Казначейство

17.01.2022

Міжбюджетні трансферти станом на 01 січня 2022 року

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України та річного розпису асигнувань Державного бюджету на 2021 рік бюджету  Кропивницької міської територіальної громади  передбачено 4 види субвенцій на загальну суму 468,9 млн.грн., зокрема:

 • Освітня субвенція - 447,6 млн.грн.;
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 9,1 млн.грн.;
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі – 4,4 млн.грн.;
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» – 7,8 млн.грн.

Станом на 01.01.2022 року надійшло з державного бюджету 468,9 млн.грн., що становить 100 відсотків від затверджених бюджетних призначень на 2021 рік.

Протягом поточного року бюджет  Кропивницької міської територіальної громади отримав дотацію з обласного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок додаткової дотації з державного бюджету у сумі 24,8 млн.грн.

 

Майя РЕЗНІК

 


02.11.2021 

Міжбюджетні трансферти станом на 01 листопада 2021 року

Відповідно до Бюджетного кодексу України та річного розпису асигнувань Державного бюджету на 2021 рік бюджету  Кропивницької міської територіальної громади  передбачено 4 види субвенцій на загальну суму 468,9 млн.грн., зокрема:

 • Освітня субвенція  - 447,6 млн.грн.;
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 9,1 млн.грн.;
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі – 4,4 млн.грн.;
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» – 7,8 млн.грн.

      Станом на 01.11.2021 року надійшло з державного бюджету 378,7 млн.грн., що становить 80,8 відсотка від затверджених бюджетних призначень на 2021 рік.

  Протягом січня-жовтня поточного року бюджет  Кропивницької міської територіальної громади отримав дотацію з обласного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок додаткової дотації з державного бюджету у сумі 24,8 млн.грн.

Микола МЕЛЬНИК


06.10.2021

Міжбюджетні трансферти станом на 01 жовтня 2021 року

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України та річного розпису асигнувань Державного бюджету на 2021 рік бюджету Кропивницької міської територіальної громади передбачено 4 види субвенцій на загальну суму 468,9 млн.грн., зокрема:

Освітня субвенція - 447,6 млн.грн.;
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 9,1 млн.грн.;
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі – 4,4 млн.грн.;
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» – 7,8 млн.грн.

Станом на 01.10.2021 року надійшло з державного бюджету 338,6 млн.грн., що становить 72,2 відсотка від затверджених бюджетних призначень на 2021 рік.

Протягом січня-вересня поточного року бюджет  Кропивницької міської територіальної громади отримав дотацію з обласного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок додаткової дотації з державного бюджету у сумі 17,6 млн.грн.

 

Микола МЕЛЬНИК


03.09.2021   

Міжбюджетні трансферти станом на 01 вересня 2021 року

Відповідно до Бюджетного кодексу України та річного розпису асигнувань Державного бюджету на 2021 рік бюджету  Кропивницької міської територіальної громади  передбачено 3 види субвенцій на загальну суму 461,1 млн.грн., зокрема:

 • Освітня субвенція  - 447,6 млн.грн.;
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 9,1 млн.грн.;
 • Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі – 4,4 млн.грн.

      Станом на 01.09.2021 року надійшло з державного бюджету 297,5 млн.грн., що становить 64,5 відсотка від затверджених бюджетних призначень на 2021 рік.

  Протягом січня-серпня поточного року бюджет  Кропивницької міської територіальної громади отримав дотацію з обласного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок додаткової дотації з державного бюджету у сумі 15,2 млн.грн.

Микола МЕЛЬНИК

 


07.07.2021

Міжбюджетні трансферти станом на 01 липня 2021 року

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України та річного розпису асигнувань Державного бюджету на 2021 рік бюджету Кропивницької міської територіальної громади  передбачено 2 види субвенцій на загальну суму 453,6 млн.грн., зокрема:

Освітня субвенція - 447,6 млн.грн.;
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 6,0 млн.грн.

Станом на 01.07.2021 року надійшло з державного бюджету 262,1 млн.грн., що становить 57,8 відсотка від затверджених бюджетних призначень на 2021 рік.

Протягом січня-червня поточного року бюджет Кропивницької міської територіальної громади отримав дотацію з обласного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок додаткової дотації з державного бюджету у сумі 10,4 млн.грн.


