ТОВ "КАДІУМ-БУД"

 

04.12.2018 17:24

Оголошення про доведення до споживачів інформації щодо намірів здійснити  встановлення тарифів на теплову енергію, надання послуги з централізованого опалення населенню, послуги з централізованого постачання гарячої води населенню та іншим споживачам, які проживають в будинку по вул. В. Чорновола, 4.

11 вересня 2018 року ТОВ «КАДІУМ-БУД» отримало ліцензії на виробництво та постачання теплової енергії на території м. Кропивницького, а саме: для забезпечення тепловою енергією будинку, що знаходиться за адресою м. Кропивницький, вул. В. Чорновола, 4 (розпорядження голови Кіровоградської обласної державної  адміністрації № 654-р від 11.09.2018 р.).

Відповідно до Законів України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про теплопостачання», з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», ТОВ «КАДІУМ-БУД» був проведений розрахунок тарифів на виробництво, постачання теплової енергії споживачам, надання послуги з централізованого опалення населенню і надання послуги з централізованого постачання гарячої води населенню та іншим споживачам, які проживають в будинку по  вул. В. Чорновола, 4.

 

Враховуючи вищезазначене економічно обґрунтований тариф ТОВ  «КАДІУМ-БУД»  становитиме:

 

  • на виробництво, постачання теплової енергії для інших споживачів –  2 431,55 грн/Гкал (з ПДВ);
  • на надання  послуг з централізованого опалення населенню (для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії) – 2 442,58 грн/Гкал (з ПДВ);
  • на надання послуг з централізованого постачання гарячої води населенню та іншим споживачам – 144,26 грн. за 1 куб.м. (з ПДВ).

 

Структури прогнозних тарифів зазначені в додатках до даної інформації.

 

Зауваження та пропозиції споживачів щодо прогнозних тарифів приймаються протягом 7 календарних днів з моменту публікації даного оголошення у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Зінченка, 3 кв. 41 або на електронну адресу E-mail: denikostenko12@ukr.net

 

Додатки:

  1. Структура одноставкових тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води ТОВ "КАДІУМ-БУД"
  2. Структура одноставкових тарифів на послугу з централізованого опалення, що надається населенню ТОВ "КАДІУМ-БУД"
  3. Структура одноставкових тарифів на теплову енергію ТОВ "КАДІУМ-БУД"