Анонси та міські заходи

Тижневі

Шановні колеги!   

 Звертаємо Вашу увагу на те, що оперативна або змінена інформація виділяється червоним кольором.


 

ТИЖНЕВИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів, які проводяться з 16 по 22 вересня 2019 року

 

Понеділок 16.09.

13.00 - рейд з профілактики правопорушень та соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (проводять фахівці служби у справах дітей)

13.30 - засідання комісії з координації заходів щодо впорядкування розміщення зовнішньої реклами на території міста (під головуванням О.Мосіна, к. 215)

15.30 – рольова гра «Пожежа в клубі» (ДЮК «Чайка»)

18.00 — прес-конференція міського голови (внутрішній двір будинку міської ради)


Вівторок 17.09.

08.30 — нарада з керівниками ДЮСШ (к. 311)

09.00 — прийом громадян з особистих питань А.Бондаренко (к. 132)

09.00 — засідання адмінкомісії при виконкомі міської ради (під головуванням А.Паливоди, к. 131)

10.00 — засідання громадської комісії з житлових питань (під головуванням А. Бондаренко, к. 213)

10.00 - нарада з педагогами-організаторами ДЮКів (к. 316-а)

11.00 - засідання конкурсної комісії (під головуванням А.Бондаренко, к. 215)

12.00 - краєзнавчий вернісаж «Таланти рідного краю» (філія № 11 МЦБС)

13.00 – перевірка умов проживання дітей- сиріт, дітей, позбавлених батьківських прав в сім'ях опікунів (піклувальників) (проводять фахівці служби у справах дітей)

14.00 - засідання виконавчого комітету Фортечної районної у місті ради (прим. райради)

14.00 — нарада з директорами закладів освіти міста (колегіум)

16.00 - рольова гра «Пожежа в клубі» (ДЮК «Гермес»)

18.00 — презентація інформаційно-туристичного каталогу «Кропивницький за три дні» (за участю керівництва міської ради, внутрішній двір будинку міської ради)

18.00 – пізнавальна програма «Історія рідного краю» (ДЮК «Ровесник»)

 

17.09.-18.09.

15.00 – чемпіонат міста з гімнастики художньої (факультет фізвиховання)


Середа 18.09.

08.30 – перевірка підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій (вулиці міста)

09.00 — прийом громадян з особистих питань А.Табаловим (к. 131)

09.00 - засідання комісії з питань призначення державної соцдопомоги малозабезпеченим сім’ям, соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, житлових субсидій та пільг (прим. УСЗН Подільської райради)

10.00 — прийом громадян з особистих питань О.Вергуном (к. 131)

11.00 - вручення ордерів на квартири новосельцям збудованого житлового будинку (за участю керівництва міської ради, вул. Генерала Жадова, 24, корп. 1)

11.00 - засідання робочої групи з питань погашення заборгованості із виплат заробітної плати на підприємствах району (прим. УСЗН Подільського району)

11.30 - засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення (прим. УСЗН Подільського району)

14.00 – засідання комісії з питань захисту прав дитини (під головуванням Н.Дзюби, к. 215)

14.30 - спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та єдиного соціального внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (прим. УСЗН Фортечного району)

15.00 - засідання постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (к. 222-а)


Четвер 19.09.

08.00 — святковий ярмарок “Щедра осінь” (площа перед будинком міської ради)

09.00 — прийом громадян з особистих питань О.Мосіним (к. 131)

12.00 – історична година «Незламний фронт відваги і доблесті» (філія № 2 МЦБС)

10.00 — засідання міської конкурсної комісії по нагородженню педпрацівників міською педагогічною премією імені В.О.Сухомлинського (к. 212)

13.00 — презентація реконструйованої спортивної зали КЗ «КДЮСШ № 2» (за участю керівництва міської ради, вул. Курганна, 64)

13.30 — військово-патріотичний фестиваль учнівської молоді “Козацька фортеця” (за участю Н.Дзюби, КЗ “Станція юних техніків”, вул.Яновського, 60)

14.00 - тролейбусна екскурсія для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах «Містом на колесах» (за участю Н.Дзюби, територія міста)

