

 

85.

Засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій, розроблених міськими громадськими об'єднаннями соціальної спрямованості

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

 

Ю.Вовк

86.

Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, учасникам-добровольцям, учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих), військовополонених та зниклих безвісти під час виконання військових обов'язків в зоні АТО, ООС, військовополоненим, які визволені з полону

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.126

Ю.Вовк

87.

Засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста

Відповідно до зведених тижневих планів

к.126

Ю.Вовк

88.

Засідання комісії з питань нагородження

Відповідно до зведеного тижневого

плану

к.213

Н.Магер

89.

Засідання конкурсної комісії міської ради на заміщення вакантних посад

Відповідно до зведеного тижневого

плану

к.126

Н.Магер

90.

Проведення навчання для посадовців міської ради на тему: "Поняття кредиту Європейської кредитної трансфертно-накопичувальної системи (ЕКТС) в підвищенні кваліфікації"

Відповідно до зведеного тижневого

плану

Відповідно до зведеного тижневого

плану

Н.Магер

91.

Соціокультурна діяльність бібліотек

Протягом березня

МЦБС

бібліотечні філії

А.Назарець

92.

Конференція «Актуальні питання діяльності та розвитку мистецьких шкіл»

Дата та час уточнюються

Музична школа № 1 ім. Г.Г. Нейгауза міста Кропивницького,

КЗ «Музична школа № 2

ім. Ю. С. Мейтуса міста Кропивницького»

А.Назарець

93.

Виставка «До джерел Шевченкового слова»

Дата та час уточнюються

КЗ «Літературно-меморіальний музей І.К.Карпенка-Карого»

А.Назарець

94.

Презентація виставки дитячих малюнків «Архітектурний портрет міста Якова Паученка» з музейної колекції «Учнівська та студентська творчість»

Дата та час уточнюються

 

КЗ «Художньо-меморіальний музей О.О.Осмьоркіна»

А.Назарець

95.

Відвідування дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

Т.Тимоховська

96.

Рейди з профілактики правопорушень серед дітей та виявлення дітей, які потрапили у складні життєві обставини

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

 

Т.Тимоховська

97.

Рейдові відстеження по впорядкуванню виносної та виїзної торгівлі в рамках проєкту “Муніципальний патруль”

Протягом березня

Територія міста

Н.Рахуба

98.

Обстеження суб’єктів господарювання різних форм власності

Протягом березня

Територія

міста

Н.Рахуба

 


КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів на лютий 2021 року

п/п

Зміст заходу

Дата та час проведення

Місце проведення заходу

Відповідальні виконавці

1.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

02 лютого

09.00

к.131

Х.Квітко

2.

Засідання громадської комісії з житлових питань

02 лютого

10.00

к.213

В.Пількін

3.

Засідання сесії Кропивницької міської ради

02 лютого

10.00

к.305

Л.Масло

4.

Всеукраїнський конкурс юних екскурсоводів музеїв

03 лютого

14.00

Онлайн

Л.Костенко

5.

Калейдоскоп цифрових інструментів для вчителя. Лайфхаки використання цифрових інструментів дистанційного навчання

03 лютого

15.00

КУ «МЦПРПП»

Онлайн

Л.Костенко

6.

Чемпіонат України з більярдного спорту «Снукер» серед жінок в дисципліні «Шість червоних»

05-07 лютого

10.00

Академія снукеру

В.Гурський

 

7.

Засідання колегії управління освіти

05 лютого

14.00

к.210

Л.Костенко

8.

Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2004 р.н. та молодше

07-08 лютого 10.00

 

НВО № 16

В.Гурський

9.

Нарада з керівниками гуртків та спортивних секцій дитячо-юнацьких клубів КЗ “Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання Міської ради міста Кропивницького»

09 лютого

10.00

 

к.316-а

В.Гурський

10.

Засідання виконавчого комітету міської ради

09 лютого

14.00

к.215

О.Брюм

11.

Калейдоскоп цифрових інструментів для вчителя. Movavi Video editor та інші відеоредактори для сучасного вчителя

10 лютого

15.00

КУ «МЦПРПП»

Онлайн

Л.Костенко

12.

Онлайн-заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

12 лютого

09.00

Заклади освіти

Л.Костенко

13.

Першість КДЮСШ № 4 з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат

12 лютого 15.30

КДЮСШ № 4

В.Гурський

14.

Першість КДЮСШ № 3 з гімнастики художньої «Міс Валентинка»

13 лютого 10.00

СК «Зірка»

В.Гурський

15.