16.06.2021

Основні переваги дистанційного обслуговування для клієнтів органу Казначейства

В сучасних конкурентних умовах не можливо уявити ефективну діяльність Казначейства без використання інформаційних технологій. Використання автоматизованих систем забезпечує створення єдиного інформаційного простору, що охоплює всю вітчизняну бюджетну сферу та всіх учасників бюджетного процесу (фінансові органи, органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, розпорядників, одержувачів коштів, інших клієнтів).

Основою функціонування єдиного інформаційного простору бюджетної сфери є сучасні інформаційні технології, які забезпечують оптимізацію бюджетного обліку, якість фінансового контролю та ефективне управління державними та регіональними фінансовими ресурсами.

Наказом  МФУ від 23.08.2012 № 938 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» та Наказом МФУ від 24.12.2012 № 1407 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами» визначено що у процесі казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів може застосовуватися система дистанційного обслуговування "Клієнт казначейства - Казначейство" (далі – СДО) з використанням засобів криптографічного захисту інформації Казначейства.

Порівняно з іншими оn-lіnе системами, СДО має значні часові та матеріальні переваги у витратах, серед яких:

 • використання клієнтами СДО не потребує абонплати, тобто здійснюється безкоштовно;
 • підключення клієнтів до СДО безкоштовне;
 • підтримка клієнтів в процесі використання СДО безкоштовна;
 • доступні сервіси надають можливість обміну всім обсягом інформації, яка необхідна для казначейського обслуговування бюджетних коштів, та не потребує надання у паперовому вигляді.

На сьогодні система ефективно працює і дозволяє учасникам бюджетного процесу:

1. Надсилати до органів Казначейства на облік, реєстрацію та оплату:

 • документи щодо планових показників установ (розписи, кошториси);
 • розподіли відкритих асигнувань та розпорядження на виділення асигнувань місцевих бюджетів;
 • реєстри бюджетних зобов’язань, бюджетних фінансових зобов’язань та підтвердні документи до них;
 • платіжні доручення на перерахування коштів з рахунків, відкритих на ім’я клієнта.
 • мережу розпорядників та одержувачів бюджетних коштів/реєстрів, змін до неї.

2. Отримувати від органів Казначейства:

 • виписки в електронному вигляді в режимі онлайн (за рахунками у відповідності до наданих документів на підключення (у тому числі за рахунками підвідомчих установ) у форматі TXT, DBF, EXCEL);
 • виписки з рахунків за надходженнями органам, що контролюють справляння надходжень  до бюджету та місцевим фінансовим органам;
 • сповіщення про успішність передачі будь-яких документів та стан їх опрацювання Казначейством.

3. Забезпечити безпеку при обміні інформацією:

 • всі дані, передані до органу Казначейства  або прийняті від нього, шифруються спеціальним методом з використанням пароля, що забезпечує повну конфіденційність прийому і передачі інформації.

4 . Простоту та зручність у використанні програми:

 • програма допомагає правильно заповнити поля документів, роздрукувати їх на комп'ютері, оснащена довідниками і має можливість роботи з документами з інших систем;
 • програма відповідає вимогам автоматизованого бухгалтерського обліку;
 • виключає число помилок при формуванні реєстрів бюджетних  зобов’язань, фінансових бюджетних зобов’язань, платіжних документів через систему шаблонів програмного забезпечення;
 • є повна вбудована інтерактивна допомога стосовно програмного комплексу, за допомогою якої можна з легкістю розібратися в будь-якому питанні;
 • автоматичне або ручне присвоєння номера платежів.

Перехід від класичної форми казначейського обслуговування на дистанційну форму обслуговування через СДО надав суттєві переваги клієнтам:

 • оптимізувати витрати на підготовку та доставку документів до Казначейства;
 • відмовитись від потоку вхідних і вихідних паперових документів;
 • прискорити обробку інформації;
 • зменшити кількість технічних помилок у документах;
 • володіти інформацією про стан рахунків в режимі реального часу;
 • платіжний документ створюється, шифрується і відправляється за 5-10 хвилин;
 • щохвилини платіжні документи автоматично потрапляють  до органу Казначейства і відображаються у виконавця;
 • по кожному відправленому клієнтом документу приходить повідомлення про час обробки;
 • щоденно клієнт отримує остаточні виписки по своїх рахунках з повною інформацією про транзакції;
 • вести довідник своїх контрагентів та довідник призначення платежу. Ці довідники дозволяють значно швидше формувати платіжні документи, оскільки відпадає необхідність заново вносити інформацію в кожен документ - готовий шаблон переноситься до платіжного документ з довідників;
 • клієнт може готувати  платежі тоді, коли це зручно, а проведені вони будуть тоді, коли це потрібно;
 • надає клієнту велику ступінь мобільності: СДО  доступна з будь-якого IBM-сумісного комп'ютера( офісний стаціонарний комп'ютер, ноутбук задовольняючий певним технічним вимогам);
 • підтримку імпорту/експорту документів.