14.30 – година пізнань і відкриттів «Родинні зв’язки: хто кому який родич» (філія № 10 МЦБС)

15.00 — презентація реконструйованої спортивної зали КЗ «КДЮСШ № 2» (за участю керівництва міської ради, вул.Курганна, 64) - перенесено на 13.00

15.00 – інформ-шоу «Запрошую в свою професію» (філія № 11 МЦБС)

15.00 – презентація пам'ятки «Визначні постаті нашого краю» (філія № 18 МЦБС)

15.30 – розважально – ігрова програма «Країна дитячих мрій» (ДЮК «Зоряний»)

 

Протягом дня

день краєзнавства «Єлисаветград – код унікальності» (філія № 5 МЦБС)


П’ятниця 20.09.

08.30 - вручення Н.Дзюбою матеріальної допомоги ветеранам Другої світової війни з нагоди Дня партизанської слави (за місцем проживання)

10.00 – 12.00 - чергування на “Гарячій лінії міського голови” А.Бондаренко, керуючого справами виконавчого комітету міської ради

11.00 — презентація збудованої арки та реконструйованої проїжджої частини вул.Ельворті та Миколи Левицького (за участю керівництва міської ради)

13.00 – година краєзнавства «Люби свій край, поважай свою історію» (філія № 16 МЦБС)

14.00 – історико- краєзнавчий екскурс «Немає кращої землі, ніж та, що зветься рідним краєм» (філія № 14 МЦБС)

15.00 – віртуальна експедиція «Найкраще місто – Кропивницький!» (філія № 18 МЦБС)

16.00 – відкритий чемпіонат міста з тенісу настільного (КДЮСШ № 3)

16.00 – відкритий чемпіонат КДЮСШ № 3 з волейболу серед дівчат 2004 р.н. та молодші (КДЮСШ № 3)

16.00 – пізнавальна година «Кропивниць-кий на долоні» (ДЮК «Скіф»)

17.00 - змагання з армреслінгу «Сила та здоров’я» (ДЮК «Моноліт»)

17.00 – відкритий чемпіонат КДЮСШ № 3 серед юнаків та дівчат з волейболу пляжного (факультет фізвиховання)

18.00 - розважально – ігрова програма «Ювілей рідному місту» (ДЮКи «Чайка», «Гермес»)

18.00 – пізнавально – виховний захід «Історія Героїні підпілля Олени Бур’янової» (ДЮК «Надія»)

Протягом дня

день відкритих дверей «Питаєте – відповідаємо» (прим. Фортечної райради);

краєзнавча візитка «Рідне місто пізнаю» (філія № 6 МЦБС);

флешмоб «Місто читає» (філія № 16 МЦБС);

день відкритих дверей «Бібліотека знайома і незнайома» (філія № 16 МЦБС)

 

20.09.-22.09.

09.00 – чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 р.н. та молодші (стадіон «Зірка»)


Субота 21.09.

День міста

 

Загальноміські

заходи з нагоди 265-ї річниці від заснування міста (відповідно до програми заходів)

 

11.00 - бібліоподорож «Моє місто славне і велике» (філія № 12 МЦБС)

12.00 – творчий вечір-перформанс «Написано серцем» (філія № 18 МЦБС)

12.00 – бібліотечний бульвар «Рідне місто» (філія № 19 МЦБС)

13.30 – краєзнавчий екскурс «Місто моє – вічно молоде» (філія № 9 МЦБС)

14.00 – краєзнавчий слайд-репортаж «Заповідні місця краю» (філія № 16 МЦБС)

14.00 – вікторина «Я своє місто добре знаю?» (ЦБ МЦБС)

16.00 – шаховий турнір до Дня міста (шаховий клуб «Гамбіт»)

Протягом дня

день краєзнавства «Є щось святе в словах «Мій рідний край» (філія № 1 МЦБС);

день відкритих дверей «У мандри запрошують книги» (філія № 2 МЦБС);

бібліотечні зустрічі на Дворцовій «Літопис мого міста» (філія № 4 МЦБС);

краєзнавча панорама «Місто одягнене в славу століть» (філія № 8 МЦБС);

день краєзнавця «Рідне місто моє!» (філія № 15 МЦБС);

день відкритих дверей «Бібліотека запрошує на побачення» (філія № 19 МЦБС);

ретро-погляд «Коріння – стародавнє, серцем-молоде» (філія № 21 МЦБС);

екомандрівка «Дивні куточки природи Кіровоградщини», краєзнавчий трамвайчик «Таємниці рідного міста» (ЦБ МЦБС);

день інформації «Серцю любе місто» (філія № 11 МЦБС)

 

 

21.09.-22.09.