Чемпіонат України з баскетболу серед чоловічих команд сезону 2021-2021 року І ліга

13-14 лютого, час не визначений

Факультет фізичного виховання

ЦДПУ ім.В.Винниченка

В.Гурський

16.

Чемпіонат області з волейболу серед юнаків 2004 р.н. та молодше

14-15 лютого

10.00

НВО № 16

В.Гурський

17.

Покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого,

час не визначений

Пам'ятник

“Воїнам - інтернаціоналістам Кіровоградщини усіх поколінь ”

Ю.Вовк,

О.Разуменко

18.

ХІV обласні літературно-краєзнавчі Куценківські читання, присвячені 30-річчю Незалежності України

15 лютого,

час не визначений

КЗ «Літературно-меморіальний музей І.К. Карпенка-Карого»

А.Назарець

19.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

16 лютого

09.00

к.131

Х.Квітко

20.

Засідання громадської комісії з житлових питань

16 лютого

10.00

к.213

В.Пількін

21.

Нарада з директорами закладів освіти міста

16 лютого

14.00

Онлайн

Л.Костенко

22.

Калейдоскоп цифрових інструментів для вчителя. Інфографіка та ментальні карти у навчанні

17 лютого

15.00

КУ «МЦПРПП»

Онлайн

Л.Костенко

23.

Семінар для лікарів закладів охорони здоров'я комунальної власності міста на тему: «Реабілітація хворих в амбулаторних умовах після перенесеної гострої респіраторної хвороби СОVID-19»

18 лютого

15.00

Актовий зал дитячої міської поліклініки

О.Макарук

24.

Публічна лекція-відеопрезентація до Дня народження Я.В.Паученка на тему: «Творчість художників – лауреатів обласної премії в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка»

18 лютого,

час не визначений

КЗ «Художньо-меморіальний музей О.О. Осмьоркіна»

А.Назарець

25.

Онлайн-заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

19 лютого

09.00

Заклади освіти

Л.Костенко

26.

Проєкт «Якісна профільна освіта кожній дитині»

19 лютого

10.00

Онлайн

Л.Костенко

27.

Покладання квітів з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого,

час не визначений

Меморіальна дошка Герою України Віктору Чміленку, пам'ятний знак Героям Небесної Сотні

О.Горбенко,

О.Разуменко

28.

Клубний турнір «Першість Академії снукеру»

21 лютого 10.00

Академія снукеру

В.Гурський

29.

Воркшоп «Майстерня лайфхаків: від ідеї до втілення»

22-26 лютого

09.00

КУ «МЦПРПП»

Онлайн

Л.Костенко

30.

Засідання виконавчого комітету міської ради

23 лютого

14.00

к.215

О.Брюм

31.

Нарада із заступниками директорів закладів освіти міста з виховної роботи

24 лютого

10.00

Онлайн

Л.Костенко

32.

Нарада із заступниками директорів закладів освіти міста з навчально-виховної роботи

24 лютого

14.00

Онлайн

Л.Костенко

33.

Відбірковий етап міського конкурсу “Театральна молодь Кропивницького - 2021”

24 лютого

10.00

ЦДЮТ

Л.Костенко

34.

Калейдоскоп цифрових інструментів для вчителя. Навчальна платформа Moodle (модульне об’єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище)

24 лютого

15.00

КУ «МЦПРПП»

Онлайн

Л.Костенко

35.

Засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів

25 лютого

10.00

к.215

Н.Рахуба

36.

Оперативна нарада управління охорони здоров'я на тему: «Підсумки роботи служби цивільного захисту закладів охорони здоров'я комунальної власності міста у 2020 році»

25 лютого

14.00

Актовий зал дитячої міської поліклініки

О.Макарук

37.

Засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва

25 лютого

15.00

к.215

Н.Рахуба

38.

Чемпіонат Фортечного району з шахів

25 лютого – 14 березня,

час не визначений

Шаховий клуб «Гамбіт»

В.Гурський

39.

Колегія управління охорони здоров'я на тему: «Підсумки роботи закладів охорони здоров'я міста за 2020 рік. Про роботу зі зверненнями громадян у 2020 році»

26 лютого

13.00

Актовий зал дитячої міської поліклініки

О.Макарук

40.

Освітній проєкт для батьків учнів 9-х класів «ProfНавігатор»

26 лютого

14.00

Онлайн

Л.Костенко

41.