Розвиток системи казначейського обслуговування на етапі постійного вдосконалення.  Набув чинності Регламент роботи СДО з використанням ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство», затверджений наказом Державної казначейської служби України від 20.07.2020 р. № 189 (далі - Регламент).

Відповідно до Регламенту роботи, в цілодобовому режимі здійснюється:

 • формування, візування та відправка електронних документів користувачами (клієнтами) у ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство»;
 • перегляд користувачами (клієнтами) інформації про надходження електронних документів, інформації щодо руху коштів на рахунках, формування та друк документів, виписок з рахунків клієнтів.

Очевидно, що модернізація, вдосконалення автоматизованих процесів потребують підвищення професійних і особливо технічних знань від головних бухгалтерів бюджетних установ, оновлення та застосування нової і більш потужної комп’ютерної техніки як в органах Казначейства, так і в більшості бюджетних установ.

Інноваційні проекти, спрямовані на вдосконалення автоматизованих процесів формування та виконання бюджетів усіх рівнів, дають змогу збудувати нову, більш гнучку та зручну для користувача систему обліку бюджетних коштів – від планування до використання бюджетних коштів.


08.06.2021

Міжбюджетні трансферти станом на 01 червня 2021 року

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України та річного розпису асигнувань Державного бюджету на 2021 рік бюджету Кропивницької міської територіальної громади  передбачено 2 види субвенцій на загальну суму 453,6 млн.грн., зокрема:

Освітня субвенція - 447,6 млн.грн.;
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 6,0 млн.грн.

Станом на 01.06.2021 року надійшло з державного бюджету 175,4 млн.грн., що становить 38,7 відсотка від затверджених бюджетних призначень на 2021 рік.

Протягом січня-травня поточного року бюджет Кропивницької міської територіальної громади отримав дотацію з обласного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок додаткової дотації з державного бюджету у сумі 8,7 млн.грн.

 


11.05.2021

Міжбюджетні трансферти станом на 01 травня 2021 року

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України та річного розпису асигнувань Державного бюджету на 2021 рік бюджету Кропивницької міської територіальної громади  передбачено Освітню субвенцію в сумі 447,6 млн.грн.

Станом на 01.05.2021 року надійшло з державного бюджету 129,0 млн.грн., що становить 28,8 відсотка від затверджених бюджетних призначень на 2021 рік.

Протягом січня-квітня поточного року бюджет Кропивницької міської територіальної громади отримав дотацію з обласного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок додаткової дотації з державного бюджету у сумі 6,9 млн.грн.

 


04.02.2021

До відома  бюджетних  установ

Управління Казначейства повідомляє, що Міністерством  фінансів  України   наказами   від 22.12.2020 № 794 та від 13.01.2021 № 7 внесено зміни до Порядку складання бюджетної  звітності  розпорядниками  та  одержувачами  бюджетних  коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 24.01.2012 № 44.

Наказом  Мінфіну  від  22.12.2020  №  794  «Про  затвердження  Змін  до Порядку  складання  бюджетної  звітності  розпорядниками  та  одержувачами бюджетних  коштів,  звітності  фондами  загальнообов’язкового  державного соціального  і пенсійного  страхування», зареєстрованим  у  Мін’юсті 08.01.2021 за  №  23/35645  (набрав  чинності  22.01.2021),  врегульовано  питання  складання розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів  річної бюджетної звітності за 2020 рік.

Крім того, наказом Мінфіну від 13.01.2021 № 7 «Про затвердження Змін до Порядку  складання  бюджетної  звітності  розпорядниками  та  одержувачами бюджетних  коштів,  звітності  фондами  загальнообов’язкового  державного соціального  і пенсійного  страхування»,  зареєстрованим  у  Мін’юсті  28.01.2021 за  №  111/35733,  врегульовано  питання  складання  розпорядниками (одержувачами)  бюджетних  коштів  звітності  за  січень  та  наступні  звітні періоди 2021 року.

Мінфін  повідомив  головних  розпорядників  коштів  державного  бюджету про  зміни  у  нормативно-правових  актах,  що  регулюють  питання  складання бюджетної звітності (лист від 29.01.2021 № 04320-14-2/2730).


