Юні гімнастки Кропивницького гідно презентували рідне місто на чемпіонаті України у Вінниці

Вівторок, 2 квітня 2024 16:27

Чемпіонат України серед учнів з гімнастики художньої за програмою майстрів спорту України та кандидатів у майстри спорту України відбувся 25-29 березня у Вінниці. Участь у змаганнях брали 37 команд.

Від Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №3 у престижних змаганнях взяли участь 13 спортсменок у складі двох команд від Кіровоградської області.

За результатами чемпіонату в особистій першості та в командному заліку кропивницькі гімнастки продемонстрували високі результати та потрапили до десятки сильніших спортсменок України. Також місце серед десятки найкращих посіла збірна команда Кіровоградської області у групових вправах за програмою кандидатів у майстри спорту України.

Тренують спортсменок тренери-викладачі Людмила Виноградова, Наталія Горбань, Анастасія Мельнік, Ольга Шевченко.