Чемпіонат міста зі снукеру серед юнаків та дівчат

27-28 лютого 10.00

Академія снукеру

В.Гурський

42.

Чемпіонат України з баскетболу серед чоловічих команд сезону 2020-2021 року І ліга

27-28 лютого, час не визначений

Факультет фізичного виховання

ЦДПУ ім.В.Винниченка

В.Гурський

43.

Апаратні наради міського голови

За дорученням міського голови

к.215

О.Разуменко

44.

Наради з керівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Щовівторка (02, 09, 16, 23)

8.30

к.311

В.Гурський

 

45.

Брифінги

Щовівторка

(02, 09, 16, 23)

09.00

Внутрішній двір будинку міської ради

С.Якунін

46.

Наради з педагогами-організаторами КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання Міської ради міста Кропивницького»

Щовівторка

(02, 09, 16, 23)

10.00

к.316-а

В.Гурський

47.

Перевірки підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій

Щосереди

(03, 10, 17, 24)

08.30

Вулиці міста

О.Брюховецький

48.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Щосереди

(03, 10, 17, 24)

14.00

к.215

Т.Тимоховська

49.

Прийоми громадян з особистих питань керівництвом міської ради

Відповідно до зведених тижневих планів

к.131

О.Пономарьова

50.

Чемпіонат міста з футзалу серед аматорських команд сезону 2020-2021 року

Відповідно до зведеного тижневого плану

Відповідно до зведеного тижневого плану

В.Гурський

51.

Культурно-масові та просвітницькі заходи для вихованців ДЮКів

Відповідно до зведених тижневих планів

ДЮКи

В.Гурський

52.

Культурно-масові та національно-патріотичні заходи для молоді

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

В.Гурський

 

53.

Засідання комісії з призначення іменних стипендій міського голови для обдарованої і талановитої молоді

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.211

В.Гурський

54.

Засідання комісії з питань координації дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.211

В.Гурський

 

55.

Засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.215

Ю.Вовк

 

56.

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих, які є мешканцями міста

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.215

Ю.Вовк

 

57.

Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, учасникам-добровольцям, учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих), військовополонених та зниклих безвісти під час виконання військових обов'язків в зоні АТО, ООС, військовополоненим, які визволені з полону

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.215

Ю.Вовк

58.

Засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій, розроблених міськими громадськими об'єднаннями соціальної спрямованості

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.215

Ю.Вовк

59.

Засідання комісії з питань почесних звань та нагород

Відповідно до зведеного тижневого

плану

к.213

Н.Магер

60.

Проведення засідання конкурсної комісії міської ради на заміщення вакантних посад

Відповідно до зведеного тижневого

плану

к.215

Н.Магер

61.

Засідання міської топонімічної комісії при виконавчому комітеті міської ради

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.215

А.Назарець

62.

Соціокультурна діяльність бібліотек

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих

планів

А.Назарець

63.

Відвідування дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

Т.Тимоховська

64.

Рейди з профілактики правопорушень серед дітей та виявлення дітей, які потрапили у складні життєві обставини

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

Т.Тимоховська

65.

Відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю виконавців на народних інструментах «Провісень» серед учнів мистецьких шкіл міста

Протягом

лютого

Концертна зала

КЗ «Музична школа № 2

ім. Ю.С.Мейтуса»

А.Назарець

66.

Відбірковий тур обласного конкурсу учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Паросток» серед учнів мистецьких шкіл міста

Протягом

лютого

Концертна зала

КЗ «Музична школа № 2

ім. Ю.С.Мейтуса»

А.Назарець

67.

Рейдові відстеження по впорядкуванню виносної та виїзної торгівлі в рамках проєкту “Муніципальний патруль”

Протягом лютого

Територія міста

Н.Рахуба

68.

Обстеження суб’єктів господарювання різних форм власності з питань дотримання протиепідемічних вимог

Протягом лютого

Територія

міста

Н.Рахуба


 


КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів на січень 2021 року

п/п

Зміст заходу

Дата та час проведення

Місце проведення заходу

Відповідальні виконавці

1.

Заходи з нагоди Різдвяних свят в закладах освіти

11 січня

09.00

Онлайн

Л.Костенко

2.

Засідання виконавчого комітету міської ради

12 січня

14.00

к.215

О.Брюм

3.

Вебінар «Калейдоскоп цифрових інструментів для вчителя»

15 – 21 січня

15.00

КУ «МЦПРПП»

Л.Костенко

4.