04.02.2021

Міжбюджетні трансферти станом на 01 лютого 2021 року

Відповідно до Бюджетного кодексу України та річного розпису асигнувань Державного бюджету на 2021 рік бюджету Кропивницької міської територіальної громади передбачено Освітню субвенцію в сумі 447,6 млн.грн.

Станом на 01.02.2021 року надійшло з державного бюджету 27,9 млн.грн., що становить 6,2 відсотка від затверджених бюджетних призначень на 2021 рік.

Протягом січня поточного року бюджет  Кропивницької міської територіальної громади отримав дотацію з обласного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок додаткової дотації з державного бюджету у сумі 1,3 млн.грн.

 


19.01.2021

Міжбюджетні трансферти станом на 01 січня 2021 року

Відповідно до Бюджетного кодексу України та річного розпису асигнувань Державного бюджету на 2020 рік міському бюджету м.Кропивницького передбачено 3 види субвенцій на загальну суму 407,7 млн.грн., зокрема:

Освітня субвенція - 354,4 млн.грн.;
Медична субвенція - 46,6 млн.грн;
Придбання житла дітям-сиротам – 6,7 млн.грн.

Станом на 31.12.2020 року надійшло з державного бюджету 407,7 млн.грн., що становить 100 відсотків від затверджених бюджетних призначень на 2020 рік.

Протягом минулого року міський бюджет м.Кропивницького отримав дотацію з обласного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок додаткової дотації з державного бюджету у сумі 6,3 млн.грн.

 

Змінено реквізити рахунків у 2021 році.

Казначейство інформує, що реквізити рахунків для сплати до бюджету податків, зборів, інших платежів, які відкриті на виконання Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» за кодами класифікації  доходів бюджету, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 №11, у розрізі територій та діють з 01.01.2021 розміщені в актуальному стані на :

 •  головній сторінці вебпорталу Казначейства в «Пошук  реквізитів доходних рахунків »;
 • вебсторінці Головного управління Казначейства у Кіровоградській області в рубриці «Реквізити рахунків».

Інформація в зазначених рубриках щоденно оновлюється в частині довідкритих рахунків відповідно до інформації органів, що контролюють справляння надходжень бюджету.

Звертаємо увагу, що реквізити рахунків, відкритих платникам в системі електронного адміністрування ПДВ з 01.01.2021 не змінились.

 


07.09.2020

Міжбюджетні трансферти станом на 01 вересня  2020 року

Відповідно до Бюджетного кодексу України та річного розпису асигнувань Державного бюджету на 2020 рік по місцевому бюджету м.Кропивницького передбачено 2 види субвенцій на загальну суму 390,4 млн.грн.

Станом на 01.09.2020 року профінансовано у сумі 275,7 млн.грн., що складає 71,0 відсоток від затверджених призначень на 2020 рік.

Залишки коштів на рахунках місцевих бюджетів та розпорядників коштів станом на 01.09.2020 року у загальній сумі 13,2 млн.грн. обліковуються по:

освітній субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам - 5,7 млн.грн.;
субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 7,5 млн.грн.;

З початку поточного року бюджет м.Кропивницького отримав дотацію з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету у сумі 6,7 млн.грн.

 


10.08.2020

Міжбюджетні трансферти станом на 01 серпня 2020 року

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України та річного розпису асигнувань Державного бюджету на 2020 рік по місцевому бюджету м.Кропивницького передбачено 2 види субвенцій на загальну суму 390,4 млн.грн.

Станом на 01.08.2020 року профінансовано у сумі 261,5 млн.грн., що складає 77,0 відсотків від затверджених призначень на 2020 рік.

Залишки коштів на рахунках місцевих бюджетів та розпорядників коштів станом на 01.08.2020 року у загальній сумі 13,7 млн.грн. обліковуються по:

освітній субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам - 4,4 млн.грн.;
субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 9,3 млн.грн.;

З початку поточного року бюджет м.Кропивницького отримав дотацію з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету у сумі 5,9 млн.грн.

 


03.08.2020

Управління Державної казначейської служби України у м. Кропивницькому повідомляє, про зміни внесені у  форму для заповнення Реєстраційної картки розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів.

Згідно наказу Міністерства фінансів України від 25.06.2020 №329 «Про внесення змін до Порядку формування Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів».