09.00 – відкритий чемпіонат КДЮСШ № 3 серед юнаків та дівчат з волейболу пляжного (факультет фізвиховання)

09.00 – відкритий чемпіонат міста з тенісу настільного (КДЮСШ № 3)

10.00 – відкритий чемпіонат КДЮСШ № 3 з волейболу серед дівчат 2004 р.н. та молодші (КДЮСШ № 3)

11.00 – відкритий чемпіонат області з гандболу серед чоловіків (КДЮСШ № 2)


Неділя 22.09.

14.00 – шаховий турнір до Дня міста (шаховий клуб «Гамбіт»)

 

 

ТИЖНЕВИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів, які проводяться з 23 по 29 вересня 2019 року


Понеділок 23.09.

13.00 - рейд з профілактики правопорушень та соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (проводять фахівці служби у справах дітей)

18.30 - змагання з таеквондо ІТФ «Сила та здоров’я» (ДЮК «Надія»)


Вівторок 24.09.

08.30 — нарада з керівниками ДЮСШ (к.311)

09.00 — прийом громадян з особистих питань О.Вергуном (к.131)

09.00 — пресконферен-ція (к.215)

09.00 - засідання адмінкомісії при виконкомі Фортечної районної у місті ради (прим. райради)

10.00 — засідання спостережної комісії (під головуванням Н.Дзюби, к.211)

10.00 - нарада з педагогами-організаторами ДЮКів (к.316-а)

11.00 - засідання комісії з питань координації дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству (під головування Н.Дзюби, к.211)

11.00 - засідання сесії Фортечної районної у місті ради (к.215)

13.00 – перевірка умов проживання дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківських прав в сім'ях опікунів (піклувальників) (проводять фахівці служби у справах дітей)

14.00 — засідання виконавчого комітету міської ради (к.215)

14.00 — урочисте відкриття 27 конференції асоціації керівників закладів освіти “Відродження гімназії України” (прим. театру ім.М.Л.Кропивницького)

14.30 — засідання науково-методичної ради при управлінні освіти міської ради (ЦМСПС)

15.30 – рольова гра «Я і конфлікт» (ДЮК «Зоряний»)

 

24.09. - 28.09.

10.00 – екскурсія «Запрошуємо на гостини до казкової країни» (філія № 19 МЦБС)


Середа 25.09.

25.09.-28.09.

Міжнародна агропромислова виставка “АгроЕкспо” (вул. Перша виставкова (Мурманська), 8)

 

08.30 – перевірка підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій (вулиці міста)

09.00 — прийом громадян з особистих питань А.Паливодою (к.131)

09.00 — презентація закладів освіти міста в рамках 27 конференції асоціації керівників закладів освіти “Відродження гімназії України” (гімназія ім.Т.Шевченка, НВО № 16, НВО “Мрія”, ГНТН)

09.00 - засідання комісії з питань призначення державної соцдопомоги малозабезпеченим сім’ям, соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, житлових субсидій та пільг (прим. УСЗН Подільської райради)

09.00 - семінар з головами квартальних комітетів Фортечного району (к.426)

10.00 - виставка товаровиробників міста в рамках проведення Міжнародної агропромислової виставки “АгроЕкспо” (за участю керівництва міської ради, вул. Перша виставкова (Мурманська), 8)

10.00 — нарада із заступниками директорів закладів освіти з виховної роботи (НВО № 6)

14.00 — засідання комісії з питань захисту прав дитини (під головуванням Н.Дзюби, к.215)

14.00 - засідання адмінкомісії при виконкомі Подільської районної у місті ради (прим. райради)

14.00 - нарада із заступниками директорів закладів освіти з навчально-виховної роботи (ЦМСПС)

16.00 - пізнавально – виховний захід «Пожежна безпека твоєї оселі» (ДЮК «Юність»)


Четвер 26.09.