Онлайн-засідання консультативної ради

18 січня

14.00

КУ «МЦПРПП»

Л.Костенко

5.

Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок «Дистанційне навчання: старт із сьогодення в майбутнє»

18-29 січня

14.00

КУ «МЦПРПП»

Л.Костенко

6.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

19 січня

09.00

к.131

Х.Квітко

7.

Засідання громадської комісії з житлових питань

19 січня

10.00

к.215

В.Пількін

8.

Нарада з директорами закладів загальної середньої освіти міста

19 січня

14.00

Онлайн

Л.Костенко

9.

Урочистості з нагоди 60-річчя від заснування ДНЗ № 28 «Зірочка»

20 січня

14.00

ДНЗ № 28

Л.Костенко

10.

Чемпіонат України з баскетболу серед чоловічих команд сезону 2020-2021 р.р. І ліга

23-24 січня,

час не визначений

Факультет фізичного виховання

ЦДПУ ім.В.Винниченка

К.Черкасська

11.

Засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

26 січня

10.00

к.215

Н. Рахуба

12.

Засідання виконавчого комітету міської ради

26 січня

14.00

к.215

О.Брюм

13.

Майстер-клас «Блог - сучасна дистанційна форма комунікативного зв’язку»

26 січня

14.00

КУ «МЦПРПП»

Онлайн

Л.Костенко

14.

Заходи з нагоди Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту

27 січня,

час не визначений

Відповідно до зведеного тижневого плану

О.Горбенко

Л.Костенко

О.Разуменко

15.

Нарада із заступниками директорів з виховної роботи закладів освіти міста

27 січня

10.00

Онлайн

Л.Костенко

16.

Нарада із заступниками директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти міста

27 січня

14.00

Онлайн

Л.Костенко

17.

Онлайн-тренінг для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Жити в злагоді з собою»

27 січня

14.00

КУ «МЦПРПП»

Л.Костенко

18.

Засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів

28 січня

10.00

к.215

Н. Рахуба

19.

Заходи з нагоди Дня вшанування Героїв Крут

29 січня,

час не визначений

Відповідно до зведеного тижневого плану

О.Горбенко

Л.Костенко

О.Разуменко

20.

Першість Академії снукеру

31 січня

10.00

Академія снукеру

К.Черкасська

21.

Апаратні наради міського голови

За дорученням міського голови

к.215

О.Разуменко

22.

Онлайн-наради з керівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Щовівторка (05, 12, 19, 26)

8.30

к.311

К.Черкасська

23.

Брифінги

Щовівторка

(05, 12, 19, 26)

09.00

Внутрішній двір будинку міської ради

С.Якунін

24.

Онлайн-наради з педагогами-організаторами КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання Міської ради міста Кропивницького»

Щовівторка

(05, 12, 19, 26)

10.00

к.316-а

К.Черкасська

25.

Перевірки підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій

Щосереди

(13, 20, 27)

08.30

Вулиці міста

О.Брюховецький

26.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Щосереди

(06, 13, 27, 29)

14.00

к.215

Т.Тимоховська

27.

Заходи з нагоди 77-ї річниці звільнення міста від нацистських загарбників

Відповідно до зведеного тижневого плану

Відповідно до зведеного тижневого плану

Ю.Вовк

К.Черкасська

А.Назарець

Л.Костенко

О.Разуменко

28.

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Відповідно до зведеного тижневого плану

Відповідно до зведеного тижневого плану

О.Горбенко

Л.Костенко

О.Разуменко

29.

Відбірковий тур V-ого Всеукраїнського фестивалю української академічної музики «Classik-proekt», присвячений пам’яті Юлія Мейтуса

Січень

Концертна зала

КЗ «Музична школа № 2

ім. Ю.С.Мейтуса»

А.Назарець

30.

Культурно-масові та просвітницькі заходи для вихованців ДЮКів

Відповідно до зведених тижневих планів

ДЮКи

К.Черкасська

31.

Культурно-масові та національно-патріотичні заходи для молоді

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

К.Черкасська

32.

Засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.215

Ю.Вовк

33.

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих, які є мешканцями міста

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.215

Ю.Вовк

34.

Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, учасникам-добровольцям, учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих), військовополонених та зниклих безвісти під час виконання військових обов'язків в зоні АТО, ООС, військовополоненим, які визволені з полону

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.215

Ю.Вовк

35.

Засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій, розроблених міськими громадськими об'єднаннями соціальної спрямованості

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.215

 

Ю.Вовк

36.