Поновлено довідник територіальних органів ДПСУ (відповідно  змін довідника SPR_REG.dbf станом на 16.07.2020), розміщеного на WEB-сайті Державної податкової служби України.

 Надається для оперативного внесення змін в Реєстраційні картки розпорядників та одержувачів бюджетних коштів для надання в органи ДКСУ.

Останні зміни до форми Реєстраційної картки розміщенно на WEB-сайті ДКСУ :

 Електронні сервіси/Програмне забезпечення для розпорядників та одержувачів бюджетних коштів/Форма для заповнення Реєстраційної картки розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів.

 


31.07.2020

До уваги розпорядників та одержувачів коштів державного та місцевих бюджетів

Управління Державної казначейської служби України у м. Кропивницькому Кіровоградської області  доводить до Вашого відома,  що з 03.08.2020р. набуває чинності Регламент роботи системи дистанційного обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт казначейства – казначейство», затверджений наказом ДКСУ від 20.07.2020р. №189.

Відповідно до Регламенту роботи в цілодобовому режимі здійснюється:

 • формування, візування та відправка електронних документів користувачами (клієнтами) у програмно –технічному комплексі «Клієнт казначейства – Казначейство»;
 • перегляд користувачами (клієнтами) інформації про надходження електронних документів, інформації щодо руху коштів на рахунках, формування та друк документів, виписок з рахунків клієнтів;

Електроні документи клієнтів приймаються Казначейством у робочі дні з понеділка по четвер з 9:00 до 16:30 та у п’ятницю – з 9:00 до 16:00 ( у передсвятковий день скорочується на 1 годину).

 

 


10.07.2020

До уваги розпорядників та одержувачів коштів державного та місцевих бюджетів

 

Управління Державної казначейської служби України у м. Кропивницькому Кіровоградської області доводить до Вашого відома про оновлення прикладного програмного забезпечення «Формування мережі розпорядників та одержувачів бюджетних коштів» (ППЗ «MEREGAM).

В програму внесені зміни в частині:

 • обробки витягів з Єдиного реєстру розпорядників та одержувачів бюджетних коштів (DBF-файли, кодова сторінка WIN CP1251), які сформовані в АС «ЄР-ЄМ»;
 • запису транспортних файлів мережі та реєстру змін до мережі (DBF-файли, кодова сторінка WIN CP1251), які сформовані в АС «ЄР-ЄМ»;

Оновлення розміщене на веб-порталі Державної казначейської служби України за адресою:

 • «Електронні сервіси-Програмне забезпечення - Програмне забезпечення для розпорядників коштів - Мережа розпорядників та одержувачів бюджетних коштів»

07.07.2020

Міжбюджетні трансферти станом на 01 липня 2020 року

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України та річного розпису асигнувань Державного бюджету на 2020 рік по місцевому бюджету м.Кропивницького передбачено 2 види субвенцій на загальну суму 390,4 млн.грн.

Станом на 01.07.2020 року профінансовано у сумі 249,4 млн.грн., що складає 63,9 відсотка від затверджених призначень на 2020 рік.

Залишки коштів на рахунках місцевих бюджетів та розпорядників коштів станом на 01.07.2020 року у загальній сумі 16,8 млн.грн. обліковуються по:

 • освітній субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам - 4,4 млн.грн.;
 • субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 12,4 млн.грн.;

З початку поточного року бюджет м.Кропивницького отримав дотацію з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету у сумі 5,0 млн.грн.


07.05.2020

Міжбюджетні трансферти станом на 01 травня 2020 року

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України та річного розпису асигнувань Державного бюджету на 2020 рік по місцевому бюджету м.Кропивницького передбачено 2 види субвенцій на загальну суму 390,4 млн.грн.

Станом на 01.05.2020 року профінансовано у сумі 147,9 млн.грн., що складає 37,9 відсотка від затверджених призначень на 2020 рік.

Залишки коштів на рахунках місцевих бюджетів та розпорядників коштів станом на 01.05.2020 року у загальній сумі 22,7 млн.грн. обліковуються по:

освітній субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам - 5,9 млн.грн.;
субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 16,8 млн.грн.;

З початку поточного року бюджет м.Кропивницького отримав дотацію з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету у сумі 3,4 млн.грн.

 


08.04.2020

Міжбюджетні трансферти станом на 01 квітня 2020 року

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України та річного розпису асигнувань Державного бюджету на 2020 рік по місцевому бюджету  м.Кропивницького передбачено 2 види субвенцій на загальну суму 390,4 млн.грн.