10.00 — прийом громадян з особистих питань А.Райковичем (к.131)

10.00 - засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги постраждалим учасникам АТО, членам сімей загиблих, військовополонених та зниклих безвісти під час виконання військових обов'язків в зоні АТО, які є мешканцями міста (під головуванням Н.Дзюби, к.211)

10.30 - засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам АТО та членам сімей загиблих, які є мешканцями міста (під головуванням Н.Дзюби, к.211)

13.00 - рейд з профілактики правопорушень та соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (проводять фахівці служби у справах дітей)

14.00 – засідання комісії з призначення іменних стипендій міського голови (під голосуванням Н.Дзюби, к.211)

14.00 — семінар для лікарів (міська дитяча поліклініка)

14.00 - засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста (к.131)

14.00 — нарада з директорами закладів дошкільної освіти (ДНЗ № 35)

18.00 - змагання з армліфтингу «Сила та здоров’я» (ДЮК «Моноліт»)

18.00 – екскурс в історію «Трагедія Бабиного Яру» (ДЮК «Ровесник»)

 

Протягом дня

день відкритих дверей «Перші кроки у бібліотеці» (філія № 14 МЦБС)

 

26.09.-27.09.

16.00 – міський шаховий турнір (шаховий клуб «Гамбіт»)


П’ятниця 27.09.

09.00 — прийом громадян з особистих питань Н.Дзюбою (к.131)

09.00-13.00 — тематичні заходи з вшанування пам'яті жертв масових вбивств у Бабиному Яру (заклади освіти)

10.00 - засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених міськими громадськими об'єднаннями соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету міста (під головуванням Н.Дзюби, к.211)

10.00 - галузева сесія “Внутрішній туризм: інвестиція в розвиток території” муніципального інвестиційного форуму “TIME to INVEST” (за участю керівництва міської ради, вул. Перша виставкова (Мурманська), 8)

10.00 – 12.00 - чергування на “Гарячій лінії міського голови” начальників КП “ЖЕО № 1”, “ЖЕО № 2”, “ЖЕО № 3”, “ЖЕО № 4”, “ЖЕК № 9”

14.00 – тролейбусна театралізована екскурсія історичною частиною міста з нагоди Дня туризму (відправлення від вул. Перша виставкова (Мурманська), 8)


 

Протягом дня

день відкритих дверей «А у нас – усе для Вас!» (філія № 1 МЦБС)


Субота 28.09.

10.00 – обласні спортивні ігри з дзюдо серед юнаків та дівчат (КДЮСШ № 3)

10.00 – чемпіонат міста зі скелелазіння (центр туризму)

10.00 — військово-спортивне змагання “Бойова двійка” серед вихованців ДЮКів “Україна”, “Промінь” (фортечні вали)

12.00 – флешмоб «Mannequin challenge» (філія № 18 МЦБС)

12.00 – літературна мозаїка «Книга – храм духовний, що мудрості і дива повний» (філія № 13 МЦБС)

14.00 – книжковий дайвінг «Я з книгою відкриваю Всесвіт» (ЦБ МЦБС)

14.00 – екскурсія «Цей дивовижний світ бібліотека» (філія № 13 МЦБС)

14.00 – міський шаховий турнір (шаховий клуб «Гамбіт»)

15.00 – ретро-погляд «Вулицями рідного міста» (філія № 16 МЦБС)

16.00 - вручення матеріальної допомоги членам Кіровоградської територіальної організації УТОГ з нагоди Міжнародного дня глухих (вул. Андріївська, 66)

 

Протягом дня

день відкритих дверей (філії № 2, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 15, 18 МЦБС)


Неділя 29.09.

14.00 – міський шаховий турнір (шаховий клуб «Гамбіт»)