Засідання комісії з питань почесних звань та нагород

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.213

С.Громко

37.

Проведення засідання конкурсної комісії міської ради на заміщення вакантних посад

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.215

С.Громко

38.

Нарада з керівниками закладів культури міста

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.425

А.Назарець

39.

Засідання міської топонімічної комісії при виконавчому комітеті міської ради

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.215

А.Назарець

40.

Соціокультурна діяльність бібліотек

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих

планів

А.Назарець

41.

Відвідування дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

Т.Тимоховська

42.

Рейди з профілактики правопорушень серед дітей та виявлення дітей, які потрапили у складні життєві обставини

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

Т.Тимоховська

43.

Рейдові відстеження по впорядкуванню виносної та виїзної торгівлі в рамках проєкту “Муніципальний патруль”

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

Н.Рахуба


 

 


КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів на грудень 2020 року

п/п

Зміст заходу

Дата та час проведення

Місце проведення заходу

Відповідальні виконавці

1.

Онлайн-змагання в рамках VІ міського бізнес-турніру «Стратегія фірми. Кропивницький – 2020»

01-18 грудня,

09.00

Заклади освіти

Л.Костенко

2.

Онлайн-баркемп «16 днів проти насильства», онлайн- галерея дитячих малюнків «Світ очима дітей»

01 грудня

09.00

КЗ «МЦПРПП»

Л.Костенко

3.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

01 грудня

09.00

к.131

Х.Квітко

4.

Засідання громадської комісії з житлових питань

01 грудня

10.00

к.215

В.Пількін

5.

Вебінар на тему: «Електронна дошка Linoit - для нових можливостей в навчанні»

01 грудня

15.30

КЗ «МЦПРПП»

Л.Костенко

6.

Заходи з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

03 грудня

09.00

Заклади освіти Л.Костенко

7.

Вебінар на тему: «PHET: інтерактивні симуляції»

03 грудня

15.30

КЗ «МЦПРПП»

Л.Костенко

8.

Заходи з нагоди Дня Збройних Сил України

04 грудня

09.00

Заклади освіти

Л.Костенко

9.

Тематичні заходи з нагоди Міжнародного дня волонтера

04 грудня

10.00

Заклади освіти

Л.Костенко

10.

Онлайн-засідання консультативної ради

07 грудня

14.00

КЗ «МЦПРПП»

Л.Костенко

11.

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

07 грудня,

час не визначений

к.215

С.Балакірєва

А.Назарець

12.

Тренінг для посадових осіб місцевого самоврядування та представників громадських організацій щодо використання інструментів участі

08 грудня

11.00

Онлайн

О.Горбенко

13.

Засідання виконавчого комітету міської ради

08 грудня

14.00

к.215

О.Брюм

14.

Книжкова виставка «Правові знання – веління часу» з нагоди Дня прав людини

10 грудня

09.00

КЗ «МЦПРПП»

Л.Костенко

15.

Засідання комісії по реорганізації Новенської селищної ради міста Кропивницького шляхом приєднання до міської ради міста Кропивницького

10 грудня

10.00

к.215

Н.Рахуба

16.

Привітання мешканки міста Балагури О.П. зі 101-ю річницею від дня народження

12 грудня,

час не визначений

За місцем проживання

Ю.Вовк

17.

Покладання квітів до пам'ятника “Жертвам Чорнобиля” з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня,

час не визначено

Пам'ятник

“Жертвам Чорнобиля”

Ю.Вовк

18.

Заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня

09.00

Заклади освіти

Л.Костенко

19.

Книжкова виставка «Творець українського театру» в рамках відзначення 180-ї річниці від дня народження М.П. Старицького

14 грудня

09.00

КЗ «МЦПРПП»

Л.Костенко

20.

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

15 грудня

09.00

к.131

Х.Квітко

21.

Нарада з директорами закладів освіти міста

15 грудня

14.00

Онлайн

Л.Костенко

22.

Вручення новорічних подарунків дітям загиблих (померлих), зниклих безвісти учасників АТО, ООС

18 грудня,

час не визначено

к.215

Ю.Вовк

23.

Онлайн-заходи «Святий Миколай! Почуй мою мрію» з нагоди Дня Святителя і Чудотворця Миколая

18 грудня

10.00

Заклади освіти

Л.Костенко

24.

Нарада із директорами закладів дошкільної освіти міста

18 грудня

13.00

Онлайн

Л.Костенко

25.