Станом на 01.04.2020 року профінансовано у сумі 121,0 млн.грн., що складає 31,0 відсоток від затверджених призначень на 2020 рік.

Залишки коштів на рахунках місцевих бюджетів та розпорядників коштів станом на 01.04.2020 року у загальній сумі 29,5 млн.грн. обліковуються по:

 • освітній субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам - 7,2 млн.грн.;
 • субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 22,3 млн..грн.;

З початку поточного року бюджет м.Кропивницького отримав дотацію з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету у сумі 2,5 млн.грн.

 


04.03.2020

Міжбюджетні трансферти станом на 01 березня 2020 року

Відповідно до Бюджетного кодексу України та річного розпису асигнувань Державного бюджету на 2020 рік по місцевому бюджету  м.Кропивницького передбачено 2 види субвенцій на загальну суму 380,2 млн.грн.

Станом на 01.03.2020 року профінансовано у сумі 78,6 млн.грн., що складає 20,7 відсотків  від затверджених призначень на 2020 рік.

Залишки коштів на рахунках місцевих бюджетів та розпорядників коштів станом на 01.03.2020 року у загальній сумі 32,3 млн.грн. обліковуються по:

 • освітній субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  - 2,0 млн.грн.;
 • субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 30,3 млн..грн.;

Крім того з початку року міським бюджетом отримано дотацію з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету у сумі 1,7 млн.грн.


14.02.2020

 

Управління Державної казначейської служби України у м.Кропивницькому Кіровоградської області з метою підтримання інформаційного обміну з суспільством, повідомляє про зменшення кількості телефонних каналів зв’язку з 01.02.2020 року.

Для проведення ділової бесіди за допомогою телефонного зв’язку просимо телефонувати за наступними номерами телефонів, що продовжують використовуватись управлінням:

Номери телефонів

Назва структурного підрозділу

320604

Приймальня управління Казначейства.

320670

Гаряча Лінія.

320623

Відділ видатків місцевих бюджетів.

Відділ видатків державного бюджету.

320761

Відділ звітності та бухгалтерського обліку.

Сектор надходжень.

Головний спеціаліст – юрисконсульт.

Спеціаліст з питань персоналу.

361103

Відділ інформаційних технологій та захисту інформації.

 


04.02.2020 11:00

Міжбюджетні трансферти станом на 01 лютого 2020 року

Відповідно до Бюджетного кодексу України та річного розпису асигнувань Державного бюджету на 2020 рік по місцевому бюджету м.Кропивницького передбачено 2 види субвенцій на загальну суму 380,2 млн.грн.

У січні місяці  поточного року профінансовано у сумі 37,4 млн.грн., що складає 9,8 відсотка від затверджених призначень на 2020 рік.

Залишки коштів на рахунках місцевих бюджетів та розпорядників коштів станом на 01.02.2020 року у загальній сумі 37,9 млн.грн. обліковуються по:

освітній субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам - 7,6 млн.грн.;
субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 30,3 млн. грн.;

Крім того з початку року міським бюджетом отримано дотацію з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету у сумі 0,8 млн.грн.

 


24.01.2020 12:50

Управління Державної казначейської служби України у м.Кропивницькому відповідно до листа  Державної  казначейської  служби України  №16-08-08/1621  від  22.01.2020   «Про  зарахування  коштів  за  кодом  класифікації доходів бюджету 21081800» повідомляє.

 

З  03 лютого 2020 року  для  сплати  до  державного  бюджету  штрафів за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі  за  ККДБ 21081800  буде  діяти єдиний   рахунок,  відкритий  у  Казначействі  на  ім’я Головного управління Казначейства у м. Києві (ID_KEY території «001»), відповідно з 03 лютого 2020 року Головними управліннями Казначейства в областях будуть заблоковані рахунки за ККДБ 21081800, відкриті для відповідних територій.

 


11.01.2020.8:20

«Управління Державної казначейської служби України у м.Кропивницькому інформує, що з 01.01.2020р. введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету, відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

Всі інші рахунки за надходженнями заблоковано.

Кошти, сплачені на старі рахунки, будуть повертатися зворотно.

Реквізити нових рахунків для зарахування податків, зборів та інших платежів, можна переглянути на сайтах ДКС України, ГУ ДКСУ у Кіровоградській області чи в УДКС у м.Кропивницькому за адресою вул. Велика Перспективна, буд.31».