Першість КДЮСШ № 4 з баскетболу 3х3 серед дівчат «Свято баскетболу»

21 грудня,

час не визначений

КДЮСШ № 4

С.Колодяжний

26.

Новорічні святкові заходи у закладах освіти

21–28 грудня

08.00

Онлайн

Л.Костенко

27.

Засідання комісії по реорганізації Новенської селищної ради міста Кропивницького шляхом приєднання до міської ради міста Кропивницького

22 грудня

10.00

к.215

Н.Рахуба

28.

Засідання виконавчого комітету міської ради

22 грудня

14.00

к.215

О.Брюм

29.

Нарада із заступниками директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти міста

23 грудня

14.00

Онлайн

 

Л.Костенко

30.

Привітання мешканки міста Денисенко А.Д. зі 101-ю річницею від дня народження

24 грудня,

час не визначений

За місцем проживання

Ю.Вовк

31.

Привітання мешканця міста Щербу В.В. зі 100-річчям від дня народження

28 грудня,

час не визначений

За місцем проживання

Ю.Вовк

32.

Засідання міської комісії сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації

29 грудня

10.00

Онлайн

О.Горбенко

33.

Нарада із заступниками директорів закладів освіти міста

30 грудня

10.00

Онлайн

Л.Костенко

34.

Апаратні наради міського голови

Щопонеділка

(07, 14, 21, 28)

10.00

к.215

О.Разуменко

35.

Брифінги

Щовівторка

(01, 08, 15, 22, 29)

09.00

Внутрішній двір будинку міської ради

С.Якунін

36.

Наради з керівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Щовівторка (01, 08, 15, 22, 29)

8.30

к.311

С.Колодяжний

37.

Наради з педагогами-організаторами КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання Міської ради міста Кропивницького»

Щовівторка

(01, 08, 15, 22, 29)

10.00

к.316-а

С.Колодяжний

38.

Перевірки підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій

Щосереди

(02, 09, 16, 23, 30)

08.30

Вулиці міста

А.Максюта

39.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Щосереди

(02, 09, 16, 23, 30)

14.00

к.215

Т.Тимоховська

40.

Спортивні заходи з нагоди Дня Збройних Сил України

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

С.Колодяжний

41.

Спортивні заходи з нагоди Дня Святителя і Чудотворця Миколая та Новорічних свят

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

С.Колодяжний

42.

Культурно-масові та просвітницькі заходи для вихованців ДЮКів

Відповідно до зведених тижневих планів

ДЮКи

С.Колодяжний

43.

Культурно-масові та національно-патріотичні заходи для молоді

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих планів

С.Колодяжний

44.

Першість КДЮСШ № 3 з гімнастики художньої серед груп початкової підготовки

Відповідно до зведеного тижневого

плану

Відповідно до зведеного тижневого плану

С.Колодяжний

45.

Засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.215

Ю.Вовк

46.

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих, які є мешканцями міста

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.211

Ю.Вовк

47.

Засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, учасникам-добровольцям, учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих), військовополонених та зниклих безвісти під часвиконання військових обов'язків в зоні АТО, ООС, військовополоненим, які визволені з полону

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.215

Ю.Вовк

48.

Засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій, розроблених міськими громадськими об'єднаннями соціальної спрямованості

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.211

Ю.Вовк

49.

Засідання комісії з питань почесних звань та нагород

Відповідно до зведеного тижневого

плану

к.213

С.Балакірєва

50.

Навчання відповідно до програми з розвитку і управління персоналом в Міській раді м. Кропивницького на 2020-2022 роки

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих

планів

С.Балакірєва

51.

Засідання міської топонімічної комісії при виконавчому комітеті міської ради

Відповідно до зведеного тижневого плану

к.215

А.Назарець

52.

Соціокультурна діяльність бібліотек

Відповідно до зведених тижневих планів

Відповідно до зведених тижневих

планів

А.Назарець

53.

Засідання комісії по обстеженню санітарно-технічного стану житлових будинків

Відповідно до зведеного тижневого плану

За адресами заявників

Т.Савченко

54.

Рейди з профілактики правопорушень серед дітей та виявлення дітей, які потрапили у складні життєві обставини

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

 

Т.Тимоховська

55.

Рейдові відстеження по впорядкуванню виносної та виїзної торгівлі в рамках проєкту “Муніципальний патруль”

Відповідно до зведених тижневих планів

Територія міста

Н.Рахуба